Ieva Laukmane - SPAMS

SPAMS uz darba E-pastu , kas nekur publiski nav ticis norādīts.

Skatoties uz vēstules formas ,rodas iespaids, ka tas ir MassMail spams , kas uzskatāms par Krimināli sodāmu. Pat ja tas ir tomer manuāli izsūtīts , tad tā ir sūdzība par netaktiskumu, ka sūtīt uz darba E-pastu.

On 2013.03.12. 17:08, Ieva Laukmane wrote:
> Labdien!
> Kāds vīrs, strādājot Silīcija ielejā un skatoties spogulī bieži prātoja: "Ja šī būtu pēdējā diena manā mūžā, vai es gribētu to pavadīt darot to, ko daru šodien?"
> Ja Jūs uzrunā darba piedāvājums DB/Sistēmu administratoram, mēs labprāt sarunātu ar Jums kādu tikšanos! Esam ASV IT kompānijas Broadvox, kas piedāvā dažāda veida VoIP risinājumus privātpersonām un uzņēmumiem, jaundibinātā pārstāvniecība Latvijā- InfoTelis. Aktīvi meklējam speciālistu, kas palīdzētu uzturēt call records datubāzi (ar PERL un Batch scripting zināšanām, kā arī pieredzi darbā ar lielām (>5GB) datubāzēm).
> Piedāvājam:
> - 800-1000 LVL neto darba algu;
> - iespēju strādāt no mājām/birojā Rīgas centrā;
> - dinamisku darbu, apmācības iespējas;
> Kontaktinformācija: +371 26435869; [slēpt]@infotelis.com!
> Saulainu nedēļu vēlot,
> Ieva, InfoTelis
> P.S. Ja Jums pašreizējā darbā pietiek izaicinājumu, varbūt varat ieteikt kādu? Piedāvājam LVL 100.00 atlīdzību, gadījumā, ja ar Jūsu ieteikto kandidātu tiek noslēgts darba līgums.
> *************************************************************************************
> Здравствуйте!
> Ищем системного администратора/ администратора баз данных, который будет ответственным за поддержку call records базы данных (со знанием PERL и Batch scripting, а также опытом работы в обработке больших (>5GB) баз данных). InfoTelis является новым представителем СШA ИТ-компании Broadvox, которая предоставляет услуги VoIP для бизнеса и физических лиц.
> Предлагаем:
> - 800-1000 LVL зарплату нетто;
> - Работу из дома или в офисе в центре Риги;
> - Динамичные условия работы, возможности профессионального роста;
> Если у вас достаточно динамики в текущей работе, но вы знаете специалиста, который был бы заинтересован в описанной должности, мы согласны предложить вам вознаграждение 100 LVL за предоставление успешного кандидата (в случае заключения трудового договора).
> Контактная информация: +371 26435869; [slēpt]@infotelis.com
> Желаeм вам успешной недели!
> Ieva, InfoTelis

P