IK "MELISSA"

Labdien! Gribetu oponet iepriekshejai oratorei attieciba par vinas rakstu par Dzivoklu parvaldi. Es veikmigi atradu dzivokli tieshi caur Dzivoklu parvaldi!!! Ieteicu vairakiem saviem draugiem un vini ari ATRADA!!! Meitenes ir loti laipnas,visi dzivoklishi tiek parbauditi jusu klatbutne. Viens mans draugs ievacas jauna dzivokli vienas dienas laikaa!!!Vienigi varu ieteikt,ka jums pashiem ir jabut veleshanas ,jo uz shkivja ar zelta malinu neviens neko tagadejos laikos nepienes. Meitenes turieties un visus shitos melu smerejumus laidiet gar ausim!!! VEIKSMI!!!

E EVA 19.07.2006

Nevajag melot, ja , es pati straadaaju nekustamajos iipasumos un vieniigi par ko varu pateikties sai firmai ir par klientu piegaadi, vini novelk no interneta numurus un paardod tos saviem klientiem par 25 ls. piezvana klienti par kaadu manu objektu un ir gandriiz vai šokaa kad es vinam izskaidroju ka esmu starpnieks un ja caur mani ko izziirees buus jaamaksaa komisija 50%, kaa bet es tak samaksaaju tur un tur, a ko es varu dariit ka taa firma lai mazzaak keepa dod citu maakleru numurus,. taads nu ir mans darbs es sanemu par darbu un man maksaa tikai tad kad es atradusi dziivokli un cilveekam ir dziivokla atsleegas. Taapeec cilveeki no esat tak gudraaki noskaidrojat un izlasat liigumus ko parakstat nu nemaksaajat uz prieksu kameer jums nav iires liigums, cik cilveeku veel šīim firmaam ir jaapkraapj lai saprastu ka tas ir tikai naudas pakaasanas variants !!!

E EVA 19.07.2006

Domājiet ar galvām izlasiet līgumu, firma atbildību nenes, ja jums nav kur likt naudu ziedojiet bērnu namiem zooloģiska dārza zvēru māju atjaunošanai vai kaut kam citam iederīgam, bet nemaksājat par telefonu numuriem neeksistējošiem vai citu mākleru.

S Sarmīte 02.08.2007

Vai tikai 30.jūlija "oratore" Nr. 2 nav tā pati pārgudrā rupekle Karīna no viltus firmeles "Melissa"? Pārāk jau kaismīga aizstāvība Jums sanākusi, kaut fakti ir pavisam citādi! Un tas teksts "...viens mans draugs..." un "...vienas dienas laikā..." pārāk jau atgādina reklāmu, nevis antireklāmu!Tad jau laikam atradāt gan, kādu slavu esat savākuši ar savu kretīnisko darbību un tekstiem, ko atļaujaties pret klientiem??? Zagt, kundzīt(es), nav labi!!! Un melot ne tik!!! Un, galu galā, ko sēsiet, to pļausiet, un nevajag cilvēkus vērtēt par zemu, Jūsu triki nāks gaismā tā vai tā, vienīgi žēl, ka labticīgi "lohi" (Jūsu repertuārs!!!) arvien atradīsies un Jūsu bandu ar saviem "sieciņiem" baros... Daudz jau Jums nevajag, esat "dješovkas", bet arī "sieciņi" tomēr sakrājas un neesošo dzīvokļu "pārvaldei" (he, he...) kaut kāds nieks laikam atlec, citādi jau "nestrādātu"! Un par to, ka brāķa vidū esat spiesti kaut ko arī reālu padarīt, nebūtu pat jābrīnās, laikam jau esat nodomājuši "kāst" tautu labi ilgi! Jācer gan, ka reiz "uzrausieties" ne uz to klientu, un tad beidzot būs darbiņš arī ekonomiskajai policijai!

I IK 17.08.2007

Taa...ko es vary teikt.Es stradu uz so firmas jau 1,5 gada.Ja Jus nezinaat cienitais klients,loti daudz cilveki izire caur mums dzivokli.Par ekonomisko policiju varu teikt,kaa vina jau bija pie mums un aizgaja,tapec kaa mums ir viss kartiiba,kaa ar dokumentiem ta ari ar licenze.Un ja jus griibat panemt sev dzivokliti Centraa par 60Ls tad zinajiet kaa tadus dzivoklisus nemdz buut.!!!!!Pirms ta kad iet pie mums zinajiet ko Jus gribat...

M makler 23.10.2008

Da vi sami u***, hotite snjatj kvartiru za 50ls, da s evroremontom, takih cen netu v realjnosti, ocenite realjno ceni, vot togda i snimite, a to zhalujetesj zdesj, kakije mi plohije, kakoje vse obizhenije, ne zrja jestj pogovorka- na obizhenih vodu vozjat, tak eto pro vas