www.sudzibas.lv Iflirts.com un tikko atvērās bez saistībām.lv Izzog naudu no kontiem. Tēlojot zem zagtu meiteņu foto īstas brīvas skaistules

Iflirts.com un tikko atvērās bez saistībām.lv - Izzog naudu no kontiem. Tēlojot zem zagtu meiteņu foto īstas brīvas skaistules

Man nozaga no kartes 30€ līdzīgi kā google play spēle bērnam pat 430€. Online spēle roblex. Kur katru dienu itkā spēļu administrātori viņiem uzdāvina virtuālu naudu, par kuru viņi var pirkt mājas, dzīvniekus un tt. Saprotat no kādām bankās kartēm tas pēctam kārtīgi viss tiek iekasēts. Un spēles Ražotāji atrodas kautkur Īrijā, kur nav ne telefonā, ne sūdzību e-pasts ne citi sakaru veidi. Armands

I ilrgjefiho 10.06.2021

Jūs jau arī varējāt nebūt ļoti dumjšs un neļaut bērnam degradēties tajās "spēlītēs"