www.sudzibas.lv IK D-Style Materiāli nagiem interneta veikalā

IK D-Style - Materiāli nagiem interneta veikalā

Labdien!
Gribu vērst uzmanību nagu materiālu tirdzniecībai internetveikalā. Neiesaku iepirkties http://www.nailshop.lv - prece neatbilst tam, ko redzat bildē. Kā piem., varu nosaukt nagu tipšus - bildē ir redzams, ka tie ir ar kontaktzonu, bet reāli, kad preci piegādā tiem nav un viņi patiešām nekam neder. Lai nosūtītu atpakaļ jāmaksā pasta izdevumi, kas ir praktiski tik pat liela summa kā nagu tipšu vērtība, kas galīgi neatmaksājas. Tāpat arī pasūtīju Perfekt Nails akrila likvīda šķidrumu bez smaržas 125 ml pudelīti - rezultātā atnāca prece baltā pudelītē bez uzrakstiem, kas tas tāds ir, nekādas preces informācija un kad piezvanīju, lai pajautātu, ko man nosūtījuši - saka, ka tas esot akrila likvīds. Labi, par to vēl neteiktu nekā, bet izrādās, ka tajā pudelītē ir 100 ml nevis 125 ml par ko esmu samaksājusi, viņi uz to man atbildot piedāvāja nākamā reizē atlaidi, ja negribu sūtīt atpakaļ, jo preci, kas esot komplektējuši, sajaukuši - iedevuši mazāku pudelīti :) :) :) Ok, it kā piekritu. Un tad izmēģināju šo akrila šķidrumu dzīvē - sāku veidot nagus, kad konstatēju, ka šis šķidrums vienkārši nežūst - pagāja 6 stundas un nagi beidzot bija sacietējuši, Vai tiešām tas būtu normāli? Pirms tam esmu izmēģinājuši citas firmas nagu līdzekļus un varu teikt, ka ar tiem tā nav. Es atkal nākamā dienā rakstu šiem e-pastu, kurš ir noteikts, kad grib atpakaļ sūtīt preci, rezultātā viņi vienkārši ignorē un neatbild, kaut pirms tam par nagu tipšiem, kad raksīju, ka vēlos nosūtīt atpakaļ preci atbildēja. Tā nu esmu ļoti apbēdināta un jūtos apkrāpta - par ko gan maksāju naudu, ja pretī nekvalitatīva preci un kuru atpakaļ vēl negrib ņemt. Tādēļ mīļie cilvēki, ja Jums ir iespēja nesūtīt preci no šī interneta veikala - tas nav tā vērts., lai bojātu sev nervus un garastāvokli. Labrāpt, ieteiktu www.nagiem. lv, kur pasūtu preci jau daudzus gadus un nav par ko sūdzēties.

B