www.sudzibas.lv Ikšķiles veterinārā aptieka un klīnika Ļoti rupja attieksme no ārsta puses

Ikšķiles veterinārā aptieka un klīnika - Ļoti rupja attieksme no ārsta puses

Neiesaku nevienam doties uz šo veterināro kliniku, jo attieksme no ārsta puses ir drausmīga!
Var redzēt ka ārstam ir pilnīgi vienalga- tavs dzīvnieks tava problēma! Pirmo reizi saskāros ar tik nekompitentu attieksmi no ārsta puses!
Nespēj atbildēt uz nevienu jautājumu sakarīgi un normāli, ja kaut ko pajautā ļoti rupji atcērt kad uzdod papildus jautājumus sāk kaut ko bezsakarīgi brēkt virsū un vispār kaut kādu atbildi uz jautājumu nevar sagaidīt!
Ļoti, ļoti nepatīkama un rupja attieksme, neiesaku nevienam doties uz šo veterināro kliniku ja nevēlaties sabojāt sav dienu, kā arī pakļaut sevi un savu mīluli ļoti rupjai un paviršai attieksmei!
Labāk doties uz Ogres veterināro kliniku, pati nēsmu tur vēl bijusi, bet Ikšķiles vairs nekad neapmeklešu!

L L.K. 06.09.2012

Pilnīgi piekrītu, arī maniem vecākiem un draugiem nācās saskarties ar viņas rupjo attieksmi. Ogrē daudz laipnāki un patīkamāki veterinārārsti!

P psiihe 30.01.2014

Piekrītu. Reiz gāju ar suni (8mēn) un 10x teicu, ka viņam ir slikti no izrakstītās pārtikas un zālēm, bet ārste apgalvoja, ka es neko nesaprotu un neko negrasījās mainīt, turklāt nostādot mani zemāk par zemi. Beigu beigās sunītim bija tāda stadija, ka knapi uzspējām aizvest uz citu klīniku, kurā pa mata tiesu izdevās izglābt dzīvību. Turienes ārsti bija šokā, kā var tik tālu novest cits ārsts veselības stāvokli sunim.
Nekad savu kāju tur nesperšu.

Šādā ziņā - cepuri nost Ogres veterinārajai ambulancei. Ļoti pretimnākoši.

D darsimus 01.08.2014

šodien zvaniju, lai uzzinātu sasāpējušu man iformāciju, nolasīja morāli, tik neprofesionāli, neiesaku vispār iet uz to klīniku! Uzzvaniju uz Ogri, tur vismaz ar mani parunāja kā ar cilvēku un ātri vien tikām skaidrībā ko un kā labāk darīt!

M Margarita Vadziša 29.08.2016

Labdien!
tas ir murgs....pazvanīju, lai noskaidrot dažus jautājumus par suni...gribēju atbraukt uz vizīti...bet pēc sarunas ar ārstu....sapratu ka nē, nekādā gadījumā!!!!!
tantei galīgi nebija noskaņojuma ar mani runāt, nolasīja man morāli, taurēja tikai par civillikumiem! tādiem cilvēkiem jānoņem visas tiesības būt par vetārstu.