IK "Kristina un V." - Slikts serviss

Biju laicīgi pieteikusi rindu frizētavā Liepājā, Kalipēdas ielā XL SALA kāzu ceremonijai.
Mani pierakstīja pie citas frizieres, bet teica, ka manis uzrādīto frizūru, ko nofotografēju un rādīju man uztaisīs. Kad ierados kāzu dienā frizētava pie frizieres man tika paziņots, ka viņa frizūras netaisa, bet gan tikai griež matus un palīdzēt man nekā neva, jo friziere, kas mani pierakstīja ir kaut ko sajaukusi. Arī otrā friziere, kas taisīja frizūras atteicās atrisināt pašu radīto problēmu. Kāzu ceremonija bija pēc 2.5h un atrast kaut ko citu bija neiespējami, turpretim, biju 9. grūtniecības mēnesī, bet frizieres, kas tur atradās neizrādīja nemazāko interesi man palīdzēt, bet gan pateica, lai daru ko gribu!!!
Visrūgtākais ir tas, ka es laicīgi pieteicu rindu un visu sarunāju, neiedomājoties, ka frizieres var kaut ko sajaukt savā starpā un nepalīdzēt man - līgavai, kas bija laicīgi pieteikusi rindu un cerējusi uz šo frizētavu. Beigās uz ātru roku nācās taisīt savu liktenīgās dienas frizūru.