www.sudzibas.lv Ieva Mīlberga Negodīgs darbinieks

Ieva Mīlberga - Negodīgs darbinieks

Veikala vadītājas vietniece IEVA MĪLBERGA, negodīgs darbinieks, nebrīdinot kolēģus , nesazinoties ar darba devēju vienkārši neiznāca darbā. Nav rakstiski izbeigusi darba tiesiskās attiecības, nav nodevusi materiālos līdzekļus, veikala atslēgas, drošības kodus. Uzmanieties pieņemot darbā šo sievieti, viņa tāpat uzmetīs arī Jūs.

Работяга 26.10.2018

Pareizi izdarija. Ja atlaisanas nav vinas iemeslss kadel vinaj jabrauc kadus 30 km ataluma no darba ar lielo somu lai sameklet prieksnieku kantori un nodot savas mantas.

Работяга 26.10.2018

Bijam vina katori darbadevejs tiem kas atlaidas deva vel maceklus lai vini pedeja menesa laika macija darbinieku sava vieta.. uzskatu ka nomesana jaku darba vieta un aizejot majas vieniga un pareiza izvele.

L Lepnā Lavīze 26.10.2018

Noteikti superīgs darba devējs, ja jau darbinieks (pie tam ne jau vienkārša pārdevēja) savus darba devējus ne acīs negrib redzēt. Kāpēc lai citi, normālāki darba devēji, viņu lai neņem darbā? Lai ņem! Cilvēkam augsta pašcieņa. Malacis, vairāk tādu, tad darba devējiem būs vairāk iemeslu gaudošanai, ka pie viņiem neviens negrib nākt strādāt.