www.sudzibas.lv Ideal.lv Krāpšana, slikts serviss

AtrisinātaIM Arvutid, Akciju sabiedrības filiāle "Ideal solutions" - Krāpšana, slikts serviss

Otrdien (19.06.2018) atdevu savu iphone x silver uz ideal servisu ar problēmu - skaļruņa dinamika izdod trokšņus, atskaņojot mūziku (šeit vajag pārbaudīt dinamiku, kas atrodas korpusa apakšā) .
Vakar (21.06.2018) dabūju 2 dīvainus e-pastus, kas bija sūtīti online režīmā, nevis no e-pasta @ideal.lv (ar smtp) (pievienoju attēlus) bez jebkādiem kontaktiem iekšā - tikai online serviss vietējais (kas ir cita telekomunikācijas kompānijas pakalpojums) . Man nebija pat iespējas atbildēt uz šo e-pastu. Vienā e-pastā prasīja manu paroli - otrajā jau teica, ka visu pārinstalēja - ? (starp e-pastiem (atgādinu, ka bija sūtīti bez iespējas pat atbildēt uz tiem) ~50min) . Arī pievienoja informāciju, ka nekas vairs nebija darīts ar telefonu. Kāda jēga bija pārinstalēt iphone, ja nekas nebija darīts ar to? Vai bija backup faili uztaisīti? Jo man tur ap 9200 fotogrāfijām bija.
Kad es šodien (22.06.2018) atnācu uz ideal - man gribēja atdod tā saucāmo “manu” iphone x silver, kur bija redzams, ka korpusu mainīja:
1) ekrāns kustējās + jaunu skrāpējumu bija par daudz uz tā (bet ekrāns atpazīts, kā mans) ;
2) nebija manu skrāpējumu un iespiedumu uz korpusa, kuri ir pamanāmi, jo es pats tos uztaisīju lietošanas laikā (secinājumā tas nebija mans korpuss) ;
3) apple start-up ekrānā kā galveno valsti man piedāvāja izvēlēties meksiku - ? Jābūt vai nu united states, vai nu latvia.

Par šo visu man pateica, kad es pamanīju: “es pats atnesu tādu telefonu, kuram ekrāns kustējās, ! Cits! Korpuss un ar to viss ir ok! "
pēc tādas rīcības var mierīgi konstatēt, ka man melo, ka nekas nebija mainīts (parinstalēšanas brīdī ekrāns pats nevar “izkrist” - to es varu uzskatīt par krāpšanu (jo man iesmerēja citas detaļas) . Apgalvojot, ka imei kods ir tas pats - jā - smadzenēm iekšā ir tas pats, nevis korpusam.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta jaroslavsr 22.06.2018

Pagaidam notiek saruna ar iDeal pārstavjiem

J