www.sudzibas.lv Ilģuciema Poliklinika Šausmīga reģistratūras attieksme

Ilģuciema Poliklinika - Šausmīga reģistratūras attieksme

Biju šodien Iļģuciema poliklinikā kārtot darbam sanitāro grāmatiņu! Reģistratūras darbinieces, sievietes pensijas gados, vienkārši tik nezinošas un rupjas! Sākās ar to, ka uz lūgumu uztasīt kartiņu, par cik esmu pirmo reiz, man atbildēja, ka tādas vispār nav! Biju šokā! Jautāju velreiz, ka man vajag! Beigās tomēr atradās! Tālāk bija nepareizi sarakstīti dati, NORAKSTOT NO PASES!!!!! Par pārbaudēm vispār nerunājot, jo šie cilvēki bija pirmo reizi dzirdējuši par PĒCAPMAKSU, ko sedz darba vieta! Un gribēja piespiest maksāt pašam, jo viņie, redz, tādas neesot! Beigās vēl atnāca puisis, ar aizdomām par lauztu ribu, un uz viņu jautājumu par rentgenu, atbildēja ļoti rupji, sakot, lai gaida līdz pēcpusdienai un ņirgājoties par cilvēku! Bez kaitēm jau uz rentgenu neiet un meitenes tik šo gaidot!
Ļoti komiska un rupja reģistratūras attieksme!!! Nost no darba un jaunus cilvēkus! Galu galā eju uz poliklīniku rast atbildes un ārstēties nevis saņemt rupju attieksmi, maigi sakot, un pazemoties!!!

Un cilvēki - ejat pa taisno uz kabinetiem, reģistratūra neko nepateiks, vairāk atbildes internetā atradīsiet nekā tur!!!

Par pārējiem darbiniekiem gan cepuri nost!!!!

A Alexa 30.05.2012

Ilguciema poliklinika pastav kops 1967 gada, un sabiedrība sniedz medicīnisku palīdzību Rīgas pilsētas Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas iedzīvotājiem. Kopumā teritorijā aptuveni 64 000 iedzīvotāju.Un ka jums skiet, Gatitis, ka jus vienigais un pirmais kuram vajadziga sanitara gramatina? Par ko isti ir jusu sudziba?

Gatiits 30.05.2012

Sūdzība ir par slikto reģistratūras attieksmi! Tieši tā, es neesmu pirmais, bet pirmo reizi gāju! Un reģistratūra ir tā, kas sniedz info nevis tikai kārtas numuriņu - vai ne tā? Vai varbūt tomēr kļūdos!?
Un cilvēki tur nezin kādas rindās nestāv, lai varētu teikt, ka darbinieki pārguruši!

Visu cieņu šij poliklīnikai un ārstiem, bet mana runa ir tieši par reģistratūras darbiniekiem, laiki tomēr mainās!!! un klientu apkalpošanas serviss mūsdienās ir lieta, ko vērtē diezgan augstu:)

A Alexa 30.05.2012

Ja jus gajat pirmo reizi, bet tas tacu nenozime ka jus nekad neapmeklejat ari citur.Vai ne? Jusu personiska kartina atrodas laikam pie jusu gimenes arsta, bet ne saja poliklinika.Kadel tad jums tik nepieciesama jauna kartina? Jusu merkis, es ta saprotu, bija nokartot sanitaro gramatinu, nevis kartinu ar tuksam lapam.

Z zaptesburka 01.06.2012

Alexa, nu vispār jau IR nepieciešama jauna kartiņa, varbūt cilvēks, kas apmeklē vienu ārstniecības iestādi, nezin, bet, ja aiziet uz citu vietu, tad tieši ir jāuztaisa kartiņa arī tur. Tā tas notiek, ne jau pacients nēsā kaut kādu kartiņu sev līdz no poliklīnikas uz poliklīniku, no slimnīcas uz slimnīcu.

A Alexa 01.06.2012

Nezinu ka jums, zaptesburka, bet pec mana pieredze ar sitam kartinam sanak ta ka pec gada vai pusgada neviens vairs nevar atrast to nekamnevajadzigo kartinu, nu un sakas viss no jauna!!!Tad luk kada jega no ta visam vienigi papira smeresana, un Gatitsa gadijuma vel nervu sabrukuma?

C chainesa 02.06.2012

Alexa laikam ir izcili dumja-runa šeit iet par attieksmi registratūrā, nevis par kaut kādām tur kartiņām...Aizstāve liela, laikam vecmāmiņa ir viena no tām "darbonēm"...

E evartovskis 10.06.2012

neesat vēl :Dbijis MFD

P Peleenzs 11.06.2012

MFD ir ok cik esmu bijis.

P Peleenzs 11.06.2012

MFD ir ok cik esmu bijusi, nekādu problēmu.. Vot par dažu citu vietu varētu memuārus sarakstīt!!

A Alexa 11.06.2012

Cau, Chainesa! Diemzel manas abas vecmaminas ir jau sen prom no sis pasaules. Kad tu esi jauns un stiprs tu doma ka tavs veidoklis pareizs un neaprunams, bet paga- paies gadi tu pati busi oma, jaunibas gadi nav muzigi.Ja esi pats laipns un labi audzinats tad tev atbild ar to pasu- to man vecmamina iemacijusi.

R riina 16.06.2012

Zinu par ko iet runa!:)Pati ar to saskaros tiesi Dzirciema poliklinikaa!Tiesi registraturaa ir drausmigas darbinieces!Attieksme tiesam graujosa!Taa it kaa vinam piederetu sii arstniecibas iestade.Nav taisniba, ka jautasi pieklajigi, un tev atbildes tiesi ar to pasu.Sajaa vietaa tas nedarbojas!Tiku zvanijusi poliklinikas galv.arstei.Teicas noskaidrot par konkreto personu!!Ha-ha-ha!Pagajusi jau vairaki gadi, bet situacija taa pati!

A anrii 03.12.2012

Labdien!Ljoti noveerteeju profesionaalu attieksmi, saprotoshus un dziives gudrus cilveekus.Ljoti reti, kad par kautko satraucos un suudzos, , , bet, kad iet runa par muusu beerniem ...nevaru nokluseet...Tad nu shoreiz par 13 polikliinikas zobaarsti...kurai jau sen pensijaa iet laiks...saprast veel var ka cimdi nav iedaliiti...bet varbuut vienkaarshi aizvilkti uz maajaam...(taa teikt daarza vai citaam saimnieciskaam vajadziibaam), bet ka rokas nemazgaa pec ieprieksheejaa pacienta un nelieto shaaliiti(instrumentus nometot turpat uz galda, kursh arii ieprieksh netiek apstraadaats, nokluseju, redzot ka cilveeks nav jauns un katru reizi pa pakapieniem staigaat shurpu turpu vinjai varetu but apgruutinoshi, , , (tie, kas bijushi zin par ko runa iet), bet tad iedomaajos vai tad masinja nepienaakas...o jaa naak kaa saukta...degunu urbinaadama un kasiidama galvu, , , , unn peec tam gribeedama izradiit ka kautko dara...ar taam pashaam rokaam panjem sterilos...???...tamponus, , kurus liek pacientam mutee...un papildina taapat jau pilno glazi ar tiem pashiem tampooniem...un ex maasinjai protams arii nebija jau piemineeto cimdu...un sejaa staveja rakstiits dzeru daudz un krietni...nepaarspiileju pieburgusi alkoholikja seja ...izteikta...arii sho shoku paardziivoju kluseejot...tgd ljoti nozheloju ka uzreiz nesaceelu traci, bet vajadzeeja...jo sekas ilgi nebija jaagaida, , , zobinsh protams beernam izrauts, jo sastrutoja, , , esmu pat saglabajusi vinju, , , kad zobu apluuko var redzeet ljoti neprofesionaalu zobarsta darbu...neliela skrambinja zobaa...tika izurbta pa visu zobu un sudraba blombe ielikta tikai viduu, , ta ka malaas spraugas pat var redzeet...tas viss neskatoties uz to ka beerninsh bija apbriinojami mieriigs un pacietiigs...izpildiija visus dakteres noraadijumus...taaka attieksme tieshaam nav saprotama...taa tachu cilveeka veseliiba...vispaar taa kautkada tada raksturiiga ieziime gandriiz visiem stagnaatu laiku aarstiem...kautkads konvejera princips...daavanu gaidiishanu jau acis var nolasiit...neveeleshanos pienjemt kautko jaunu, , stradajot ta kaa seen jau vairs nestraada..vismaz zobaarstnieciiba ir gaajusi uz priekshu savaa attiistibaa...un shitaa kretiiniskaa taupiishana uz cilveeku veseliibas..neiepeerkot jaunus materiaalus, , , lietojot ar noietiem terminjiem...izsaimniekots man shkjiet tiek viss, , , pat ja skruuviite jebkur buus panaakusi valjaa tiks aiznesta uz maajaam...stulbumam nav robezhu

L Liene4 24.08.2015

Jau otro nedeļu nevaru pierakstit bērna pie ārsta. Reģistratura neviens neatbild!!!

A Ainārs Dz 28.09.2015

Labdien!
Nevēlos te izklāstīt visu negatīvo, kas saistās ar šo iestādi, bet vēlos visiem ieteikt atrast citas medicīnas iestādes, kurās rūpēties par savu veselības stāvokli.
A.Dzerkals