www.sudzibas.lv IKI Pircēju krāpšana

IKI - Pircēju krāpšana

Pirku vairākas preces, ievēroju kases displejā,ka tiek izsistas neatbilstošas cenas Vinnis medum(jābūt 30%atlaidei),jautāju pārdevējai kāpēc tā.

Pārdevēja brīnījās,ka nevarot būt,pasauca citu,abas brīnījās,medus nepareizo summu izņēma no čeka,iedeva medus burku citai sievietei un tā kaut kur pazuda,man tika teikts,ka nākšot atpakaļ, bet ilgi nenāca.Kamēr gaidīju,sāku uzmanīgāk pētīt savu čeku un atklāju vēl vienu nepareizu
summu(kūkas maisījums-uz plaukta summa norādīta 0,89 Ls,bet čekā 1,09.Viena pārdevēja aizskrēja pētīt,pēc ilgāka laika atgriezās un teica,ka neesot paguvuši nomainīt uz it kā pareizo cenu,esot 1,09
(nav gan taisnība).Tad pārdevējas ļoti ilgi domāja un ņēmās pa kases aparātu un nemācēja man atdot naudu,pasauca it kā nodaļas vadītāju,kura nez kāpēc ilgi nespēja ieraudzīt tur vajadzīgo preci.Parādīju un teicu ,ka čeku tomēr gribu sev atpakaļ.Tad sākās nākamais teātris.Pēc atkal laiciņa viņa atnāca ar kopiju un vēl anketām,kuras man obligāti jāaizpildot.Tā kā anketā bija rakstīts,ka to aizpildot,es nedrīkstu tālāk celt nekādas pretenzijas,atteicos to pildīt.Pajautāju nodaļas vadītājai,kā tad viņu sauc,viņa teica"Dzintra",teicu, ka man ar to nepietiek,tad viņa caur zobiem izšņāca "Zubkova" un pieprasīja,ka man OBLIGĀTI jāpilda anketa.Kad atteicos to darīt,tad tā pārdevēja,kura bija mani apkalpojusi, sāka pilnā balsī pa visu veikalu kliegt,ka jāsauc apsardze un mani JĀAIZTUR!!!
Es paņēmu savbas preses un aizgāju.

Es šodien tiku pilnībā pazemota!!!
Jau sen man bija pretenzijas pret šo veikalu, ļoti bieži šeit ir čeku nesakritība ar pievienotajām cenām un ļoti bieži pircēji tiek krāpti!
Lūdzu STEIDZĪGI PĀRBAUDīt šo veikalu!!!!!
Akcijas parasti mēdz būt līdz nākamajai pirmdienai, bet jau pirmdienā tiek izsistas citas cenas.Plauktos pie precēm atrodas tukšas zīmītes ar uzrakstu AKCIJA,tur nav norādes par akcijas laiku.
Pārdevējas parasti neko nezina un atbild,ka "šodien nav mana maiņa"vai"es esmu no citas nodaļas".Pārdevējas mainās te nepārtaukti,vienmēr citas.
Ļoti daudzas no akcijas precēm visas nedēļas laikā nemaz neparādās plauktos, tikai pēc akcijas beigām un jau citā cenā.
Bieži tē notiek ar vistas fileju,krievijas sieru un zefīru!!!
Ne nodaļas vadītājai,ne pārdevējām nav pesonas identifikācijas karšu!
Lieki piebilst,ka tā gan es nebiju iedomājusies savu svētdienu,kad no pārdevēju puses tika sacelts skandāls pa visu veikalu un man tika sabojāta visa diena.

A aga 11.03.2012

Zini ko dari nākamreiz? Maksā tik, cik ir norādīts pie plaukta! Tās ir tavas likumīgās tiesības! Paņem pārdevēju aiz skausta un aizvelc līdz tam plauktam, savādāk viņa pati aizies un noņems cenu un teiks, ka tāda tur nav bijusi! Tā ir, viņi nav nomainījuši cenu, bet tā nav pircēja problēma! Šādos gadījumos pārdevējs maksā no savas kabatas to starpību! Viņiem nebija nekāda pamata saukt apsardzi. Iesaku uzzināt pie kā šādā situācijā vērsties, jo tik tālu es nezinu.

I ido 05.04.2012

Dzīvoju Rīgā, vecmilgrāvī, arī šeit IKI veikalā Baltās baznīcas ielā darās tieši taspats.Viens kā viens.Negribu atkārtot vienu un to pašu, bet izskatās ka tā ir IKI lielveikalu stratēģija.Pēc vairākām šmaukāsnām no darbinieku puses nebiju slinka un atradu IKI administrācijas kontaktus.Pizvanīju un par visu kas notiek viņu veikalos darīju viņiem to zināmu.Mani laipni uzklausīja un apliecināja ka mana sūdzība ir uzklausīta, viss tiks pārbaudīts.Iesaku, piezvanīt, un visu sīkāk izstāstit.67036559

V Veronika 05.04.2012

мммда... ужсная ситуация, но таков сервиз обслуживания...Вам то еще посчитали не правильно.А я, вчера в ики на Гобас(Рига, Болдерая) Купила йогурт, оказался просроченым.И я это заметила только тогда, когда его выпила.и мне стало тааак плохо.Я на работе зеленая сидела.Я не стала разбираться, все обошлось.Просто нужно быть внимательнее.