LV RU

Igors Peršins - Krāpšana

Igors bieži atteica nodarbības dēļ alkohola lietošanas, kuras viņš uzskata par saslimis esmu. Visas saslimšanas notika pirmdienas rītos, un pat otrdienas rītos. Bieži nodarbības laikā dzēra kafiju, apmeklē savas vajadzības - jāsēž mašīna 10 - 20 min. Pīpēšana. Nelaida uz eksāmenu. Nepilnīgi aizpildīja braukšanas karti, nerakstīja visas nobrauktās stundas, čekus pieprasītos ar neizsniedza ko prasīju, lai iesniegtu darba devējam. Taka spriežat paši jaunie autovadītāji, vai jums šie kritēriji apmierina.

Vairāk sūdzības par Igors Peršins

Komentāri (3)

riekstkodiss 15.11.2018

Risinājums ir izvēlēties autoskolu, kurā nekavējoties saņem kompensāciju par neierašanos vai vari lūgt atgriezt naudu par apmācības daļu, par kuru ir pretenzijas. Piedevām būtiski, ka vari nekavējoties samainainīt instruktoru.

R robis7777 13.02.2019

Briesmīgs instruktors, kurš regulāri paceļ balsi, neko neizskaidro, regulāri devāmies viņa privātās darīšanās, kur nācās sēdēt mašīnā un gaidīt vidēji 20 minūtes, braukšanas laikā pat neskatās uz ceļu bet spaida telefonu. Pie viņa nobraucu 7 braukšanas nodarbības...
Pats labākais tajā visā bija tas, ka pēdējā braukšanas nodarbībā, kad man tika teikts, ka esmu jau visu apguvis un varēsim kārtot papīrus, lai varu doties uz eksāmenu, mēs manas nodarbības laikā devāmies mainīt auto riepas, kas prasīja apmēram 40 minūtes...
Nodarbības beigās man tiek paziņots, ka es nemāku braukt un man nācās jautāt, kā man norēķināties par nodarbību, ja pusi no tās laika pavadījām servisā uz ko Igors sāka manāmi uzvilkties.
Es pasūtīju viņu 83 mājas tālāk un par nodarbību nemaksāju...
Nomainīju instruktoru, nobraucu 2 braukšanas nodarbības, kurās ieguvu ļoti daudz jaunu zināšanu un ar pirmo reizi nokārtoju braukšanas eksāmenu.

K Kristina Sos 06.06.2020

Это ужасный инструктор. Его стиль общения такой, как будто он 20 лет в СИЗО отработал или отсидел. Крайне мерзкий мужчина и как инструтор нечему не учит. Таким как он нельзя с людьми работь.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes