www.sudzibas.lv Ieva Korna-Piļace Apvainojumi e-pastā

Ieva Korna-Piļace - Apvainojumi e-pastā

Tas viekārši ir ārprāc! Paziņas Lietuvā nopirka papilona kucēnu, pirka kā mazu sunīti, kā draugu ģimenei, bet atvedot uz mājām, ģimenē izcēlās tracis un kucēnu paturēt nevarēja, palūdza izpalīdzēt un pārdot. Ieliku sludinājumu, un uz e-pastu man atnāca vēstule no Ivas Kornas-Piļaces LKF biedres un audzētavas LUCKY STARLINE, kurā mani vaino par krāpšanu un mēģinājumu pārdot kucēnu kā tīršķirnes, kaut tas nemaz nebij mans nolūks. Mēģināju paskaidrot ka netaisos sunīti pārdot kā tīršķirnes, bet apvainojumi par krāpniecību tikai turpinājās, līdz beidzot viss aizgāja līdz rupjībām, neesmu zelta gabaliņš, bet manas rupjības vienkārši nobālēja šīs Ievas Kornas-Piļaces priekšā, tādi lūk ir LKF biedri un audzētavas īpašnieki. Ielikšu saraksti, lai nesanāk ka ko noklusēju, kur var redzēt kā lēnām tieku apvainota, līdz beidzot nokaitināta, lai pieņemtu šo nepatīakmo soli:
Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Neaizmirsti nopublicēt arī savu tekstu internetā, kurā sāki mani ar rupjībām aizvainot!!!Un piedevām 4.bērnu māmiņa.Un ar lielako prieku iesūdzēšu tevi tiesā, par publisku goda un cieņas aizskaršanu, ja kaut kur, kaut kas paradīsies internetā.

Quoting "Vija K." :

Par līmeņiem mēs ierēksim kad palūgšu nopublicēšu tavu rakstīto internetā, lai visi zin kāda ir 3 bērnu māmiņa, audzētavas īpašniece, ceru ļoti daudzi suņinieki būs šokā, sabaka.lv, suni.lv un vēl visādos portālos un domubiedrossmiley

Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Rakstu tev saprotamā līmenī.Blondīnes jau savādāk nesaprot.wink

Quoting "Vija K." :

Sifilītiķe, jau smadzenes sagājušas, es rakstīju izsukā, tas nozīmē izķemē, bet tev jau līmenis zemāks par zemu, par sūkāšanu vien sapņo, jo tevi jau neviens nepiš un nau brīnums šitāda padla nevienam nav vajadzīga, sēdi savā suņu piesmirdinātajā, samīztajā dzīvoklīti uz Grēdu ielas un nevaukšķi, un man vienalga ko tavi paziņas ir nopirkuši, es nevienam neko neesu tirgojusi.
Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Sūkā ledu nedapistā mauka.Losene.Izlasi pati debīliķe ko tavs bērns uzrakstījis.Tu esi vēl blondāka nekā domāju.Debīliķe man nav neviena kranča ko sūkāt.ne šķirnīga ne nešķirnīga.Tādas kuces dēļ kā tu mani draugi nopirka riktīgu kranci kā šķirnes suni.Viņu bērni arī gribēja mazu šķirnes sunīti, bet iegādājās nenosakāmas izcelsmes kranci.Bet tev taču papilona kucīte smukā krāsiņā
labi man jau apnika, no tava murgojuma baigi smird, bomzene.Skaties ka pašai nenākas kādu kranci izsūkā
Tu bļa kuce vēl pieraksti savam sludinājumam ka to lika bērns un ka tas nemaz nav papilons, Nu tā lai saprotami būtu.

Quoting "Vija K." :

Stulbā kuņa, laikam vīrs nedrāž ka gribās bāzt degunu kur nevajag, blonda tu pati esi, mani tikai kaitina šitādas durnes kas no sevis iedomājās sazin ko, ir tak jābūt pilnīgai zosij lai pat nesaprastu ko rakstu, tai skaitā to ka sludinājumu lika bērns, nevis es. Esi pati gudrāka un aizej izsukā kādu no saviem šķirnīgajiem krančiem, nevis raksti cilvēkiem pamācības.
PS esmu audzināta, bet tādām govīm gribās iekraut pa mutidevil

Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Bla .bla.bla...Jūs esat nekrietna, neaudzināta, stulba, kretīniska būtne iedomājusies nezin ko no sevis.Ar saprašanu slikti ir Jums ja jau pati noliedzat ko esat uzrakstījusi piedāvājumā, Blondas smadzenes, gadās.Bet tik debīlu cilvēku kā jūs sastopu pirmo reizi un cerams pēdējo, un paldies dievam virtuāli.Butu jūs gudrāka, neatbildētu uz manam vēstulēm, ja nepatīk saņemt atbildes.Uz rupjībam jau jūs pati uzprasījātiessmiley
Lai jums jauka dienasmiley

Quoting "Vija K." :

Jā, Jums tiešām ir ļoti nopietnas problēmas ar saprašanu, Neviens viņu neteisījās tirgot kā tīršķirnes, bet ir daži apdolbījušies kam to saka, bet nesaprot, ko Jūs lietojat? Ejiet turpmāk paust savas marastiskās domas vīram, un ceru ka vairāk netraucēsietmailno

Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Man nav no kā kā baidīties.Man pat šobrīd nav papijona kucēnu un tuvākajā laikā pat netiek plānoti.Bez tam metisi nav konkurenti.Bet atvainojiet Jūs sludinājumā piedāvājat papilona kucīti, kura jau nu ir ne tikai papijons bez ciltsrakstiem, bet arī neatbilst škirnes pazīmēm, īpasi jau ar savu smuko krāsiņu.winkCilvēki iegādājas tādus kucēnus un domā ka viņiem ir šķirnes kucēni un jūtas ļoti vīlušies kad noskaidrojas ka ir iegādājušies kranci par lielu naudu.Protams sunītei varu novēlēt labus saimniekus, viņa jau nav vainīga ka daži biznesu taisa, iesmērējot jauktenīšus ka škirnes suņus.Tas ir mans viedoklis un man neviens nevar aizliegt to paust, gribu un izsaku savu sašutumu.angry

Quoting "Vija K." :

Man sludinājumā nav jāraksta ka viņš ir jauktenis, to visu izrunājam pa telefonu un sludinājumu lika bērns. Un vēl jeb kurš kucēns kam nav ciltsrakstu tiek uzskatīts par metisu, Jums gan vajadzēja to zināt, tā kā nevienu krāpt neesmu taisījusies, bet Hūs te rakstat tāpēc ka konkurences bailsmiley Baidaties ka kranči izkonkurēs Jūsu tīršķirnes suņuswink

Quoting Ieva :

Cienīta Vija.Jūs savā sludinājuma nekur neesat minējusi ka kucēns ir jauktenis!!!Pārdodat ka papijonu.Īsāk sakot cilvēkiem iesmērējat kranci, kā šķirnes suni.Un starpcitu pareizi ir papijons nevis papiljons vai papilons.Ja Jūs tik labi zinat šķirni, tad jau arī nosaukumu vajadzētu pareizi zināt.Un komentāri nav stulbi!!!Patiesība acīs kož?Es jau varu arī ielikt sludinājumu par to ka lapā ir krāpnieki, kuri tirgo krančus uzdodot par sķirnes suņiem.Un es nelienu, bet izsaku savu viedokli!Tas nav aizliegts, bet tik nekaunīgi manīt cilvēkus.Kapēc tad jūs nerakstat ka tas ir jauktenis.Vai tad nezinat ka papijons ir balts ar dažādu nokrāsu plankumiem, nevis brūns, vai ruds ar baltu krādziņu?
Un savus tīršķirnes kucēnus es netirgošu pa 70 Ls, kaut vai tapēc ka dokumenti, potes, pārbaudes un kvalitatīva barība ka arī kuces parošana ārzemes izmaksā daudz daudz vairāk .Taču man patiesi ir žēl to cilvēku, kuri iegādāsies sev kucēnu parliecībā ka tas ir papijons un pēc tam visiem stastīs ka tas ir papijons veidojot maldīgus uzskatus par šķirni kā tādu un tās izskatu.

Quoting "Vija K." :

Ieviņ aizej pie ārsta, sludinājumā nav teikts ka suns ir tīršķirnes un standartu arī zinu. Tu pat šķirnes nosaukuma pareizi uzrakstīt nemāki, bet lien ar saviem stulbajiem komentāriem. Ceru ka savus tīršķirnes kucēnus arī tirgosi pa 70ls Ak jā piemirsu, tev tak no LKF, tad jau cena būs 700ls Varēji jau pēc cenas noprast ka tie ir krancīši, bet nē, vajadzēja jau uzrakstīt kādu stulbumulaugh
Quoting [slēpt]@inbox.lv" :

Vui ku jauks krancītis!Nabaga cilvēki kuri to iegādāsies ka papijonu.Ja jau tirgojat ka šķirnes suni tad vismaz internetā būtu standartu palasījuši.Kada tad riktīgi ir krāsa papijonam, Krāsiņa jau ļoti skaista tikai ne papijona :((

Tālrunis: 2913-81-84

Jūsu sludinājums:
Pārdodam papilona meitenīti, divus mēnešus vecu, ļoti skaistā krāsiņā, skaistu kažociņu, pagaidām ir augumā kā 2 mēnešus vecs kaķēns, izaugot varētu svērt līdz 5 kg. Nu riktīgs mīļumsunītis...

Sarakste sākās no apakšas jo tika izkopēta no inbox.lv Ievas Kornas-Piļaces e-pasts ir [slēpt]@inbox.lv

V

V Vija 06.07.2010

Quoting [slēpt]@inbox.lv:

Vouu, kāda Ievai daiļrunība:)) Tā tik ir sieviete, diez no kuras vārtu rūmes izlīdusi? Un vēl 4 bērnu māte, iedomājos kā tiek audzināti bērni!

I Inita 06.07.2010

Palabošu:
Ieva Korna Piļāne
Nesaprotu kas par darīšanu ko kurš tirgo, tas laikam aiz gara laika.

ž Žube 06.07.2010

nuu, jāsaka ka autore īpaši neatpaliek.
...PS esmu audzināta, bet tādām govīm gribās iekraut pa mutidevil
man gan liekas ka tur no audzinātības ne vienai ne otrai nav ne smakas :))
Nožēlojami, ka divas pieaugušas sievietes iztērē savu enerģiju šādās muļķībās. Tad jājautā, kapēc šai valstī ir krīze...

I Iveta 07.07.2010

Kornas kundze!Butu labak lietderigi izmantojusi savu brivo laiku, un izlasijusi kadu jaunu piragu recepti, nevis augam dienam dirnejusi pie datora un apmelojusi cilvekus, Jabrinas, ka maminai var but tik liels necenzeto vardu krajums.Fui!!!KAUNS!!!Es gan no jums suni negribetu iegadaties suni!!!

I IevaKorna-Piļāne 07.07.2010

Pirmkārt.Mani paziņas gribēja nopirkt sunīti, Šī te kundzīte centās iestastīt ka pārdod papijonu kucīti pa 70Ls(patiesība jauktenis), Tad es arī uzrakstīju viņai, bet tūlīt saņēmu atpakaļ apvainojumus.Patiesība jau es turējos bez rupjībam, taču nokaitināja, tā ka arī rupjības sarakstīju.Par to man protams kauns.Taču palasiet uzmanīgāk tekstus, kurš kuram "uzbrauca virsū"kurš mētajas ar rupjiem apvainojumiem, piedevām kundzīte nav nopublicējusi visu saraksti.Un škiet ka šeit daži vispār nekad nevienu rupjību sava mūžā nav pateikuši.Toties visi atbalstīsim jaukteņu tirgošanu ka šķirnes suņus.Un pēc tam paši raudāsim.Gribēju tādu, bet izauga šitāds.Gribēju ar dokumentiem, bet izradījās ka krancis.Vai varbūt izmetīsim sunīti uz ielas, nu labākaja gadījumā atdosim patversmeio.Vai vēl ka daži nopērk jaukteni kā šķirnes suni, un tad kad uzzin ka iegādājušies kranci uzreiz tirgo nost kā šķirnes suni, kamēr vēl mazs un šķirnes pazīmes vēl nav spilgti redzamas.Un vai tad ir noziegums izteikt viedokli????Nav jau manā gaumā ar rupjībam, bet daži savādāk nesaprot.Mani var apsaukāt ka vien ienāk prātā un es atbildēt nevaru?????Piedevam šī kundzīte piedāvāja papijonu, nevis jaukteni, vai brāķi!!!Tas arī mani pamudināja uzrakstīt viņai.Un nav svarīgi cik man ir bērnu, vai kādai kinoloģiskai organizacijai es piederu.Šī bija privāta sarakste, bet kādam patīk mazgāt savu netīro veļu publiski!!!

I I.S. 07.07.2010

Ieva, labi pazīstu tavu mammu- Dinu Kornu un, tici man, man ir šausmīgi kauns, ka viņas meita sevi parādījusi kā rupja, prasta vecene, kas lieto tādus izteicienus kā "nedapistā mauka" utt.
Ceru, ka Dina šito kaunu neuzzinās.

V Vija 07.07.2010

Kā Ieviņ nav kauna melot? Man par to sludinājumu neviens cilvēks nepiezvanīja, jo kucēnu paņēma bērna draugs! Sarakstē rakstīji ka paziņas JAU BIJA NOPIRKUŠI un izauga krancis, bet te raksti ka tikai gribēja nopirkt, Te jau pat Minhauzens nobālētu ar savām pasakām!!! Un galvenais ka to visu takš var izlasīt, nesaprotu ko var melot un pasakas stāstīt.

B Breksis 07.07.2010

Nav jau brīnums ka uzbrauca virsū, es ar tā darītu, ko gribu to tirgoju un pa cik gribu, pa tik tirgoju. Aizsūtīšana pie ārsta nav uzbrauciens, bet normāla reakcija un aizkarošu sarkasmu. Un es redzu ka tavs otrais posts ir apvainojums krāpniecībā un trešais arī, pēc kā tev tika uzrakstīts lai liec mieru, ko tad neliki, pati uzprasījies, nav ko te tagad strelkas pārvest.

S Sarabika 07.07.2010

1) Ja nezin īsti vārdu un uzvārdu personai, kuru apvaino, tad nav ko rakstīt.
2) Ieva, tavā vietā es iesniegtu prasību tiesā, par to, kad ir nopublicēta internetā privāta sarakste.
3) Vija K. iemācieties pareizi latviešu valodā rakstīt. Vārdu "ārprācs, " raksta šādi "ārprāts".

I IevaKorna-Piļāne 07.07.2010

Jā mani paziņas nopirka vidēja auguma kranci, toja vietā, un vēl vieni nopirka kaukāzieti, tikai izauga aptuveni 50 cm liels krancis(lai gan mazs bija līdzīgs kaukāzietim), un ari forumos ir rakstījuši cilvēki kuri "iegrābušies"
Un es nemaz nebūtu pat apskatījusies sludinajumu, ja man nebūtu pajautājuši, vai tas tiešām ir papijons?
Un tas ka es uzrakstīju pārdevējai nav nosodāms.Taču atpakaļ bija nevis normāla atbilde, bet gan "uzbrauciens" ka es ar galvu nedraudzējos un ka neprotu šķirnes nosaukumu rakstīt un.t.t. Velāk sekoja rupjības.Protams man nevajadzeja uz rupjībam ar rupjībam atbildēt, taču tā bija privāta sarakste.Un atvainojiet ...es publiski nekad nevienu rupjību neesmu pateikusi.
Taču ja jau šai kundzītei gribējās publiskot šo saraksti minot manu personību, tad acīm redzami mūsu attiecības vēl tik drīz nebeigsies.Es saprotu ka Vija jūtas gandarīta par paveikto, bet gluži maldās ja domā ka mani tas ļoti satrauc.Galvenais ka ir cilvēki, kuri nekad mūžā nav pateikuši nevienu necenzētu vārdu, nevienu rupjību.Tas ir brīnišķīgi.:)Tikai nevajag svētuļus no sevis tēlot, šitā liekulība "besī"
Un patiesibā visa šīs sarakstes publiskošana ir tāds lētu tirgus bābu līmenis.Diemžēl jāatzīst ka tiešām nolaidos līdz "tirgus bābas"līmenim.
Taču ja jau šī damīte sadomājusies ka var mani pazemot publiski, norādot Vārdu, Uzvardu, telefonus, e-pastus, un citu informāciju, iepinot te vēl arī manus bērnus, audzētavu, kinoloģisko piederību, radus u.t.t.tad jau runāsim citā līmenī
Un šeit pat vairs runa neiet par to ka piedāvāja jaukteni ka papijonu pa 70Ls

P Pipsis 07.07.2010

Sarabika palsi so te http://meeting.oho.lv/meeting.php?cmd=dienasgr_pub&kid=523554
man datora nav garumzimes, es ceru ka nepiecakaresies par pareizrakstibu, visgudra butne:))

A agrita 07.07.2010

Ieva, tiesa tev nesnaks iesniegt, jo tasvestules bija domatas Vijai lidz ar to -Vija ar savu ipasumu var rikoties pec saviem ieskatiem.
Bet jus Ieva gan esat riktiga "tirgus baba", ieskaatieties sevi dzilak, par jums zinu no nostastiem -un ne no labas puses.Vienreiz ar sanemat pec nopelniem.

B Baiba 07.07.2010

Nu tad tā Vija K., vai ANTRA IEVIŅA - MULA NO BALOŽIEM ! Varbūt saņemies drosmi un sauc sevi īstajā vārdā, lamāties jau anonīmi nau liela māksla.Ieva Korna - Piļace ir godīgs audzētājs ar vārdu, kurai pieder FCI reģistrēta audzētava. Jau ilgu laiku mēs klubā sekojam līdzi tavai darbībai, kas saistīta ar cilvēku krāpšanu. Klubā regulāri tiek saņemti zvani no apkrāptiem cilvēkiem, kuri it kā pirkuši par pieklājīgu summu ( 60 - 120ls) it kā šķirnes dzīvnieku, kurš izrādījās slims, jo nav vakcinēts ( bez jebkādiem potēšanas dok., kas jau vien ir pretlikumīgi) un attārpots, bet visparastākais krancis. Diemžēl sūdzēties daudziem nav kur, jo kaķēni un kucēni tiek atvesti pārdot uz Baložu centru. Sos dzīvnieciņus Antra parasti savāc bez maksas no cilvēkiem, kas meklē saviem mazajiem krancīšiem labas rokas.
Domāju, ka ievietojot jaunu tēmu sūdzībās par A. Ieviņu - Mulu cilvēkiem būs daudz ko teikt.

A Antra 07.07.2010

Ohohooo, kas par brīnumiem! Man jau sen kā pieder sertificēta audzētava, man ir ne tikai audzētava, bet arī reģistrēta privātā kolekcija, pie manis ir bijuši PVD un ar to esmu draugos, man ir atļaujas no VAD. Visi mani dzīvnieki ir vakcinēti ar dokumentiem, iet uz izstādēm un saņem godalgotas vietas, visi ir kopti un lutināti, mani audzētie kucēni arī iet pa izstādēm, tā kā nezinu ko te muldat. Manai audzētavai ir piesaistīts vetārsts, kurš ir lietas kursā par visu kas notiek manā audzētavā, ja ir interese varu iedot koordinātas. Riebjās šitā muldēšana, kurš uz klubu iet ar krančiem?

ā ārprāc 07.07.2010

Tiešām brīnums, ka Antra Ieviņa burtiski uzreiz gluži nejauši caurskatīja šo tēmu. Tātad trāpīts desmitniekā un Vija K. ir tiešām Antra Ieviņa.

A Antra 07.07.2010

Man to paziņoja draugi suņinieki, es tai laikā staigāju pa veikalu, šī lapa suņinieku vidū ir ļoti populārā, lai veicās tālākos komentāru sacerējumos:))

A agnese 07.07.2010

antra, vai pazudušo pasi atradi?

J joe 12.07.2010

jums abam smird jusu balaas dirsas jums nav kaunt ka wito vispar pacelat gaisa ? stulbas trulas klazas

I IevaKorna-Piļāne 12.07.2010

Joe es šo gaisā necēlu!!!Un Jūs arī neatpaliekat ar savu komentāru!!!

D dudu 13.07.2010

Precīzāk Ieva Korna Piļāne, arī man savā laikā bija darīšana ar šo personu. viņa pārdeva man slimu suni, veiksmīgi pārliecināja, ka kucēnam viss ir kārtībā. Izrādījās sunītim bija iedzimts ļoti nopietns, neārstējams defekts.