www.sudzibas.lv Igors Bičkovs un Tatjana Malovinska Krāpšana, īres nemaksāšana

Igors Bičkovs un Tatjana Malovinska - Krāpšana, īres nemaksāšana

Igors bičkovs (dzimis 1987. G. 4. Jūlijā) un Tatjana Malovinska (Tatyana Malovinskaya dzimusi 1981. G. 8. Maijā) ar meitu īrēja dzīvokli no manis. Tā kā tatjana ir Krievijas pilsone, lai nokārtotu tua, atļāvu deklarēties izīrētajā dzīvoklī. Lai to nokārtotu, nācu pretī, un savā brīvajā dienā kopā ar abiem devos uz pmlp. Bijām vienojušies jau sākotnēji par īres naudas summu un laiku, kurā tā jāmaksā, bet jau pēc pirmā mēneša datumu sāka “pavilkt” uz priekšu līdz beigās apmaksāja divas nedēļas vēlāk kā plānots. Ar laiku Tatjana biežāk jautāja palīdzēt atrisināt ikdienas problēmas (piemēram, apdrošināšana, ģimenes ārsts utt.) , kas uz mani neattiecas. Tā kā abi bija nesen pārvākušies no Lielbritānijas, tad, protams, palīdzēju. Pēc tam dzīvojot iegādājās dzīvnieku (suni – labradors) ar mani to nesaskaņojot. Tatjana Latvijā oficiālu darbu nestrādā un liekas, ka arī negrasās to darīt; vīrs strādā ārzemēs gadījuma darbus. Lai arī īres naudu maksāja krietni vēlāk par noteikto datumu, to sākotnēji samaksāja, tāpēc īres summu nedaudz mazinājām. Pēc kāda laika igors palika bez darba, tatjanai, likās, tas nemaz nesatrauc, pati sev darbu nemeklēja, vien teica, ka esot naudas grūtības. Vēlējās, lai mazinām īres naudu vismaz par 50 eur (!) , kaut arī dzīvokli īrēja zem īres vērtības. Turklāt vienmēr šādas sarunas notika sms vai whatsapp sarakstē, nevis sazvanoties, protams, pēdējā brīdī – dienā, kad jāmaksā. Atkal nācām pretim un uz mēnesi to samazinājām. Šajā laikā, mūs nebrīdinot, abi atrada citu dzīves vietu un pārvācās. Par pēdējiem diviem mēnešiem īres naudu, protams, nesamaksāja, nerunājot par komunālajiem. Par izvākšanos paziņoja izmantojot sms dienā, kad jāmaksā īre. Uz zvaniem labu laiku neatbildēja. Aizbraucot uz dzīvokli un apsekojot to, sapratu, ka ir ilgstoši smēķēts tajā un smird pilnīgi visas istabas. Mēģinot atrast jaunus īrniekus, ir problēmas, jo smaku nevar izvēdināt. Kad saprata, ka ir jāatgriež arī atslēgas, tad klausuli pacēla, negribīgi sarunāja tikšanos pie savas jaunās dzīvesvietas Vecmīlgrāvi Ziemeļblāzmas ielā. Uz tikšanos atsūtīja savu nepilngadīgo meitu, ar kuru nekādas sarunas par notikušo nevar vest. Atslēgas tika atdotas, nauda netika samaksāta, uz zvaniem vai īsziņām neatbild. Pašreiz tiek gatavots iesniegums tiesai. Rakstu to, lai brīdinātu nākošos dzīvokļa izīrētājus.

I

V vitols 09.01.2021

Saldais pārītis!

U uns 09.01.2021

Laimes spēle atrast labus īrniekus, ir tādi kas trokšņo, kas pīpē iekšā, kas nevēdina telpas utt. Bet nu jums pilns komplekts ar problēmām. Cerams nākamie būs labāki. Bet nu šitādi gadījumu darbu dariāji, kam nav stabilitāte, nu neko nevar no tādiem gaidīt.

I ilrgjefiho 11.01.2021

Bet kādā sakarā ir jāīrē savs dzīvoklis svešiem cilvēkiem? gribējāt uzvārīties uz citu cilvēku pamatvajadzībām?ierijāt to ko iesējāt

VeganaBob 11.01.2021

Ir cilvēki kuriem pieder vairāki īpašumi, nav visi tādu bomāri kā tu ar savu neglīto mammu :D

I ilrgjefiho 11.01.2021

Varoni, varbūt tu man acīs skatīdamies to pašu pateiksi. Kur un kad?

VeganaBob 13.01.2021

Tiekamies neglītāko suņu konkursā tavas mammas apbalvošanas ceremonijā :D

K Kāpurs3000 13.01.2021

Ja neviens neizīrētu savus dzīvokļus, tad daudzu cilvēku pamatvajadzības nevarētu tikt apmierinātas un nāktos dzīvot pie mammām laukos visiem vienā dzīvoklī.