IK "MELISSA"

NIKOGDA NE OBRASHAJTESJ V IK"MELISSA",PRO TO 4TO KIDAJUT JA PROMOL4U,DABI NE OBIZHATJ DRUGIE RIELTORSKIE FIRMI,NO.... ZA SVOI ZHE DENJGI KOTORIE TI PLATISH,TEBJA OSKORBLJAJUT I 4UTJ LI NE POLICIEJ UGROZHAJUT!I NE NADO GOVORITJ,4TO VNIMATELJNEE DOGOVOR 4ITATJ NADO,PRO XAMSTVO I NE PROFESSIONALJNOSTJ TAM NAPISANO NE BILO!BIDLO ONO I ESTJ BIDLO,DIREKTORA SHLAGBAUMOV BLIN!!!!!

A A 17.05.2007

ghv

S Sarmīte 08.07.2007

Piekriitu par visiem 100%!Taa saucamaa "individuaalaa komersante" L.Tesljenko (vai taada maz ir?) pilnvarojusi (?) atbildeet pa telefonu kaut kaadu mazizgliitotu sievishkji KARIINU, kura ir ne vien rupja, neprofesionaala, bet arii klaji nekauniiga!!! Atljaavaas paarmest man paziistamiem studentiem, kuri arii "iekrita", ka shie "nepareizi braucot, zvanot un mekleejot", un vispaar, pashi esot vainiigi, jo krieviski neprotot pietiekoshi labi, un Riigaa nemaz pastaaveet taadi lohi, kas nerunaajot krieviski, nevarot!! :DBez tam, palasiijos t.s. "liigumu":1)Liiguma teksts ar daudzaam gramatiskaam kljuudaam, neatspoguljo liiguma priekshmetu un faktiski ir pilniigi "bezzobains";2)IK "Melissa" regjistreets Liepaajaa un filiaales Riigaa tam nav! Varbuut vispaar Tesljenko ir viltvaarde, kura nozagusi firmas nosaukumu un uzdod shiis firmas regjistra numuru (firmai Liepaajaa pilniigi cits darbiibas profils regjistreets)?3)IK "Melissa" savaa "liigumaa" uzdodas arii kaa "Dziivoklju Paarvalde", kas ir pavisam diivaini, jo taadas oficiaalas instituucijas Riigaa vispaar nav! Varbuut kaadam, kam ir vairaak laika un lielaaks "zobs" uz shitajam izdariibaam, vajadzeetu pazinjot ekonomiskajai policijai un VID-am par sho diivaino veidojumu - "individuaalo komersanti", kaa Juus domaajat?..."Individuaalaa komersante" Tesljenko savas "firmas" atrashanaas vietu deklareejusi (un arii patlaban atrodas tur) Riigaa, E.Birznieka Upiisha ielaa 22, telefons 7-880501; KARIINAS telefons 9-744748....Vienu vaardu sakot,- briidinaajums citiem dziivokliishu mekleetaajiem - UZMANIETIES NO KRAAPNIEKU BANDAS I.K."MELISSA", kurai tagad Riigaa "pljaujas laiks", kameer visi studentinji u.c. labticiigie cilveeki buus "aptiiriiti" un neeksisteejosho iziireejamo dziivoklju iemiitnieki - "iistenie" Latvijas iedziivotaaji "uzvaariijushies"!!! :DDD

L Laura 05.08.2007

Lai cik dīvaini neliktos, bet pateicoties šai firmiņai, atradām labu dzīvokli Juglā. Viņi mums nosūtīja vairākas īsziņas ar telefona numuriem un dzīvokļa atrašanās vietu. Tad nu dažiem zvanījām. Protams, bija arī tādi numuri, kuri necēla. Bet kopumā apskatījām 3 dzīvokļus ar reālām saimniecēm:)Atzīstu, ka bezizejas situācijā (kādā bijām arī mēs, jo līdz septembrim jāatbrīvo tagadējais dzīvoklis), vairāki ķeras pie jebkura salmiņa.