Iļja Zapoļskis 20106602 - Krāpšana

Iļja Zapoļskis
+371 20106602
Sīks krāpnieks, kas nenorēķinās ar apakšuzņēmējiem par izpildītu darbu - kvalitatīvi izpildītu darbu.
Neiesaku nevienam iesaistīties nekādās darīšanās ar šo zagli.
Stāstīs pasakas - šodien, rīt, parīt utt.
Ja nu tomēr, tad uzdodot darbu, maksāt tikai pēc padarītā vai, ja jūs strādāsiet kā algots darbinieks, tikai naudu uz priekšu.

Илья запольский.
+371 20106602
мелкий жулик, который не рассчитывается с субподрядчиками за выполненную работу - качественно выполненную работу.
Не рекомендую никому связываться с этим вором.
Будет кормить завтраками.
Если же всё таки, то однозначно предоплата или, если нанимаете на какие либо работы, оплата только по факту сделанного.

ē Ēriks Vitovskis 30.11.2021

Darbojas divatā Iļja Zapoļskis un vēl ir persona Dima (Dmitrijs) vairāk info nav - tirgo metālu, visus papildus darbus vienojās ar citiem uzņēmumiem, par paveiktajiem darbiem nav veikuši samaksu. Ja ir informācija par abiem darboņiem lūdzu sniegt informāciju: [slēpt]@corvus.lv
Personu foto, adreses utt :)

D decembris13 20.12.2021

Labdien,
Vai Jums ir kāda informācija par šiem čalīšiem? manu omi tieši apkrāpušas šīs personas...

ē Ēriks Vitovskis 20.12.2021

Uzrakstiet savu kontaktinformāciju uz manu e-pastu. [slēpt]@corvus.lv

D decembris13 20.12.2021

Man neuzrādās Jūsu epasts.

ē Ēriks Vitovskis 10.05.2022

Mans e-pasts, izmantojiet tikai burtus: [slēpt]@corvus.lv

ē Ēriks Vitovskis 10.05.2022

[slēpt]@corvus.lv

ē Ēriks Vitovskis 20.12.2021

Uzrakstiet savu kontaktinformāciju uz manu e-pastu.

ē Ēriks Vitovskis 04.02.2022

Mans e-pasts ir: [slēpt]@corvus.lv vai zvaniet 27422274