www.sudzibas.lv Ideju ekspresis ballītes bērniem

Ideju ekspresis - ballītes bērniem

Rakstu saistībā par dzimšanas dienas ballīti savai meitiņai.
Lieta ir tāda, ka vēl joprojām mocos ar sirdsapziņas pārmetumiem, ka izvēlējāmies pasākuma vadītāju tieši Mikipeli Minniju. Ja Jūs zinātu, kādu neapmierinātību pēc tam izrādīja mana meita kā jubilāre un pārējie bērni, nerunājot jau par vecākiem! Pasākuma vadītājai aizbraucot, pirmais, ko meita teica, ka esot bijis ļoti neinteresanti, viņi pat vairāk spēlējušies savā starpā un rotaļājušies ar manas māsas vīru! Daži bērni pat saviem vecākiem, kad viņi atnāca pakaļ, apjautādamies, kā gāja, pirmais, ko teica - mums visiem nepatika tā pele, bija ļoti neinteresanti. Pieaugušie izteicās, ka būtu novadījuši daudz labāk, ka izskatījies, ka meitene pirmo reizi ko tādu dara! Ja man vecāki būtu kaut ko iebilduši, es, iespējams, nebūtu nemaz galvā ņēmusi, bet, ja man bija un vēl šodien ir jāklausās bērna skumjās, tad tas man lika aizdomāties...
Cik es sapratu, viņi "iet" uz to, lai patiktu vizuālais skats, bet bērniem svarīgāk par visu tomēr ir jautrība visa pasākuma garumā! Ja pasākuma vadītājai nebūtu tā lielā maska, bet kaut vai parastas peļu ausis, viņa iespējams būtu daudz aktīvāka un interesantāka, vairāk nodarbojoties ar bērniem, nevis stāvot malā, knapi sadzirdēt varēja, ko viņa teica! Viņu mājas lapā skatoties, ir varen jauks apraksts, ka Mikipele mācīs dejas, rotaļāsies ar bērniem utt., bet no tā visa faktiski nekas netika izpildīts, esot spēlēta viena spēle - "gurķos", ko bērni paši esot ieteikuši, cik es redzēju un pēc viesu stāstītā, pasākuma vadītāja esot tikai stāvējusi un mīņājusies uz vietas, knapi varējusi paiet, kur nu vēl lēkāt un dejot, kā redzams mājas lapā! Es domāju, ka pēc šī pasākuma mana meita vairs uz nevienām svinībām nevēlēsies redzēt nevienu pasākuma vadītāju, tas man jāsaka ar lielu nožēlu!!! Naudu man arī nācās samaksāt pirms pasākuma nevis pēc , lai gan parasti jau norēķinās pēc padarītā!
Šo rakstu ievietoju tādēļ, lai citiem cilvēkiem nenāktos vilties kā man un manai ģimenei!!!