www.sudzibas.lv IKI Labs veids kaa apkraapt pirceejus.

IKI - Labs veids kaa apkraapt pirceejus.

Shodien iegaadaajos Brokastu saldsaabmaizi sagrieztu, taas cena uz cenu ziimes tika noraadiita Ls 0,59. Noskaneejot maizi pie kases, uzraadiijaas cena Ls 0,76. Pirkumu apmaksaaju un atgriezos atpakalj veikalaa, lai sho neskaidriibu paarrunaatu ar maizes nodaljas atbildiigo darbinieku. Paskaidroju situaaciju, peec kaa kopaa ar darbinieci gaajaam uz maizes nodalju. Vinja iznjeema nepareizo cenu ziimi, aiz kuras staaveeja cenu ziime Ls 0,76. Naakas secinaat, ka shaadu metodi veikala vadiiba izmanto, lai apkraaptu pirceejus. Pieljauju, ka, taapat kaa es, daudzi veikala klienti ir izveeleejushies sho maizi, jo cena noraadiita saliidzinoshi zema, bet reti kursh no pirceejiem peec noreekjinaashanaas pamana, ka patiesaa maizes cena ir lielaaka. Rezultaataa, ieguveeji ir veikals, nevis nevainiigs pirceejs, kursh uzskata, ka ir ieekonomeejis, izveeloties tieshi sho maizi.

B

T terjers 26.11.2012

O jāāā, parasti nesūdzos, bet redzot par Saulkrastu Mego ir jāpiekrīt 100%. Lai nu kur, bet Saulkrastu Mego krāpjas uz velna paraušanu! Visu vasaru ir ko smieties, ko tik nesadomā, lai varētu šmugulēties!!!

J Jānis Ozols 26.11.2012

Galu galā zaudētājs būs pats IKI, jo būs zaudējis klientus

Ausainītis 11.01.2013

IKI ir biezo veikals, un tas ir labi, ka viņi turpina veikt šo attaukošanas procedūru.