www.sudzibas.lv IKI Kauguri apsardzes visatļautība

IKI Kauguri - apsardzes visatļautība

Tātad - vedu bērnu uz nodarbībām Kauguru kultūras namā. Kamēr bērnam nodarbība, parasti pie reizes ieeju blakusesošajā IKI, nopirkt bērnam ūdeni, kādu sīkumu, pārtiku mājai, lai nav vēlāk laiks jātērē. Tā arī šoreiz.
Iegāju veikalā, ieliku groziņā matu gumijas bērnam, aizgāju pie sieru stenda (šoreiz veikals ļoti tukšs, laikam dēļ maksātnespējas procesa ierosināšanas) - to, ko meklēju tur neatradu, piegāju pie konfektēm - bezglutēna, ko mēdzu reizēm pirkt bērnam (citas nedrīkst) nebija, tad gāju uz kasi, kāreiz vienu tieši atvēra, taču man nepaveicās - priekšā nostājās pircējs ar pilnu grozu. tajā brīdī nolēmu ieskatīties pulkstenī - ak vai, jau nodarbība tūlīt beidzas, ja gaidīšu, kamēr pircējam visu saskaitīs, nepaspēšu. Nolēmu atnākt pēc tam ar bērnu, noliku matu gumiju kasei tuvākajā plauktā (kur lielā bardakā samestas uzlīmes, pildspalvas utt), noliku groziņu un eju ārā. Te pēkšņi - parādās apsargs, lai ieejot viņa kabīnē. Es zinu, ka neesmu neko zagusi, ieeju,domādama,ka tas īss pārpratums, ātri atrisināsies. Bet - nekā.
Tad tikai sākās! Apsargs man paziņoja, ka esot LIKUMS, kas aizliedzot nolikt preci tam neparedzētā plauktā. Es pieprasu uzrādīt likumu un saku, ka par tādu likumu neko nezinu, atvainojiet, nākamreiz to nedarīšu, man jāsteidzas bērnu no nodarbībām sagaidīt, turklāt arī veikalam tomēr par šādu likumu tad pircēji jāinformē, bet NEKUR nekas tāds nav rakstīts. Apsargs tikai turpina par to,ka policija viņiem teikusi, tāds likums esot, netika paskaidrots ne kādas tiesiskās sekas tad šāda PĀRKĀPUMA gadījumā iestājas, ne kā šo situāciju risināt, tikai draudēts, ka tagad man nākšoties ilgi te sēdēt, tikšot saukta policija utt. Es saku - lūdzu, tad SAUCIET POLICIJU! Nē, policiju nesaukšot, bet es esot pārkāpusi likumu. Es krītu panikā, man bērns nesapratīs, kur mamma pazudusi, vīru sazvanu, viņš vēl darbā, tātad arī tik ātri netiks, vīrs palūdz apsargu parunāt, tas turpina, ka esmu pārkāpusi LIKUMU, jo nedrīkstpreci nolikt citā plauktā. Vīrs paziņo, ka sazināsies ar policiju. Visbeidzot krieviski izsauc laikam jau galveno kasieri vai ko tādu, tā nereaģē. Man jau tāda panika, ka es paaugstinu balsi, pieprasot, lai uzrāda likumu, kas ļauj mani aizturēt, izsauc policiju vai laiž mani prom, man bērns būs pārbijies. Apsargs atkal izsauc to galveno kasieri, tā lēnām atvelkas, acīmredzami latviski nesaprot ne vārda, jo skatās lielām teļa acīm, kad es skaidroju, ka ja tāds likums eksistē, tas tomēr ir jāuzrāda un veikalā tam jābūt kaut pie ieejas rakstītam, ka mani nav tiesības aizturēt, jo es neko zagusi neesmu, tikai nolikusi nepareizā plauktā. Apsargs viņai krieviski kaut ko stāsta, visbeidzot viņa aiziet līdz plauktam, kur es atstāju matu gumiju, atnes to, parāda apsargam un es tieku atlaista. KĀDA BIJA ŠĪS PAZEMOJOŠĀS AKCIJAS JĒGA, ES TĀ ARĪ NESAPRATU, JA REIZ APSARGS MONITORĀ SKAIDRI REDZĒJA, KA ES NOLIEKU PLAUKTĀ UN NEVIS IELIEKU KABATĀ VAI TML. TAČU SKAIDRS. Jā, izejot es vairs nesavaldījos un aizejot skaļi aizcirtu durvis ar tekstu, ka šajā veikalā savu kāju vairs nesperšu.

KĀDA JĒGA BIJA ŠĀDAI APSARGA RĪCĪBAI, KO VIŅŠ NEKĀDI NEVARĒJA PAMATOT, DĒĻ NEPAREIZĀ VIETĀ NOLIKTAS MATU GUMIJAS, PĒC KURAS ES CITĀDI BŪTU ATGRIEZUSIES PĒC DAŽĀM MINŪTĒM KOPĀ AR BĒRNU, NOPĒRKOT NEVIEN MATU GUMIJU (55 SANT, NEZ VAI PĀRDEVĒJAS DARBS,NOVIETOJOT TO ATPAKAĻ PLAUKTĀ MAKSĀ VAIRĀK, JA MAZ TO PASPĒTU), BET NOPĒRKOT ARĪ ŠO TO CITU. LĪDZ ŠIM MĒS AR VĪRU SAMĒRĀ BIEŽI IEPIRKĀMIES IKI DĒĻ ĒRTĀ NOVIETOJUMA, TAČU NU VIŅI ZAUDĒJA PIRCĒJUS TIKAI TĀDĒĻ, KA APSARGA LAIKAM IMPOTENCE JĀĀRSTĒ AR PIRCĒJU PAZEMOŠANAS METODI.

Trīsgadīgs bērns vairāk kā 10 minūtes stāvēja pārbijies, jo nebija, kas viņu sagaida no nodarbības. Lai nu tam izdzimtenim apsargam (citādi nespēju nosaukt viņu pēc tam, kad esmu redzējusi sava bērna galēju pārbīli) izdodas zaudēt darbu, bankrotējot Palink un citu neizdodas atrast.
Ar tādu attieksmi pret klientiem veikals jau eksistē pārlieku ilgi.

F

Komentāri (17)

K kikina 01.03.2012

Es uzskatu, ka sieviete ir pilnīgi nelīdzsvarota ... Varu iedomāties, kas šai sievietei mājās darās, ja veikalā var atļauties metāt mantas šur un tur, kur pagadās !!! Apsargs darīja savu darbu, prekš tam viņš ir domāts, lai ievestu kārtību veikalā!

A adrenalin 01.03.2012

Es domāju ka viņa ir neadekvata, vajag likt mantas savā vietā, jus taču mājās ta nedarat?
Ja jums nevejag, tad lieciet to vietā!!! Apsargam ir pienakums parbaudit, vai jus tiešam to izmetat plauktā, vai ieliekat to mantu somā vai kabatā.Jūs sakat ka vajag informēt pircējus par to ka vajag likt mantas sava vietā, ja jūs pardomājat to pirkt, VAI JŪS NEZINĀT KAS IR KARTĪBA?
(( Visbeidzot !!!krieviski!!! izsauc laikam jau galveno kasieri vai ko tādu))) To kā jūsu klatbutnē kāds runāja krieviski TAS NAV NOZIEGUMS UN PARPLIKUMS JūSU TIESīBAS!!! MēS DZīVOJAM BRīVA VALSTī!!!Cik es saprotu tieši ar jums runājā latviski.
(((acīmredzami latviski nesaprot ne vārda, jo skatās lielām teļa acīm, kad es skaidroju, ))) Es domāju kā viņai bija teļa acis, tāpēc ka viņa bija šoketa ar jūsu uzvedību!!!Es bieži nāku iki kauguros, un cik es zinu, tur visi kasieri, un vēcākie kasieri visi runa gan latviski gan krieviski.
Es domāju ka jūs pati tur uzvedāt sevi nepareizi, un tagad rakstat sudzibu uz apsardze.

A adrenalin 01.03.2012

Miļa Maddalena man lieks ka jūs esat ta sievieta kura sūdzas.Jūms nav kauns?

M Maikal 01.03.2012

man liekas ka sievitei ir pierasts uzvesties ka mazam cucenam!tapec ari vinja izmeta visu kur pagadas!un ja jau jus ta ustraucaties par savu bernu tad drosi vien butu sagaidijusi bernu un tad ietu pec matu gumijas.es nedomaju ka tas bija tads loti vajadzigai produkts!man liekas ka jus vienkari mekleiet kaski!bet apsargs nau ne pie ka vainigs vins vienkarsi pilda savu darbu!un domaju vel ilgi to pildis!bet jus ieteiktu nomierinaties.un nakam reiz but pratigakai.

M Maikal 01.03.2012

mila kundze!palasiet to ko jus rakstat!tas tiesam isklausas smiekligi!jus tiesam mekleiet kaski!acim redzams.jus tagad sienaties tam nabaga apsargam kurs pilda savus pienakumus!ja slikti ka vins nevareja jums argumentet, bet varbut jus nedevat vinjam iespuju ieb neklausijat vinju kad vins jums teica?jo ziniet ka drosi vien jus bijat sokas iespaida pa to ka jus aptureja apsargs uz parbaudi, pasi saprotiet tas liekas divaini pirmkart kad ta cilveks panem sikumu un pec tam iemet vinju kautkur, bet pa to laiku tadi zog.un drosi vien apsargs ieraudzija ko savadu jusu uzvediba, un vel jus nemat un izmetaiet preci kur pagadas.es domaju ka jusu vaina taja ari ir, un ta lielaka dalja.un iet uz iki ieb neiet ta ir jusu protams izvele, neviens jums nepiespiez iet uz vinju, domaju iki daudz nezaudes del ta ka jus tur neisiet.godigi jusu stasts tas ir pat smiekligs.jus izliekat sevi ka akstu, atvainojos bet ta jau ir.

M Maikal 01.03.2012

Es atvainojos a varbut jus agiteja ar so sudzibu, lai cilveki neiet uz iki veikalu?varbut jums no ta ir kads labums?ludzu paskaidroiet.

A aga 01.03.2012

Starp citu, tas, ka prece tiek nolikta citā plauktā, sevišķi pie kases, izraisa aizdomas, jo tas ir viens no zagļu veidiem kā iznest preci no veikala. Viens noliek kkur kases tuvumā, otrs pēc tam paņem, ieliek kabatā un pat, ja viņu pārmeklē un atrod, viņš saka ka nopircis jau iepriekš un nemaz nav tagad bijis pie plaukta, kur stāv šī prece un, kameras protams apstiprina zagļa teikto! Tā ka te nav ko apvainoties! Ar tādu rīcību jūs iespējams palīdzat kādam zaglim! Neiet runa konkrēti par šo gadījumu, jo tā bija tikai matu gumija. Un vēl ko nesaprotu, ja jau gribējāt nākt atpakaļ ar bērnu un pirkt, kāpēc tad neiedevāt to preci pārdevējai un neteicāt, ka tūlīt būsiet atpakaļ? Es vienmēr aiznesu preci atpakaļ, jo neesmu veca vecene, kas nevarētu aizvilkties pāris metrus. Beidziet vienreiz aiztikt tos apsargus. Viņu darbs ir uzturēt drošību veikalā un preces atrašanās citā vietā ir drošības pārkāpums! To nesaku es, bet gan drošības speciālisti!

K kikina 01.03.2012

Ja nebūtu apsargu veikalā, kas tajā veikalā darītos ?!!!Un pilnīgi piekrītu, ka šeit nav jēgas diskutēt, apsargs darīja savu darbu, rūpējās par veikalu kārtību!
p.s.
Vajadzēja nosākuma aiziet pakaļ savam bērnam un tad iegādāties matu gumiju, lai nebūtu tādas nianses un uz priekšdienām iesaku padomāt par savu nekoraktīvo uzvedību, kā saka no mušas nepūst ziloni !
Jūsu vietā aizietu un atvainotos apsargam par šādu niansi...

L Lelle Bez Matiem 01.03.2012

var protams diskutēt par to, cik kārtīgi vai nekārtīgi ir nolikt preces neatbilstošos plauktos (un ne vienmēr lielveikalos līdz pareizajam plauktam ir tikai pāris metri, citos ir stipri vairāk) - bet pircējam NAV jābūt atbildīgam par preču kārtību veikalā. preču kārtošana parasti ietilpst veikala pārdevēju pienākumos.

N Neapmierinatis 01.03.2012

Ko lai saka - te jau tikai pashi vekala vadiiba un apsargi... ir tieshaam sarakstiijushi tik pozetiivu par seviim... ka tiiri vai smiekli naak.. par kauguru "IKI" ir dzirdeets daudz un arii pats esmu saskaaries (agraak pazinja straadaaja) taa kaa par apsargu darbu un vadiibas bezatbildiibu ir sen zinaams...
Tad kapeec tur darbinieki neuzturas ilgaak par 3 meeneshim? Protams tiks viss atspeekots, kaa nekaa Palink tiiklaa straadaa cilveeki kas uzskata ka vinjiem vienmeer taisniiba...
neiesaku vispaar pamekleet to veikalu... netaalu Maxima.. normaals veikals...

A aga 02.03.2012

Lelle, jā, pircēji nav atbildīgi par kārtību veikalā, bet sieviete ar šādu rīcību izraisīja aizdomas (kā jau rakstīju). Un apsargs diez vai redzēja kamerā vai, kur nu viņš skatījās, ka tā ir tikai matu gumija! Protams, kad viņš bija pārbaudījis, kas noticis, viņam bija jāatbrīvo sieviete. Bet kur tad paliek pašsaprotamā un jau bērnībā iemācītā kārtība - noliec, kur paņēmi? (man tāda bija). Un kilometriem jau arī nav jāiet! Lai aizietu no LIELĀKĀ vaikala Latvijā viena gala līdz otram un atpakaļ, varētu būt maximāli 5 min. UN, kā jau teicu, vajadzēja pārdevējai iedot. Kauguru IKI nekad neesmu bijusi, bet nav mazums gadījumu arī citos veikalos. Esmu strādājusi veikalā un ir trāpījušies apsargi, kas nezin ko darīt kādā situācijā. Vadītāja visticamāk nesaprata, ko tas apsargs tur ņemās, tāpēc viņai bija lielas acis.

K kikina 03.03.2012

Mēnesi ? protams, jo nu grib jau nez kādus miljonus saņemt... Labrīt tauta, būtu priecājušies, ka ir vismaz kkāds mūsdienās darbs, gribēt jau vienmēr gribās daudz, bet nu gribot daudz var palikt bez nekā!!! Tāpēc arī sanāk noturēties darbā mēnesi...
Un pareizi būtu ja iedotu pārdevējai to matu gumiju... Viena lieta skaidra, sievietei nav iemācits būt kārtīgai un par pieklājības disciplīnu ?!! mhm, vispār par tādu dzirdējusi.

S stingraa33 05.03.2012

es ari neticy

G grossins 27.03.2012

Pec likuma tiklidz tiek aiztureta persana, kas izdariju parkamu tiek zinota valts policijau un taa talak izkata nevis apsargs no savas galvas izdoma, un tada likuma nemaz nav :D

A aga 28.03.2012

Pēc likuma policija jāsauc gadījumā, ja aizturētā persona atsakās uzrādīt savas mantas apsargam.

K kikita:) 29.10.2012

Ziniet ko!!! IKI ir kadas 5kases, laikam. Regulāri stradā 1 vai 2kases un parasti ir garas rindas, ļoti biezi ir velme grozu vienkārši atstāt un aiziet, ko arī mēdzu darīt vai arī paņemto preci ielieku kur pagadās un aizeju. Tas pats ir arī Slokas IKI, entās kases bet strādā viena.

A adri 29.10.2012

Gan Rimi, gan Maxima pircēji atstāj nevajadzīgās preces citu produktu plauktos, vai pie kases, neesmu redzējusi, ka kāds apsargs vai pārdevējs par to piekasītos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes