www.sudzibas.lv Ieva Korna-Piļace Apvainojumi e-pastā

Ieva Korna-Piļace - Apvainojumi e-pastā

Tas viekārši ir ārprāc! Paziņas Lietuvā nopirka papilona kucēnu, pirka kā mazu sunīti, kā draugu ģimenei, bet atvedot uz mājām, ģimenē izcēlās tracis un kucēnu paturēt nevarēja, palūdza izpalīdzēt un pārdot. Ieliku sludinājumu, un uz e-pastu man atnāca vēstule no Ivas Kornas-Piļaces LKF biedres un audzētavas LUCKY STARLINE, kurā mani vaino par krāpšanu un mēģinājumu pārdot kucēnu kā tīršķirnes, kaut tas nemaz nebij mans nolūks. Mēģināju paskaidrot ka netaisos sunīti pārdot kā tīršķirnes, bet apvainojumi par krāpniecību tikai turpinājās, līdz beidzot viss aizgāja līdz rupjībām, neesmu zelta gabaliņš, bet manas rupjības vienkārši nobālēja šīs Ievas Kornas-Piļaces priekšā, tādi lūk ir LKF biedri un audzētavas īpašnieki. Ielikšu saraksti, lai nesanāk ka ko noklusēju, kur var redzēt kā lēnām tieku apvainota, līdz beidzot nokaitināta, lai pieņemtu šo nepatīakmo soli:
Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Neaizmirsti nopublicēt arī savu tekstu internetā, kurā sāki mani ar rupjībām aizvainot!!!Un piedevām 4.bērnu māmiņa.Un ar lielako prieku iesūdzēšu tevi tiesā, par publisku goda un cieņas aizskaršanu, ja kaut kur, kaut kas paradīsies internetā.

Quoting "Vija K." :

Par līmeņiem mēs ierēksim kad palūgšu nopublicēšu tavu rakstīto internetā, lai visi zin kāda ir 3 bērnu māmiņa, audzētavas īpašniece, ceru ļoti daudzi suņinieki būs šokā, sabaka.lv, suni.lv un vēl visādos portālos un domubiedrossmiley

Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Rakstu tev saprotamā līmenī.Blondīnes jau savādāk nesaprot.wink

Quoting "Vija K." :

Sifilītiķe, jau smadzenes sagājušas, es rakstīju izsukā, tas nozīmē izķemē, bet tev jau līmenis zemāks par zemu, par sūkāšanu vien sapņo, jo tevi jau neviens nepiš un nau brīnums šitāda padla nevienam nav vajadzīga, sēdi savā suņu piesmirdinātajā, samīztajā dzīvoklīti uz Grēdu ielas un nevaukšķi, un man vienalga ko tavi paziņas ir nopirkuši, es nevienam neko neesu tirgojusi.
Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Sūkā ledu nedapistā mauka.Losene.Izlasi pati debīliķe ko tavs bērns uzrakstījis.Tu esi vēl blondāka nekā domāju.Debīliķe man nav neviena kranča ko sūkāt.ne šķirnīga ne nešķirnīga.Tādas kuces dēļ kā tu mani draugi nopirka riktīgu kranci kā šķirnes suni.Viņu bērni arī gribēja mazu šķirnes sunīti, bet iegādājās nenosakāmas izcelsmes kranci.Bet tev taču papilona kucīte smukā krāsiņā
labi man jau apnika, no tava murgojuma baigi smird, bomzene.Skaties ka pašai nenākas kādu kranci izsūkā
Tu bļa kuce vēl pieraksti savam sludinājumam ka to lika bērns un ka tas nemaz nav papilons, Nu tā lai saprotami būtu.

Quoting "Vija K." :

Stulbā kuņa, laikam vīrs nedrāž ka gribās bāzt degunu kur nevajag, blonda tu pati esi, mani tikai kaitina šitādas durnes kas no sevis iedomājās sazin ko, ir tak jābūt pilnīgai zosij lai pat nesaprastu ko rakstu, tai skaitā to ka sludinājumu lika bērns, nevis es. Esi pati gudrāka un aizej izsukā kādu no saviem šķirnīgajiem krančiem, nevis raksti cilvēkiem pamācības.
PS esmu audzināta, bet tādām govīm gribās iekraut pa mutidevil

Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Bla .bla.bla...Jūs esat nekrietna, neaudzināta, stulba, kretīniska būtne iedomājusies nezin ko no sevis.Ar saprašanu slikti ir Jums ja jau pati noliedzat ko esat uzrakstījusi piedāvājumā, Blondas smadzenes, gadās.Bet tik debīlu cilvēku kā jūs sastopu pirmo reizi un cerams pēdējo, un paldies dievam virtuāli.Butu jūs gudrāka, neatbildētu uz manam vēstulēm, ja nepatīk saņemt atbildes.Uz rupjībam jau jūs pati uzprasījātiessmiley
Lai jums jauka dienasmiley

Quoting "Vija K." :

Jā, Jums tiešām ir ļoti nopietnas problēmas ar saprašanu, Neviens viņu neteisījās tirgot kā tīršķirnes, bet ir daži apdolbījušies kam to saka, bet nesaprot, ko Jūs lietojat? Ejiet turpmāk paust savas marastiskās domas vīram, un ceru ka vairāk netraucēsietmailno

Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Man nav no kā kā baidīties.Man pat šobrīd nav papijona kucēnu un tuvākajā laikā pat netiek plānoti.Bez tam metisi nav konkurenti.Bet atvainojiet Jūs sludinājumā piedāvājat papilona kucīti, kura jau nu ir ne tikai papijons bez ciltsrakstiem, bet arī neatbilst škirnes pazīmēm, īpasi jau ar savu smuko krāsiņu.winkCilvēki iegādājas tādus kucēnus un domā ka viņiem ir šķirnes kucēni un jūtas ļoti vīlušies kad noskaidrojas ka ir iegādājušies kranci par lielu naudu.Protams sunītei varu novēlēt labus saimniekus, viņa jau nav vainīga ka daži biznesu taisa, iesmērējot jauktenīšus ka škirnes suņus.Tas ir mans viedoklis un man neviens nevar aizliegt to paust, gribu un izsaku savu sašutumu.angry

Quoting "Vija K." :

Man sludinājumā nav jāraksta ka viņš ir jauktenis, to visu izrunājam pa telefonu un sludinājumu lika bērns. Un vēl jeb kurš kucēns kam nav ciltsrakstu tiek uzskatīts par metisu, Jums gan vajadzēja to zināt, tā kā nevienu krāpt neesmu taisījusies, bet Hūs te rakstat tāpēc ka konkurences bailsmiley Baidaties ka kranči izkonkurēs Jūsu tīršķirnes suņuswink

Quoting Ieva :

Cienīta Vija.Jūs savā sludinājuma nekur neesat minējusi ka kucēns ir jauktenis!!!Pārdodat ka papijonu.Īsāk sakot cilvēkiem iesmērējat kranci, kā šķirnes suni.Un starpcitu pareizi ir papijons nevis papiljons vai papilons.Ja Jūs tik labi zinat šķirni, tad jau arī nosaukumu vajadzētu pareizi zināt.Un komentāri nav stulbi!!!Patiesība acīs kož?Es jau varu arī ielikt sludinājumu par to ka lapā ir krāpnieki, kuri tirgo krančus uzdodot par sķirnes suņiem.Un es nelienu, bet izsaku savu viedokli!Tas nav aizliegts, bet tik nekaunīgi manīt cilvēkus.Kapēc tad jūs nerakstat ka tas ir jauktenis.Vai tad nezinat ka papijons ir balts ar dažādu nokrāsu plankumiem, nevis brūns, vai ruds ar baltu krādziņu?
Un savus tīršķirnes kucēnus es netirgošu pa 70 Ls, kaut vai tapēc ka dokumenti, potes, pārbaudes un kvalitatīva barība ka arī kuces parošana ārzemes izmaksā daudz daudz vairāk .Taču man patiesi ir žēl to cilvēku, kuri iegādāsies sev kucēnu parliecībā ka tas ir papijons un pēc tam visiem stastīs ka tas ir papijons veidojot maldīgus uzskatus par šķirni kā tādu un tās izskatu.

Quoting "Vija K." :

Ieviņ aizej pie ārsta, sludinājumā nav teikts ka suns ir tīršķirnes un standartu arī zinu. Tu pat šķirnes nosaukuma pareizi uzrakstīt nemāki, bet lien ar saviem stulbajiem komentāriem. Ceru ka savus tīršķirnes kucēnus arī tirgosi pa 70ls Ak jā piemirsu, tev tak no LKF, tad jau cena būs 700ls Varēji jau pēc cenas noprast ka tie ir krancīši, bet nē, vajadzēja jau uzrakstīt kādu stulbumulaugh
Quoting [slēpt]@inbox.lv" :

Vui ku jauks krancītis!Nabaga cilvēki kuri to iegādāsies ka papijonu.Ja jau tirgojat ka šķirnes suni tad vismaz internetā būtu standartu palasījuši.Kada tad riktīgi ir krāsa papijonam, Krāsiņa jau ļoti skaista tikai ne papijona :((

Tālrunis: 2913-81-84

Jūsu sludinājums:
Pārdodam papilona meitenīti, divus mēnešus vecu, ļoti skaistā krāsiņā, skaistu kažociņu, pagaidām ir augumā kā 2 mēnešus vecs kaķēns, izaugot varētu svērt līdz 5 kg. Nu riktīgs mīļumsunītis...

Sarakste sākās no apakšas jo tika izkopēta no inbox.lv Ievas Kornas-Piļaces e-pasts ir [slēpt]@inbox.lv

V

I Ieva 13.07.2010

Cien. Dudu Nosauciet lūdzu šī sunīša vārdu, šķirni, kurā gadā sunīti no manis iegadājāties.Šī sunīša vecākus.Un protams jautājums, KĀPĒC JŪS NEGRIEZĀTIES PIE MANIS, NEINFORMĒJĀT MANI?KĀPĒC NEIZVIRZĪJĀT PRETENZIJAS????Kāpēc klubā negriezāties ar pretenzijām?Klubs taču aktē kucēnus, tiek veiktas dažādas pārbaudes.Tāpēc ka tiko sacerējāt melus pēc Vijas.K.lūguma vai pēc savas iniciatīvas????
P.S. man ir viens kucēnu metiens gadā, bija partraukums kad piecus gadus nebija vispār kucēnu.Kamēr varēju atļauties paņemt jaunu kucīti.Metienos nav vairāk par 4 kucēniem no kuriem Latvijā ir palikuši tikai 10%, 90 % dzīvo dažādās Eiropas audzētavās un par veselību nesūdzās.
Ja jau Jums ir tāda problēma, tad varbūt lūdzu atklājaties un runājiet atklātu valodu.Es taču neslēpjos!!!

E Eseseseseseseses 13.07.2010

aarpraats, kaadas samazgainas sievietes! abas pilniigi vienaadaa liimenii...

E Eseseseseseseses 13.07.2010

Mjaa, ko no cilveekiem, kuri iztiku pelna paarojot dziivniekus, citu var gribeet? Sii teema veelreiz apstiprina manu uzskatu, ka visi sie sunju audzeetaaji un skirnes sunju pirceeji ir pasisti, butu labaak kaadam sunelim no patversmes maajas un labu dziivi ieevusi. Kaada atskiriiba skirnes vai ne skirnes suns, galvenais, ka saveejais un miils..

E Elly 13.07.2010

Pilnībā piekrītu Esesesesssssss labāk paņemt kādu dzīvnieciņu no patversmes vai ielas. Būs gan labs darbs izdarīts, gan zvēriņam mājas.

š šoks 22.09.2010

Po, kas kuru apvaino a nafig sunīšus par krančiem saukt! Izskatās, ka vienai tas ir tikai bizness un dzīvniekus nemīl. Kāda starpība, krancis vai sudzinieks - citreiz krancis pat mīļāks un uzticamāks. Dažiem, te vajadzētu nevis kinoloģijā darboties, bet cietumu savu atvērt, nu tad tik varētu izpausties, JO ar nevainīgām radībām tādi "cilvēki" nevari nodarboties. Izvērtē - varbūt mans ieteikums nav zemē metams. PADOMā!!!

A Anna 10.10.2010

Mūla Ieviņa taču ir slavena ar suņu masveida ražošanu, ko tur brīnīties. Un to, ka viņa ir ārkārtīgi prasta, par to jau arī nav šaubu, to viņa pierāda uz katra soļa.
Un tagad arī- iedomājieties kāds cilvēks- izprovocē no otra rupjības un nosūdz šeit līdz ar sevi pašu. Pati necik nav bijusi mazāk rupja

L Lote 15.10.2010

Latvietis latvietim gardākais ēdiens! :) Es domāju, ka mācoties no citu kļūdām sāksim noslēgt kucēnu pārdošanas līgumus, uzrādot abu pušu pases, kā arī kucēnu potēšanas pases... Tad arī tiesā būs ko iesniegt.
Mīliet savus suņukus, lai vai kādi tie būtu- sugas vai stāvējuši blakus sugas sunim... :)

H haha 20.10.2010

Piekrītu Lote...sūņu audzētavas cīnieties par šādu lietu, lai viss būtu caurskatāms

I IevaKorna-Piļace 20.10.2010

Draugos prifila vieni suņi.