www.sudzibas.lv IKI veca pārtika

IKI - veca pārtika

Nopērkot IKI veikalā sagriezto arbūzu, kurš it kā ir derīgs līdz 19.08.09, tomēr nopērkot un nogaršojot to pavērās rūgta garša, sajūta bija tāda, ka arbūzs jau kādu laiku ir stāvējis un ir vecs, turklāt vatains. Kad tas vienreiz beigsies ar veciem pārtikas produktiem?

D

T tenda 06.02.2011

IKI neiesaku pirkt gaļu, pat ar visiem derīguma termiņiem, kas ksitās ok, gaļu iepakojumā nopirksiet vecu, jo sevišķi malto gaļu.Kā attaisīju iepakojumu, tā no smakas apvēmos!

L Liene 25.06.2011

Pievienoju sūdzību par IKI veikalu Zolitūdē un sazin kapēc pazuda no šejienes. Lieta tāda, ka skatieties uzmanīgi lietošanas termiņu. Pirms nedēļas iegādājos vecus putraimus. Nesaprotu kāpēc PVD nezurauga šo uzņēmumu kārtībā, jo ir bijis, ka ir veci termiņi krējumam, skalošanas līdzeklim. Un iegrābos ar veciem putraimiem, bija vecs realizācijas termiņš. Pirms ņemiet apskatieties visu rūpīgi vēlreiz.

L Liene 25.06.2011

Sūdzību atradu, pati nepamanīju, nav idzēsta, nekas vēlreiz atgādināju šeit. :)

T ToTenda 25.06.2011

Tas ir labi, ka pilsētniekiem izbaro visus kritušos mājlopus, citādi utilizācija sanāktu dikti dārga.