www.sudzibas.lv IKI kasiere-pārdevēja

IKI - kasiere-pārdevēja

Veikaliņā IKI Express pretim Rīgas Centrālajai Stacijiai esat uzmanīgi un neatejot no kases pārbaudiet savu pirkuma čeku.
Padalīšos pieredzē. Iegriezos pirms nedēļas šajā veikaliņā pa ceļam uz Staciju un nopriecājos, ieraudzījusi man nepieciešamo preci par saprātīgu cenu.
Paķēru no plaukta iepakojumu un devos pie kases, kur paprasīju arī vai būtu neliels maisiņš (pirmoreiz vispār biju IKI, nezināju par viņu maisiņiem un to cenām), protams, man tika pasniegts maisiņš (vēl paskaidrots, ka es tur varēšot arī man rokās jau esošās preces ielkt !!!), nosaukta maksa par pirkumu.
Prece no plaukta bija kādi 84 centi, man skaļi un droši pateica samaksāt 92 centus, izdeva atlikumu, čeku atdot nesteidzās... kad palūdzu čekiņu, tad to iedeva. Paķēru čeku un steidzos uz izeju, bet redzēju tomēr, ka pārdevēja ātri sāk kaut ko kladē pierakstīt.
Vēlāk, izlasot čeku, ieraudzīju, ka ir izsista prece 1 gab. un maisiņi - vispirms : maisiņš 1 gab. 0,04 eiro un nākamajā rindiņā atkal - maisiņš 1 gab/ 0,04 eiro.
Nu, viss skaidrs. Kladē, acīmredzot , tika pierakstīts, ka atdota nauda par kļūdaini izsistu maisiņu.
Tā kā esat tur uzmanīgi.
Bet nopirku tur saimniecības (papīra) dvielīšus, ko varu tikai ieteikt. Ļoti kvalitatīvi un pie tam nav dārgi.

B