Ieva Laukmane - SPAMS

SPAMS uz darba E-pastu , kas nekur publiski nav ticis norādīts.

Skatoties uz vēstules formas ,rodas iespaids, ka tas ir MassMail spams , kas uzskatāms par Krimināli sodāmu. Pat ja tas ir tomer manuāli izsūtīts , tad tā ir sūdzība par netaktiskumu, ka sūtīt uz darba E-pastu.

On 2013.03.12. 17:08, Ieva Laukmane wrote:
>
> Labdien!
>
> Kāds vīrs, strādājot Silīcija ielejā un skatoties spogulī bieži prātoja: "Ja šī būtu pēdējā diena manā mūžā, vai es gribētu to pavadīt darot to, ko daru šodien?"
>
> Ja Jūs uzrunā darba piedāvājums DB/Sistēmu administratoram, mēs labprāt sarunātu ar Jums kādu tikšanos! Esam ASV IT kompānijas Broadvox, kas piedāvā dažāda veida VoIP risinājumus privātpersonām un uzņēmumiem, jaundibinātā pārstāvniecība Latvijā- InfoTelis. Aktīvi meklējam speciālistu, kas palīdzētu uzturēt call records datubāzi (ar PERL un Batch scripting zināšanām, kā arī pieredzi darbā ar lielām (>5GB) datubāzēm).
>
> Piedāvājam:
>
> - 800-1000 LVL neto darba algu;
>
> - iespēju strādāt no mājām/birojā Rīgas centrā;
>
> - dinamisku darbu, apmācības iespējas;
>
>
>
> Kontaktinformācija: +371 26435869; [slēpt]@infotelis.com!
>
> Saulainu nedēļu vēlot,
>
> Ieva, InfoTelis
>
>
>
> P.S. Ja Jums pašreizējā darbā pietiek izaicinājumu, varbūt varat ieteikt kādu? Piedāvājam LVL 100.00 atlīdzību, gadījumā, ja ar Jūsu ieteikto kandidātu tiek noslēgts darba līgums.
>
> *************************************************************************************
>
> Здравствуйте!
>
>
>
> Ищем системного администратора/ администратора баз данных, который будет ответственным за поддержку call records базы данных (со знанием PERL и Batch scripting, а также опытом работы в обработке больших (>5GB) баз данных). InfoTelis является новым представителем СШA ИТ-компании Broadvox, которая предоставляет услуги VoIP для бизнеса и физических лиц.
>
> Предлагаем:
>
> - 800-1000 LVL зарплату нетто;
>
> - Работу из дома или в офисе в центре Риги;
>
> - Динамичные условия работы, возможности профессионального роста;
>
>
>
> Если у вас достаточно динамики в текущей работе, но вы знаете специалиста, который был бы заинтересован в описанной должности, мы согласны предложить вам вознаграждение 100 LVL за предоставление успешного кандидата (в случае заключения трудового договора).
>
> Контактная информация: +371 26435869; [slēpt]@infotelis.com
>
> Желаeм вам успешной недели!
>
>
>
> Ieva, InfoTelis

P

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes