www.sudzibas.lv IKI Darba atiecibas

IKI - Darba atiecibas

Varat iedomāties, ka vienā dienā atlaiž trīs cilvēkus, tāpēc ka viņi ir radinieki.Ceturto radinieku atlaidis pēc slimības lapas.Kaut vai viņi nav tik tuvi radinieki visiem savādāki uzvārdi. Veikala vadītāja, sava slikta garastāvokļa dēļ katru dienu kliedz uz veikala darbiniekiem ar necenzētiem vārdiem .Kā cilvēks kurš neprot valsts valodu, var kļūt par veikala vadītāju viņa prot sūtīt visus ( nah***).Un kur skatās AUGSTĀKA vadība .Ar veikala vadības atļauju veikalā tirgojas pārtika ar notecējušu termiņu.Bet kad apsargs atrod notecējušu termiņu veikala vadītāja liek nopirkt to produktu, rakstīt paskaidrojumus .

A andrejs 29.07.2010

Palīdzību var atrast šeit - www.vdi.lv
Kontaktējies ar viņiem un nebaidies.

D danone 30.07.2010

Nesaprotu, Sanit, kur ir problēma? Neesi jau filmā, kurā viss notiek pēc uzraxtīta scenārija! Sadod tai vecenei pretī! Lai sēž savā vadītājas lomā un lieki nevirina muti! Turklāt, tad arī griezies pēc palīdzības pie tā saucamās ''AUGSTĀKĀS VADĪBAS''! Ieraksti telefonā šīs nejaukās izpausmes, lai vari dot pierādījumu!

K kaspars 16.03.2011

Kas nav strādājis šaj murgā, tas nezin, bet šeit minētā informācija atbilst Iki stratēģijai.