www.sudzibas.lv IKI Продали Zelta Zivtina с использованным кредитом

IKI - Продали Zelta Zivtina с использованным кредитом

V odnin iz ne ochenj udachnih dnej, ja zashla v magazin ''IKI'' kupitj produkti, nu i zaodno Zolotuju ribku. Zameshkavshisj s ukladkoj prodiktov, ja prosto kinula ''zz'' v sumku u ushla, ne posmotrev na ee sostojanie. Pridja domoj, srazu dostala ee... iii... ja bila V SKOKE!!!!! Zasjitnij sloj na ''zz'' bil stert!!! Blin, celofanovaja upokovka bila nastolko akkuratno srezana, chto i ne podumajesh!! Ja dazhe ne stala nabiratj kod, vse ponjatno!!!

Ne ne dolgo dumaja poshla v etot zhe magazin, podoshla k devusjke na kasse i objasnila ej situaciju, na chto uslishala: OPJAAAAATJ... Ja ne srazu ponjala..Ta pozvala menezdzhera ot kotorogo razila, kak posle 3h dnevnoj popojki!!! Ja ej objasnila tozhe samoe..Ona nachala nesti vsjakuju chush, chto oni tut voobshe ne pri chem i oni za eto ne otvechajut i voobshe oni ne umejut polzovatsa ''zz''!! Skazala, zvonite v Tele2!!! Ja bila oooochenj zlaja!!! Mne prishlosj pojti v sosednij kiosk i kupitj druguju ''zz'' i objasnitj situaciju operatoru Tele2. Devushka otneslasj s ponimaniem i skazala, chto nado k nim podojti i napisatj zajavlenie, chto ja i sdelala. Predjaviv zajavlenie vmeste s chekom i toj samoj ''zz'', mne skazali, chto oni ego rassmotrjat i prishljut kredit. Chto oni i sdelali gde to cherez pol nedeli :) Blago u nih visvetilsa nomer, na kotorij bil popolnen etot kredit, vot ottuda oni moju denjushku i snjali. 8ls..ne mnogo, ne malo, no bilo diko neprijatno ot chego to takogo postupka!!

Tak chto, proverjajte kartochki, pered tem kak pokinutj mesto pokupki!! Luchshe bi konechno polnostju vveli chekovuju sistemu...

N nedarbniece 25.06.2008

piekrītu, ka iki veikalos strādā PāRSVARā nezinoši un cilvēki - īpaši aiz letēm un pie kasēm. Jo SIA Palink (šī veikalu tīkla vadība) pilnīgi nerūp, kā un vai vispār cilvēki ir apmācīti! Tie paši kasieri - ja cilvēkam nav pateikts un dotas konkrētas instrukcijas kā rīkoties vienā vai otrā situācijā, tad atvainojiet, mīļie pircēji, neko citu kā burkšķi "nevaru palīdzēt" (labākajā gadījumā) nesaņemsiet! Ļoti plaši tiek piekopta metode- kā māku tā maunu - no darbinieka puses un -peldiet, kā mākiet- no vadības puses.
Ar prāta un kompetences NEspējām šajā firmā īpaši izceļas TAMāRA TJUļAKOVA viena no reģionālajām vadītājām. Lai veicas tiem dažiem normālajiem cilvēkiem, kuri joprojām turpina strādāt šajā firmā un veikalos!!!

K kkk 25.06.2008

Pilnībā piekrītu par IKI darbinieku "kompetenci". Kad mums Jūrmalā atvērās IKI, dažas reizes tur iegriezos. No visiem pārdevējiem un kasieriem, labi ja 2 - 3 normāli. Pārējie pēc sinjkām izskatās.
Nemaz jau nerunājot par sapelējušiem produktiem.

A anonīmsī 21.08.2008

Carnikavas IKI veikalā pieejot pie gaļas produktiem ieraudziju ka aiz letes stāvošā pārdevēja ņem no vakuma iepakojumiem ārā gaļas produktus un mazgā tos un vel bez cimdiem, kad atkal pec kāda brītiņa atnācu atpakaļ šī pārdevēja jau šos nomazgātos gaļas produktus lika aiz letes tirgošanai, kad es viņai laipni pajautāju vai tas atbilst higēnas prasībām un vaij tā gaļa nav veca viņa man sāka bļaut virsū tā nav jūsu darīšana un es pildu savu darbu. Uzskatu ka šim veikalam vajadzētu uzsūtīt kādu pārbaudīti, jo neesmu pārliecināts ka šī gaļa atbilst visām normām, negribētos lai kādam paliktu slikti no šīs gaļas.No rīta puses parasti notiek šis proces.Ceru ka neatstās šo lietu abildīgās iestādes bez parbaudes.

A anonīmsī 21.08.2008

nē, nē tā nav taisnība.es tur vakar noirku svaigi grilētas vistiņas pa 43 santīmiem.un bija ļoti garšīgas(mmm..)!!

TāKā NAV KO MELOT JA ''Anonīmsī''...!!

čAU DāVI, čAU EIDI!!

(Pū)

!!

* * **********
* * * *
* * * * --------------->SķA RULLē!! :)
* * **********
* *

K kazinja 23.09.2008

Nīcgales ielas iki man ļoti patīk, atteicos no visiem trimi un maximām, apkalpošana jauka, cenas un preču klāsts arī iepriecina. gaļu un taml. lietas gan tur nepērku, jo gaļu mazgā visur, tādēļ to iepērku no vietējā ražotāja.

A anonīms 12.11.2008

Rīgas reģionāla IKI vadītāja Ļudmila Andersone centās nogalināt savu māti ...Kā tāds cilvēks var strādāt ar cilvēkiem...

I Iedzīvotāja 30.05.2011

Sveicināti visi iedzīvotāji un komentētāji !!! Es uz doto momentu nestrādāju, sēžu mājās audzinu meitiņu unkad esmu jebkurā veikalā domāju cik gan grūti ir VEIKALU DARBINIEKIEM, jo pircēji ir nepateicīgi, nav laipni, neapmierināti sīkumu dēļ, bet atcerieties kā bij Brežņeva laikos, kad pārtiku un visu mājai nepieciešamo deva pa taloniem, tad bij kārtība valstī, bet tagad paskaties uz cilvēkiem un redzi viss viņiem ne tā un ne šitā (krievu paruna) - besitsja ot zhira, sāk nabaga pārdevējiem savus likumus diktēt, sabojā labo darba noskaņojumu. Neesiet EGOISTI, padomājiem ne tikai par saviem labumiem, bet arī par veikalu darbiniekiem, kuriem veselu dienu jāstrādā un jāuzklausa visu pircēju niķus un rupjības, esiet jūs laipni un tad arī visi būs pret jums laipni !!!
Un vēl kā latvieši citu tautu cilvēkiem var aizradīt par valsts valodas neprasmi, ka paši pieļauj rupjas kļūdas valodā, bet īstenībā runā kā čukčas.No malas paklausoties latviešus kā viņi sarunājas ir pretīgi un kauns par viņiem.