www.sudzibas.lv IK Jevgēnijs Iļjins Krāpšana, mantas piesavināšana

IK Jevgēnijs Iļjins - Krāpšana, mantas piesavināšana

Jevgēnijs Iļjins pozicionēja sevi kā Individuālais komersants. Radīja telefonā bildes ar izpildītiem pasūtījumiem, minēja par lielu 20 gadīgu pieredzi nozarē. Minēja, ka ir ražotne Ķengaragā un neliela komanda, ar kuru darbojas.
Vienojāmies ar galdnieku par pasūtījuma izpildi. Pasūtījums tika izpildīts, bet ar laika kavējumu. Kad iesniedzu naudu par padarītu un palūdzu izrakstīt kvīti par samaksu (par to vienojāmies iepriekš), Jevgēnijs Iļjins minēja, ka aizmirsa mājās kvītu grāmatiņu un solīja atvest, kad tiks veikt pasūtījuma 2. posms.
Kad meistaram tika nodoti materiāli otra posma realizācijai, vairākas reizes no meistara puses nepamatoti tika pagarināti termiņi. Uz lūgumiem atgriezt materiālus meistars vairākkārt atbildēja, ka pasūtījums jau ir uzsākts un preci nevar atgriezt, jo ir sajaukta veidā. Turpmāk IK Jevgēnijs Iļjins vairs necēla klausuli no mana numura, ne atbildēja uz izziņām. Zvanot no citiem numuriem kad dzirdēja manu balsi viņš nolika klausuli. Pēc vairāku lūgumu atgriezt piesavināto preci atpakaļ un nesasniedzot rezultātu tika piesaistīta valsts policija un iesniegts iesniegums VID par kvītu neizsniegšanu.

Esiet uzmanīgi ar IK Jevgēnijs Iļjins, jo ņem avansa maksājumus, neizsniedz kvītu un nepilda pasūtījumus termiņā, kā arī piesavina materiālus un pazūd!

S Sergejs Petrovskis 27.06.2023

Это случайно не толстый такой мужичок лет под 45-50? По рассказу похоже, взял деньги у меня на материалы и исчез. Такой весь хороший, а на самом деле разводила полный. Случайно на заправке его встретил и еле свои деньги вернул. Да, Ильин у него фамилия. Будьте осторожны!

J Jūlija Šteinberga 02.01.2024

Sludinājumā ieraudzīju kontaktus šīm "meisteram", sazinājos ar viņu uz numuru 26803291. Vēlējos pasūtīt virtuvi. Identiski kā raksta iepriekšējie autori, man tika stāstīts par ilggadējo pieredzi, rādītas smukas bildes. Iegādājoties materiāluS virtuvei uz summu 1300 EUR, samaksājot Jevgēnijas Iļjinim 20 % avansa maksājumu 140 EUR apmērā (vienojāmies par 700 EUR kopējo samaksu), vienojoties par izpildes termiņu 4-5 nedēļas.
Pagāja 3 mēneši, pasūtījums netika izpildīts, materiāli palika mitri un kompensēt viņš neko neplāno.
Materiālus savācu no Malnavas ielas 19A, Rīga, kur viņam ir darbnīca (pēc lursoft datiem pēc šīs adreses atrodas
SIA IEVLAT. 40203479645). Nekādus kvītus/čekus man Jevgēnijs nedeva un apgalvo, ka naudu no manis nav ņemis. Policijā iesaka vērsties tiesā. Krāpnieks, esiet uzmanīgi!