www.sudzibas.lv Iepazīšanās portāli Nav iespējams normāli iepazīties

Iepazīšanās portāli - Nav iespējams normāli iepazīties

Pilnīgi visos iepazīšanās portālos ir nopietns vīriešu pārsvars, tās izskaidro, to ka Latvijā brīvu sieviešu ir maz, tās izskaidro to, ka Latvijas sievietes ir aizbraukušas meklēt bagātniekus.
Un viņām patīk čurkas.
Ir brīvas vecas norūpējušās grezeles vai mauķeles, kurām tik dod un dod naudu.
Davaj tad mēs veči darām tāpat, meklējam sev draudzenes ārpus Latvijas, skatāmies uz tuvākajām valstīm, Krievija, Baltkrievija, Ukraina.
Tas ir pa visam viegli.
Pakomentējam...

Vi

Miss_Kaprīze 14.07.2019

Es domāju, ka normālas sievietes, kurām netrūkst vīriešu uzmanības tādos portālos pat kāju nesper. Ja Jums nopietni ir vēlēšanas iepazīties, manuprāt, tas ir jādara kā vecos labos laikos - klātienē. Pamēģiniet sameklēt jaunus hobijus, kur būs liels cilvēku loks.

Tu Turkey901 14.07.2019

Taisnība, sievietes mūsdienās nepavelkas uz lupatām un dīkdieņiem ar alus vēderiem, savādi gan!

Ma Martins 14.07.2019

Ko tu tur murgo,luzers? Latvijaa ir pilns ar briivam,simpatiskam beibem kuram nekadas churkas nav vajadziigas! ej tachu izguli reibumu! Neraksti sheit fufeli!

Džozefīne 14.07.2019

Nu, ja Tu iepazīšanās sludinājumus raksti tāpat kā šo ''sūdzību'', tad es personīgi Tev noteikti neatbildētu. :D :D :D Un vispār, tādi iepazīšanās sludinājumi ir tipisks izmisums. Ļoti labi var iepazīties mājas ballītēs, kafejnīcā, bibliotēkā, paziņu lokā, uz kuģa... Ir tik daudz iespēju. Nav ko nīdēt. :D

Cr critical thinker 14.07.2019

īsti nesaprotu, kāpēc tas ir izmisums? (un agrāk laikrakstos/vēstuļu sludinājumi)
tieši jūsu aprakstītās iespējas ir kaut kāds 19. gs... mājas/paziņu loks jau tāpēc ir tāds, ka tu pārāk neapsver iespēju ar kādu no viņiem/viņām dukurēties. uz kuģa? domājat STKH prāmaja kruīzu ar karaoki dziedošām urlām?

internetā ir laba iespēja ātri nosakidrot, vai patīk izskats, sakrīt dzīves uztvere utt. ar pietiekami lielu skaitu cilvēku, ko citādi vienviet un vienā laikā nesastapsi. tā vietā, lai gaidītu, kad brālēna brālēna brālēna vecmāmiņa ievedīs ģimenes/draugu lokā to satriecošāko būtni uz pasaules

Vi vitоls 14.07.2019

Iepazīšos ar skaistu čiku, parādīšu tai baigo triku. Tu būsi mana ojēē!

Ie Ieva 15.07.2019

Tu tak esi briesmonis! Ar tādu var iet tikai tās,kuras par naudu, tikai ielenes tev spīd! Piedod par taisnību.

Tu Turkey901 15.07.2019

Vītolam ātrāk vītols "novītīs" nekā draudzene uzradīsies! :D

Piedāvāju izdarīt portālu kur var redzēt kādu pupsiku jūs variēt atrasts ārpus Latvija.

Jake Robert 14.07.2019

Jā, ļoti daudz tādu sieviešu, kas iepazīšanās portālos meklē tikai uzmanību nevis otro pusīti. Bet man izdevās Badoo iepazīties ar draudzeni.

Xc xctaps 15.07.2019

Laikam neesat konkurētspējīgs, mans brīvais draugs tik spēj pa randiņiem staigāt, meiteņu pa pilnam :)

Pacco_al 16.07.2019

Iesaku - filipīnietes ir ļoti labas, tikai nesūtiet viņām naudu. Aiciniet uz šejieni un preciet nost. Nekādu intelektu no viņām gan negaidiet, bet rūpes par jums ir viņu prioritāte.
Filipīnās dzīvo 114 milj. iedzīvotāju, ir no kā izvēlēties.