Igors Matjuševs - Krāpšana

Tīrākais krāpnieks, reklamējas kā būvmateriālu piegādātājs, pēc pasūtījuma veikšanas tiek iesūtīts rēķins un solījumi kamateriāli tiks piegādāti nākamajā dienā pēc rēķina atmaksas, kad rēķins tiek samaksāts tad sākas solījumu jūra un attaisnošanās, tad viņam šoferis ir slims, tad uz korķa, tad viņš pats ir ārpus Latvijas un kad atgriezīsies tad visu nokārtošot, beigās Sola atmaksāt naudu atpakaļ bet tā no dienas uz dienu, tā tas velkas garumā un nav ne materiāli ne nauda. Tāpat šim krāpniekam ir vel viens uzņēmums par kuru facebook jau ir sūdzības - 2mt, ik

L

M MEZINIEKI4 25.11.2020

Скажу вам больше. В Имантском участке полиций на этого человека заведено уголовное дело я просто удивляюсь нашей Полиций он в розыске а творит уже целый год чудеса. Народ не водитесь на таких товарищей. Я большее скажу ,этого Игоря поймали отвезли в лес он подписал все бумаги что вернёт долг а потом когда его отпустили пошёл и написал заявление и тому кому должен чуть не дали срок 15 лет. Так что Игорь ещё тот.

Y Yoooooxxxxxxxhhhhh 30.12.2020

Šodien ar mani tieši tāpat gadījās...
Kā muļķis samaksaju naudu 140€
Bet Igors ir pazudis bez vēsts, vairs ne naudas, ne gulta.
NEUZķERIETIES uz šo krāpnieku.

Y Yoooooxxxxxxxhhhhh 30.12.2020

Varbūt kādam ir šī Igora telefona numurs?

L Linards 04.01.2021

Dodies uz policiju un ziņo par viņu, būs vairāki ziņojumi, līdz ar to iespējams ātrāk paņems ciet.

и Иван Дулин 04.01.2021

jau kadu laiku uzrakstiju policijai uz so krapnieku.vini teica ka uzsak izmeklesanu.domaju ka sis kadrs vel daudzus latvijas pilsonus apcakares!

S Sii Gu 05.01.2021

Es arī iekritu tikko uz 69 eur gan tikai, citiem skāde simtu apmērā. Bet fakts, ka šis cilvēks turpina darīt to, ko darīdams jau labu laiku un staigā vel uz brīvām kājām.

и Иван Дулин 04.01.2021

I Inga 12.01.2021

Tas ir tā Igora numurs? Diemžēl viņš mus arī apkrāpa.

и Иван Дулин 12.01.2021

caur sludinajuma servisu vinc izmanto vairakus telefonus(vienreizeja).bet sis numurs darbojas lidz sim laikam.rakstiet policijai! domaju ka mums cietusiem vajag piesaistit medijas lai policija sak kusteties!

S Sii Gu 12.01.2021

šeit dažas ziņas par šo personu, pers. kods utt

N Nika G 19.01.2021

К сожалению, я тоже попалась на объявление этого кадра. 200 евро отдано в никуда. Сначала обещания, что да-да, на выходных курьер доставит, да-да, завтра все будет. А потом просто перестал отвечать на сообщения. Удивительно, что полиция ничего не делает, хотя я так понимаю, заявлений не мало. Идите в полицию обязательно, жалуйтесь на аккаунт в Фейсбуке. Мир - круглый, этому умнику обязательно вернется все обратно.