LV RU
www.sudzibas.lv IKI Kasieru bezdarbība

IKI - Kasieru bezdarbība

Iepērkos regulāri veikalā IKI, gan dienā, gan vakara stundās. No 5 kasēm strādā 1, labākajā gadījumā 2. Vienmēr ir rinda, īpaši vakaros.. Pārdevējas regulāri smēķē un klačojas aiz veikala, kur pieved preci. Kas tā par bezdarbību? Un vēl algu maksā!!

Komentāri (16)

L likais vikijs snoudens 29.07.2013

tā tas ir ari Rīgā superneto veikalos, vienkarši nav kas strada par to algu ko viņi maksa jaunie nav muļķi aizbrauc uz to pasu angliju un par to pašu darbu saņem cilvēka cienīgu algu. cik zinu šados cveikalos maksa nedaudz virs minimālas .

B bitans 31.07.2013

Vai jūsuprāt visi veikala darbinieki ir kasieri? Ja apkopēja vai gaļas pārdevēja klačojas aiz veikala tas nenozīme ka viņa arī ja neklačotos sēdētu kasē! Ir kasieri un ir pārdevēji un pārdevēji nekad nesēdēs kasēs pat ja viņš staigās gar kasi kur stāv 20cilvēki, jo viņš nav kasieris!!!

M mja 31.07.2013

Bitans, duntuk tu mazais! kurs veikalu tikls nems atseviskos amatos, ja var apvienot viena amata: pardevejs-kasieris. tas, ka veikala vadiba nespej saviem darbiniekiem noteikt, kas jadara, liecina par absolutu profesionalitates trukumu taja tikla. bet nu palukojies uz reg. vaditajiem Palinka. ta ir parodija par profesionaliem mazumtirdzniecibas specialistiem.

B bitans 31.07.2013

Tāds pārdevējs-kasieris ir tikai super netto nevienā citā veikalā neviens uz to neparakstās un ja kādai pārdevējai liek sēdēt kasē tad drīzāk viņa raksta atlūgumu nekā ar tādiem klientiem strādā pa 150ls algu kas neatšķir kasieri no pārdevējas un tieši tapēc arī trūkst darbinieki.Tāpat kā visas kasieres ir zagles, jo akciju dienās klientus apzog nepareizi sitot kasē :D :D :D :D :D :D :D

M mja 31.07.2013

bitans, butu tak paskatijies apkart, pirms sevi par pamulki pataisi. :D

B bitans 31.07.2013

Tu laikam esi "gurais" klients vai tupā iki pārdevēja Jo kas darās ar amatiem veikalos točna zinu.

M mja 31.07.2013

"točna" tu tiesham zini :D busi vel kads lielais specialists :D uz tadiem jau balstas latvanijas mazumtirdzniecibas kedes. pec tam brinas, ka darbinieki aiz sturiem tusejas, kamer veikalos rindas. :DDD pardevejs-kasieris, tads amats bija jau 10 gadus atpakal mazumtirdzniecibas tiklos. un es nerunaju par superghetto.
skumji, ja tadi bitani pie varas tiek. viss ka latvanija :(

B bitans 31.07.2013

Tātad tu tiešām domā ka piemēram rimi hiperā vai maxima xx pārdevēja kas strādā aiz letes skries kasē ja būs rinda?Vai kasiere skries uz zivju nodaļu? Pārdevējs-kasieris tas ir darba procedūras atvieglojums administrācijai, jo nav jāveido amata apraksts katrai nodaļai individuāli! Un ja pēkšni pārdevēja vairs nav vajadzīga vai kasiere, tad to var pārcelt uz jebkuru citu nodaļu, bet tur nav nekādas saistības ar skriešanu dienas laikā pa visām nodaļām.

M mja 31.07.2013

esi ko dzirdejis par lekatajiem? darbinieki, kuri spej stradat vairakas nodalas, ari kases, ja nepieciesams. ja peksni saslimst ziemas laika 4 kasieres no 10, tad vers veikalu ciet? un runa nav par darbiniekiem aiz letes. hiperos pietiek iepakotas partikas un nepartikas darbinieki.
starp citu mazajos veikalos nav apkalpojoshas svaigas linijas. tur neviens aiz letes nestav.

B bitans 31.07.2013

Protams ka esmu dzirdējis un zinu, bet tas nenozīmē, ka visi kuri saucas pārdevējs-kasieris to arī dara, un ir ļoti muļķīgi apgalvot ja cilvēks formā klačojas, pipē vai runā pa telefonu zālē uz rampas vai pie durvīm ir jāsēdina kasē tieši tas tracina klientos ka viņi domā ka visi dara visu. Ja aiz letes strādā viena pārdevejeja un kāda cita iet garām tad pēc viņu "loģikas " viņai ir jālien aiz letes, jo redz rinda stāv.

M mja 31.07.2013

citeshu pats sevi: kurs veikalu tikls nems atseviskos amatos, ja var apvienot viena amata: pardevejs-kasieris. tas, ka veikala vadiba nespej saviem darbiniekiem noteikt, kas jadara, liecina par absolutu profesionalitates trukumu taja tikla.
neprasme ieplanot personalu max noslogot pik stundas, nespeja apmacit, lai tiesham butu ka pardevejs, nespeja no pieejamas informacijas veikt secinajumus utt.(varu turpinat muzhigi)- tas ir latvijas mazumtirdzniecibas vaditaju-specialistu galvenas pazimes. ari tevi redzamas sadas pazimes, ka pirceji tracina. ja tracina, tad jau vini nav vajdzigi? suti tad tos tracinosos uz citiem veikalu tikliem, ko mocies ;) pircejs ir ienacis veikala, lai iepirktos, nevis stavetu rindas, tiktu apjats vai noriets.

B bitans 31.07.2013

Kad LV valdība noteiks augstākas minimālas algas un veikalu vadības sāks vērtēt darbiniekus tad arī viss būs ok. Piem IKI prushu no 7 kasieru vakancēm aizpilditas 2 tātad dienā 1 kasiere un viena vecākā kasiere. No 6 preču izvietotāja vakancēm aizpildīta 1. NO 2 gastranoma vakancēm aizpildīta 0. no 3 nodaļas vadītājiem 1aizpildīta. Un kāda runa var iet par darba organizāciju, ja nav ko organizēt? JO par 145ls mēnesī neviens nepiekrīt strādāt! Ja pārdevēji saņemtu VISMAZ 250-280 tad arī atdeve pret darbu būtu cita un arī varētu prasīt. A ja tu pasaki ka tev jāmācās kasē vai arī jaiet kramēt plaukti un darbinieks pasaka ka negrib un vadītājs saka" tad ej prom, jo pēc amata apraksta tev tas ir jādara" Darbinieks parasti saka Ok, tad eju prom. Un ko tu padarīsi?Ja ir dienas ka uz visu veikalu ir tikai krāvējs un direktors? Kurš lai kur skrien? Un tā ir tikai tīklu īpasnieku attieksme pret Latvijas darbaspēku kurus viņi novērte ar 1.21 brutto vai 144.50 netto mēnesī.

B Baltā žurka 01.08.2013

Bitān, nepataisi sevi par muļķi. Super netto nav vienīgais veikals, būtu tu rakstu kārtīgi izlasījis!

B bitans 01.08.2013

Es domāju, ka es zinu labāk kādi amati tiek ieņemt manis vadītā veikalā, jo tādas duročkas kā tu to nesaprot, jo ir tikai "klienti" un no tirdzniecības nejēdz ne tik cik melns aiz naga, kur nu vēl par atsevišķa veikala amatu hierarhiju un amata pienākumiem tākā labāk paklusēsim "Baltā žurka", lai nesākas tirgus bābas vāvuļojums, vai ne?

Nandia 02.08.2013

Bitans - pilnīgi pareizi. Ne reizi nav redzēts, ka pārdevēja no gaļās nodaļas mešus metas uz kasi, jo tur rindas vai otrādi. Katram ir sava nodaļa kur strādāt un zin ko un kā darīt. Un starpcitu - kasieris nav mums klientiem vergs. Arī viņam var būt oficiālais pusdienu pārtraukums vai pauze, kuru viņš izmanto kā vēlas - kaut vai nopīpējas zili melns.
Rindas, jā riebjas, bet tad jau tā ir vadības vaina, kas nespēj pieņemt pilnu kolektIvu un nodrošināt labu algu, lai to strādāt gribētāju būtu kaut cik vairāk, jo šobrīd tur iet strādāt tik kā bezizejas situācijā . . .

P Pingvins 07.08.2013

ardevejs-kasieris, tads amats bija jau 10 gadus atpakal mazumtirdzniecibas tiklos

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes