www.sudzibas.lv IKI veca pārtika

IKI - veca pārtika

Nopirku vecus Kviešu putraimus. Kā izrādās, ātrumā nepaskatoties termiņus uz Kviešu putraimu paciņas esmu nopirkusi vecus, termiņš ir beidzies pirms mēneša, taču veikalā mēnesi vēl atradās šī vecā Kviešu putraimu paciņa. Es nesaprotu kāpēc PVD nekontrolē. Ir bijis arī vecs krējums, vecs skalošanas līdzeklis, un tagad veci Kviešu putraimi, kuri saucas Skaneja Kvietines Kruopos. Tātad vēlreiz atgādinājums skatieties uz derīguma termiņiem, jo šis uzņēmums krāpjas, laiku pa laikam ieliekot vecu pārtiku starp svaigo.

T ToLiene 24.06.2011

Gan jau baltie nēģeri apēdīs!

L Liene 25.06.2011

Pavisam nopietni.

R ritma 26.06.2011

Jā, IKI un Cento viens kantoris- veca pārtika un ļoooti zema līmeņa apkalpojošais personāls. Pilnībā piekrītu tam, kas te rakstīja par Cento pārdevējām Maskavas 273, vakar apskatījos vērīgāk, nu tas ir pilnīgs murgs. IKI vadība ar galvu nedraudzējas, kas nu ir tas ir

L Liene 29.06.2011

Es nesaprotu, ko PVD guļ?!

T ToLiene 29.06.2011

Tāpēc, ka visi barojas no šīs siles.

D Diāna 22.07.2011

Nekad jau nevar zināt, kādu produktu IKI nopirks - es, piemēram, vienreiz IKI nopirku jogurtu, kas vēl bija derīgs vairākas dienas, bet tas bija galīgi sabojājies, kaut arī derīguma termiņš vēl nebija beidzies.
Arī vienreiz IKI nopirku kūciņu ar kremu un augļiem - ejot mājās no veikala to ēdu un sapratu, ka tā vairs nav ēdama - pēc garšas varēja saprast, ka tā ir ārā metama... :(

T ToDiana 22.07.2011

Kāpēc tad tu to ēdi, ja saprati, ka tā vairs nav ēdama?Varbūt tā bija kāda īpaša piedeva garšas uzlabošanai, tikai tu to nesaprati?