Iecēnu gaļas - Krāpšana

Nopirku gaļu pie garmataina, netīra pārdevēja, kurš tirgojās no busiņa Viss jau būtu labi, bet apkrāpt par gandrīz 3 EUR? Esmu pensijā, bet jautājot kāpēc tik dārgi, saņēmu rupju atbildi: Nevēlies, nepērc. Jautāju lai izsniedz čeku, Teica ka saimnieks nedodot. Pēc tam uzzināju kā sauc pārdevēju Andris Petrovs.
Nepērciet pie šī pārdevēja KRAPNIEKS, saimniek, kam Tu dot darbu?

G Gorbačovs 13.09.2017

Вы что живете в СССР? Это в СССР была плановая экономика, где цена на товар была закреплена на государственном уровне, так же на гос. уровне был закреплен и план по количеству произведенного товара. Есть товар на полках - его купили, нету товара на полках - ЖДИТЕ.

Сегодня 2017 год. Латвия уже как 13 лет в Евросоюзе и уже как 26 лет имеет рыночною экономику. Сколько товара саймниекс произведет, столько и произведет - ЕГО ДЕЛО. Какую цену поставит, такую поставит - ЕГО дело. И полки полные магазинов полные. Жалуйтесь лучше на себя, что у вас такая пенсия, что вы 3 евро не можете переплатить...

Life_is_life 13.09.2017

Kā apkrāpa?

Life_is_life 13.09.2017

Varbūt tu viņam likies netīrs, smirdīgs pensionārs?

girtsgirts 16.09.2017

Viňš krāpnieks?! Varbūt tev nevajadzētu izmantot šo mājas lapu.

A Arnis111112 09.10.2017

Cik saprotu pārdevējs gariem nekoptiem matiem. Iecēnu delikateses, par cimdiem esat dzirdējuši pārtikas tirdzniecībā. Beidzat apzagt pircējus nopelnot sev otru algu.