Ilģuciema Poliklinika

Neobra6jajtesj v ""ILģUCIEMA POLIKLINIKA"" k glaznomu. ona ne mogla postavitj diagnoz 1 god, vipisivala dorogie kapli. Poz#e moja babu6ka shodila k platnomu vra4u. Vra4 skazala 4to NUZNO BILO IDTI NA OPERACIJU GOD NAZAD!!!

X

S sanita 29.03.2006

Runājot par acu ārstu,pašreiz vispār tāds nav pieejams,esot slima un nezinot kad strādāšot.Šajā poliklīnikā gandrīz vispār nav iespējams tikt piė ārsta.Daudz ārstu vispār šeit nepastāv.Nenovēlu nevienam šajā poliklīnikā vērsties.

O Olga 30.12.2009

Iļģuciema poliklīnikā strādā Dace Kudrjavceva - ģimenes ārsts, arodslimību ārsts. Kad ar savu mazuli griežamies pēc palīdzības pie šīs dakteres, tad praktiski vienmēr pārņem sajūta, ka viņa pilnīgi noteikti nav bērnu ārsts. Nesaprotu kādēļ cilvēks piesakās uzņemties ģimenes ārsta lomu bērniem, kad bērns saslimst izraksta antibiotikas vai kādas citas patiešām stipras zāles, par kurām aptiekā parasti brīnās. Atnākot mājas vizītē pie slima bērna nenomazgā rokas, nenoauj apavus, kad piezvanu, tad atbild, lūdzu pārzvaniet, bet pēctam telefonu vispār neceļ.
Vai kādam ir līdzīgas atsauksmes?
Un jā pie visām kaitēm vienmēr izraksta Zyrtek it kā tās būtu burvju zāles visām kaitēm ...
Par vārdu Homeopātija, manuprāt, vispār nav dzirdējusi.

T tututu 22.02.2010

Kdrjavcevu zinu kā savu draugu ģimenes ārsti. Un sen būtu viņu iesūdzējusi tiesā, ja viņa tā izdarītos ar manējiem. Jābūt ļoti izturīgam, veselīgam un bagātam, ja ir TĀDS ģimenes ārsts.

Gatiits 30.05.2012

Biju šodien Iļģuciema poliklinikā kārtot darbam sanitāro grāmatiņu! Reģistratūras darbinieces, sievietes pensijas gados, vienkārši tik nezinošas un rupjas! Sākās ar to, ka uz lūgumu uztasīt kartiņu, par cik esmu pirmo reiz, man atbildēja, ka tādas vispār nav! Biju šokā! Jautāju velreiz, ka man vajag! Beigās tomēr atradās! Tālāk bija nepareizi sarakstīti dati, NORAKSTOT NO PASES!!! Par pārbaudēm vispār nerunājot, jo šie cilvēki bija pirmo reizi dzirdējuši par PĒCAPMAKSU, ko sedz darba vieta! Un gribēja piespiest maksāt pašam, jo viņie, redz, tādas neesot! Beigās vēl atnāca puisis, ar aizdomām par lauztu ribu, un uz viņu jautājumu par rentgenu, atbildēja ļoti rupji, sakot, lai gaida līdz pēcpusdienai un ņirgājoties par cilvēku! Bez kaitēm jau uz rentgenu neiet un meitenes tik šo gaidot!
Ļoti komiska un rupja reģistratūras attieksme!!! Nost no darba un jaunus cilvēkus! Galu galā eju uz poliklīniku rast atbildes un ārstēties nevis saņemt rupju attieksmi, maigi sakot, un pazemoties!!!

Un cilvēki - ejat pa taisno uz kabinetiem, reģistratūra neko nepateiks, vairāk atbildes internetā atradīsiet nekā tur!!!

Par pārējiem darbiniekiem gan cepuri nost!!!

N Narasimha Das 06.01.2016

Ļoti zinoša daktere Dace Kudrjavceva tapēc ar aizņemta un varbūt nav super toleranta, bet tas atsver patiesas zinasanas un ieinteresētību ārstējot cilvēkus.
Vis labākās atsauksmes varu dot par Dakteri Daci Kudrjavcevu no Ilguciema poliklīnikas.