www.sudzibas.lv IKI krāpniecība ar viltu

IKI - krāpniecība ar viltu

Arī man nācās saskarties ar IKI viennozīmīgi negodprātīgo attieksmi, un šoreiz darbinieku aizmāršībai nenoticēju. Sestdienā ieraudzīju, ka visiem dzirkstošajiem vīniem ir atlaide 20%. Zem Rīgas šampanieša ''oriģinālais'' bija norādīta cena 2, 89LVL. Izrēķināju, ka ar atlaidi tas maksās 2, 31LVL. Man bija nepieciešams nopirkt 20 pudeles, bet par cik tobrīd tik liela naudas summa pieejama nebija, riskēju un pirkumu atliku uz pirmdienu. Pirmdien atnācu uz veikalu un ar nožēlu konstatēju, ka plāksnīte ar atlaidi 20% visiem dzirkstošajiem vīniem ir noņemta, taču kāds bija mans prieks, kad ieraudzīju, ka zem tā paša Rīgas šampanieša ''Oriģinālais'', kur sestdien cena bija 2, 89LVL, šobrīd cena bija norādīta 2, 31LVL. Ar entuziasmu sakrāvu savas 20 pudeles un priecīga devos uz kasi. Biju tik priecīga, ka pat nepamanīju, ka samaksāju 57, 80LVL, manis iepriekš aprēķināto 46, 20LVL vietā. Kad pudeles jau krāmēju iekšā mašīnā, zemapziņa pavēstīja, ka kautkas ar summu nav kārtībā. Kad paskatījos čeku, tad ieraudzīju, ka pudeles cena ir 2, 89LVL. Cerēju, ka ir kāds pārpratums un atgriezos veikalā. Vēlreiz pārbaudīju cenu, vai neesmu kļūdījusies, bet tā joprojām bija 2, 31LVL. Kad pajautāju personālam, kāpēc man pārdod par 2, 89LVL, viņa piegāja pie preču plaukta un noņēmusi cenu, pat nepārbaudot to, atvainojās, ka tā esot palikusi no brīvdienām, kad bija akcija. Es varbūt būtu noticējusi, ja nebūtu redzējusi cenu šājās brīvdienās, kad bija akcija, un toreiz tā bija 2, 89LVL, tāpēc uzskatu, ka šāda cena bija uzlikta ar nodomu. Es protams visas 20 pudeles atgriezu atpakaļ, jo necietīšu šādu, nekaunīgu, manu naudas līdzekļu izkrāpšanu ar viltu.

V

E e 30.05.2011

Uz IKI jau sen neeju. Kaitina pie viņiem valdošais ?bardaks" un tizla attieksme pret klientiem!
Bet kas attiecas uz akciju. Vai uz tās šiltes bija virsū datums? Ja bija, tad vajadzēja uzstāt uz veikala vadītāja pieaicināšanu un ja nu kas, tad klātienē esot zvanīt uz tautas balsi! :) Vismaz nervus pakaitināt šitādiem IKIem der!!

J jānis 30.05.2011

Neatdari acis, atdari maku!

I iblisveee 30.05.2011

Karteja kapeikpise apsitas !!lose

I Iedzīvotāja 30.05.2011

Ko tik tie konkurenti dara u raksta, lai nomelnotu šajā gadījumā Iki veikala tīklu.Konkurenti NEESIET SUŅI !!! Laipnais pircējs.

Z Zane 31.05.2011

pareizi darīji, ka atgriezi preci.

D Dainis 31.05.2011

dzert vaig mazāk! Brauc uz Straupi!!!

C Ciba 03.06.2011

Diemžēl IKI tā ir bieži- cena uz cenu zīmes neatbilst tai, kas vēlāk tiek uzrādīta kasē.

Vienīgais kā ar to var cīnīties, ir vienkārši IKI neko nepirkt.