IKI - Akcijas

Ir pienācis laiks, kad arī mans pacietības mērs ir pilns un pirmo reizi mūžā es rakstu sūdzību.
Diemžēl ir sanācis tā, ka tuvākais veikals pie manām mājām ir IKI, tādēļ jau nepilnus četrus gadus tieši šajā veikalā iepērkos visbiežāk. Es vienkārši vairāk nevaru izturēt to, ka plauktos ļoti daudzām precēm ir norādīta cena ar atlaidēm, bet pie kases šo produktu "izsit" par pilnu cenu bez atlaides. Labi, vienreiz, divreiz, piecreiz, bet ne jau katru otro reizi, kad iepērkos šajā veikalā. Pārdevējām ir pilnīgi vienalga- gribi ņem, negribi neņem- atlaides nav! Un pat uz lūgumu informēt atbildīgos cilvēkus, lai vismaz noņem nepareizās cenas, neviens nereaģē. Nesen pirku vīnu, kuru, protams, atkal izsita bez atlaides, es pat nepaspēju atvērt muti, kad pārdevēja jau uzreiz saprata par ko būs runa un teica: "Jūs domājāt, ka vīns ir ar atlaidi? Nē, viņš nav! Jūs neesat pirmā kliente, kura tā domāja!" HALLOOO, tad varbūt noņemiet maldinošo informāciju!!!! Es domāju, ka tas ir speciāli, jo daudziem vienkārši ir slinkums iet un meklēt vietā līdzīgu preci, tādēļ klienti samierinās un nopērk bez tās atlaides. Ļoti nesmuki no vadības puses! Es tiešām ceru, ka aizvien vairāk cilvēki sapratīs, ka tas ir negodīgs veikals un vairāk uz turieni neies, lai beidzot tas bankrotētu un vietā iekārtotos kāds normāls lielveikals, kuram ir svarīgi savi klienti un kurš tos nemaldina ar nepatiesu informāciju.
Saprotu, ka IKI vadībai ir pilnīgi vienalga, ka viņi zaudē ilggadīgu patstāvīgo klientu, bet vismaz man pašai būs labāka sajūta, ka savu naudiņu atstāšu citā veikalā. Esmu nosolījusies nekad, nekad neiepirkties IKI un visiem saviem draugiem un radiem ieteikšu arī izvēlēties citu pārtikas veikalu.

Kristīne

G

F Flips 05.10.2012

Tev ir visas tiesibas iegadaties preci par NORADITO cenu. Un vini nedrikst nepardot. Un tas ka ir noradita cena nepareizi ir vinu problema. Starpiba ir jaapmaksa, tad pasham pardevejam. Vienkarsi daudzi pirceji nezin to, ka viniem IR JAPARDOD par noradito cenu. Un nepieprasa to!!

M mja 05.10.2012

Nakamreiz noliec galda naudinu precizi tik, cik precite ar atlaidi un solo prom. Ja apsardze aiztur, tad lai sauc policiju un talak jau pa kediti lidz tiesai.

M mja 05.10.2012

smikna palasi kaut komercilkumu. :D