www.sudzibas.lv IKI Kases čeki

IKI - Kases čeki

Papīra taupības nolūkā, vai kādu citu iemeslu dēļ IKI nenorāda čekā īsto cenu. Ja ir akcijas preces, čekā uzrādās parastā cena un tikai beigās visu produktu atlaižu summa. Kā pircējs var būt drošs, ka par preci samaksājis tādu cenu kādu redzējis uz cenu lapas? Jāņem talkā kalkulators un jāsummē visu preču cenas? Domāju nevienam nav noslēpums ka bieži lielveikalos, kuros čekā pie katras preces norādīta akcijas cena, iepērkoties manīti gadījumi, kad pircēji ir neapmierināti par neērto situāciju pie kases, kad aptvēruši, ka cena nav īstā, jeb ir, taču nav nomainīta. Gadījumi ir dažādi. Un IKI iepērkoties nav jēgas sekot līdzi kases monitoram. Līdz ar to iepirkšanās nebūt nav ērta, jo laika trūkuma dēļ vai kādu citu iemeslu vadīta nevaru iepērkoties visu izkaukulēt. Domāju veikala administrācijai vajadzētu par šo lietu aizdomāties, lai pircēji nebojātu omu kasieriem ar savu neapmierinātību par šo tēmu!

donna b 20.09.2012

**Un IKI iepērkoties nav jēgas sekot līdzi kases monitoram.** un kāpēc nav jēgas? Tāda pati prakse tagad ir gan Maximā, gan Rimī: čekā parādas tikai kopīga atlaižu summa. Piekritu tas nav ērti, bet ja gribi atsevišķi atlaides, ej uz Prizmu. Tur joprojām ir atsevišķi. Kāpēc gan tāda prakse, man arī ir interesanti.

L lili 23.11.2012

Varbūt sen neesi apmeklējusi Maximu un Rimi, tur atlaides parādās tūlīt pēc preces, un Rimi pat uzrada gala cenu, tūlīt pēc preces. Pret Prismu arī pretenziju nav, vienīgais kas reāli krīt uz nerviem ir IKI, bet par nelaimi IKI ir 5 soļi no mājas, tātad tuvākais veikals, un protams biežāk apmeklētākais, un tā kā tur neko klienti nevar mainīt, klientu viedoklis nemaz neinteresē, lai cik tas dīvaini nebūtu, nākas samierināties. UN vēl viena stulbība ir pārdevējas nelaipnā attieksme, nelaipnas atbildes, piemēram par kādām precēm kas nav viņu sortimentā.. Diez kas veido sortimentu, vai tas nebūtu loģiski, ja ņemtu vērā klientu vēlmes un viedokļus...?