IK MELISSA, Reg.N 52102030561 - Krāpšana

Gribu pabrīdināt cilvēkus par šo internetveikalu. Kaut kāds murgs, lai neteiktu ko vairāk... Pasūtīju preci, sazvanījāmies ar veikala "menedžeri", sarunājām kādā veidā saņemt preci un pateica, ka rēķinu atsūtīs uz e-pastu. Protams, rēķinu saņēmu un arī apmaksāju. Lai pārliecinātos vēlreiz, ka viss kārtībā, sazvanījos vēlreiz ar to sievieti, viņa pateica, ka viss kārtībā un lai es viņai atsūtu maksājuma uzdevumu, jo tad viņi redzēs ka samaksāts un varēs ātrāk preci nosūtīt man. Es tā arī izdarīju! Pagāja nedēļa un preci man neviens neatsūtīja (bija norunāts, ka atsūtīs ar kurjerpastu). Es zvanu tai sievietei un viņa man saka, ka viņa vēl neko nav s'ūtījusi, nu un par cik man vajadzēja steidzīgi un norunātajā laikā, es atteicos pavisam no preces un palūdzu atgriezt naudu. Viņa man atbildēja, ka dos ziņu grāmatvedei un tā pārskaitīs. Pagāja pāris dienas, man neviens neko nebija pārskaitījis. Tad es zvanīju atkal un nu jau runāju ļoti rupji... uz ko viņa atkal pateica, ka drīz pārskaitīs. Nu tagad jau pagāja vairāk par mēnesi un man neviens neko nepārskaita un arī neatbild vairs uz zvaniem. uz e-pastu neatbild, uz tel.zvaniem arī... Nu tā mani apkrāpa... Ļoti iesaku neko tur nepirkt. Paldies!

ļ

K Katrīna 26.10.2010

Arī es gaidu savu preci jau gandrīz mēnesi!!! Varbūt kāds man var pateikt tās firmas tel. nr?

Z Zlo 21.12.2010

Никому они ничего не вышлют, надо писать жалобу! Мне не отвечают на звонки, не отвечают на мэйлы - шарлотаны!
вот номер но трубку никто не берет 26702079