www.sudzibas.lv Ijnoma Krāpšana

Ijnoma - Krāpšana

Sveicinati!

Ja jums ir kazas, nekada gadījuma neizvēlaties šis kompānijas pakalpojumus. Mums bija kazas saplānotas uz 25.08.18 liepāja. Viss bija saplanot un tika izvelets auto (audi q7) ar vaditaju no šis kompānijas. Sazvanoties viņi teica ka nav jāpārskaita priekšapmaksas nauda, ka maksājums tiks veikts kad auto ierodisies liepāja, mums tas bija pieņemams! Viņi vel teica, ja kāda gadījuma kas notiks ar auto viniem ir rezerves auto kazam un lai mēs neuztraucamies. Pirms kazam 22.08.2018 mums pazvanīja no šis kompānijas un teica ka auto ir salauzts un auto ir pierakstīta uz pārbaudi tikai 23.08.2018 un viņi nevar apsolit, ka auto bus klat un mums jāmeklē katram gadījumam cits auto vai gaidit. Protams divas dienas iepriekš citu auto mēs neatrādam vai bija dargākas 3 reizes. 23.08.2018 mēs sākam zvanit kompānijai, lai uzinātu kāda ir situacija un mums atbildēja kompānijas pārstāvis un par 20 sekundem teica, ka nevar runat un ka neko nezina. 24.08.2018 mēs jau nezvanijam viniem bet rakstijam un no viniem atbilde bija ka vienmēr mēs neko nezinam, gaidam. Kazu diena mēs izkrāsojam savu auto, jo nebija cita varianta, bet no kompānijas joprojām nebija nekādas atbildes un nekādas atvainošanas vēstules par sagaidītam rupem nebija. Tā ka esiet modri un ja jums ir kazas padariet to dienu mierīgāk izveloties citu kompāniju un kur ir tiešam garantēts viss ko apsola! Veiksmi.