Ilars Freimanis - Neprofesionāls

Neprofesioāls. Ļoti neprofesionāls ārsts, piemērus var minēt neskaitāmi daudz, teica, ka man geimorits ir hroniskais un to nav iespējams izārstēt, bet kad atnācu uz ars klīniku, geimoritu ātri izārstēja. Mīļāka analīze ir pārtikas neparnesamība ņemot asins. Ja gadījuma atrod jums kādas neparnesamības tad pēc tam visas turpmākas jūsu diagnozes, kuras tas nebūtu, alerģijā, sapošas kājas, gastrīts saistīs tikai ar pārtikas neparnesamību un ārstes ar diētu. Interesanti ir tas ka, apmeklējot gastro centru saņemu informāciju, ka asins analīzei uz pārtikas neparnesamību ir ļoti liels kļūdas intervāls un uz tas pamata nevar likt diagnozi, jāveic papildus pārbaudes. Vel Freimanis izraksta nosūtījumus uz asins analīzi izraksta tādas, ka tas pieņem tikai Vecmīlgrāvja gulbja laboratorija un kad tu lūdz izrakstīt nosūtījumu uz asins analīzi lai to pieņemtu arī citus, viņš Saka, labi un tik un tā izraksta tā ka pieņem tikai Vecmīlgrāvī (izraksta nepareizi, bet Vecmīlgrāvja laboratorijās darbinieces jau pazīst ārstu, tāpēc pieņem arī nepareiza formā) . Uz izziņām reizēm atbild reizēm nē, uz zvaniem atbild tikai pēc iepriekšēja pieraksta vairākas dienas pirms zvana, taka ja ir nepieciešama slimības lapa, tad katru reizi tā ir laimes spēle atvērs vai ne. Vēl pēc vizītēs bieži aizmirst izrakstīt recepti uz zālēm, kuras teica lietot. Izrakstā no slimnīcas sadaļu rekomendācijas arī ignorē un dara visu pa savam.

N NataljaG 18.01.2024

Man liekas tas ir labākais ārsts.
Visu cieņu šim ārstam.

T Tereza Milberga 22.03.2024

Ilars Freimanis ir labakāis ģimenes ārsts Vecmilgrāvja doktorāta!Tas,ka vajag pierakstīties zvānam nozīme tikai to,cik daudz cilveki uztica savu veselību šim ārstam!Visu cieņu!