www.sudzibas.lv Ik"MELITA96",veikals Lats Neapmierināti pircēji

Ik"MELITA96",veikals Lats - Neapmierināti pircēji

Varakļānu novada Murmastienes pagastā ir tikai viens veikals, Lats.Pārtikas preces ir padārgas.Pircējiem nav pieejama Lata veikala akcijas preču avize,laikam jau,lai pircēji nezinātu cenas un akcijas preces.No sākuma līdzko veikals nonāca zem veikalu tīkls Lats,avīzīte bij.Tagad sen vairs nav.Šaja veikalā gandrīz nav akcijas preču,ir maize un kada pudele alkohola akcijā lētāk.Avīze rādās, ka tīšām netiek uzlikta pircējiem,lai pircēji nezinātu akcijas cenas un preces.Jaukās pārdevējas no darba aiziet.Esošo pārdevēju darbs pircējiem nav apmierinošs.Vajadzētu vairāk laipnības un pretīmnākšanu izvēloties preces,palīdzet pircējiem,ieteikt.No avīzītes vismaz var uzzināt par izdevīgām cenām,jo pirktspēja Murmastienē ir zema.Veikals ir-Ik"MELITA96"-Lats.Sūdzēties varētu tieši veikala īpašniecei,bet vina tur sastopama ir ļoti reti un viņas kontakti nav zināmi.Cerot uz uzlabojumiem,ar cieņu!

VilisKalniņš 23.06.2014

Veikals "Sēlis" vēl tikai var mācīties. Drausmas