www.sudzibas.lv Ideal.lv Slikta attieksme pret saviem klientiem Apple Premium Partner serviss Brīvības ielā 31

Ideal.lv - Slikta attieksme pret saviem klientiem Apple Premium Partner serviss Brīvības ielā 31

Случилась ситуация, пролился чай на клавиатуру macbook, компьютер сразу же повезли в сервис, время было 19: 30, их рабочее время до 20: 00, нас проинформировали, что мастер как будто закончил уже работу на этот день, но после того, как был задан вопрос, почему если рабочее время до 20: 00, сказали ок, мы его посмотрим и компьютер был передан с условием что его откроют этим же вечером и хотя бы почистят, так как ситуация экстренная, ждать нельзя было. На следующее утро получаю сообщение от мастера, ваш компьютер не включается и продиагностировать невозможно.. На мой вопрос когда он был вскрыт? Ответ - сегодня утром.. Серьезно? А чего не через неделю? Я в шоке, и это сервис? Конечно за 13 часов залилось все.. Когда компьютер отдавали в сервис он работал, каждая кнопочка еще работала, просто нам наврали и мастера видимо не было, либо у него были личные дела и компьютер просто положили на полку.. Если бы нам сказали, что его не откроют сразу, мы бы ушли в другой сервис! Вишенка на торте, за то, что его открыли после 13 часов и сказали ой, он не работает заплатили 30 евро. Разговор с мастером был уже далее по телефону и он посоветовал купить новый компьютер со словами зачем вам уже такой старый…. Ideal serviss делает все, чтобы содрать с вас по больше денег

notika situācija, uz macbook klaviatūras izlija tēja, dators nekavējoties tika aizvests uz servisu, pulkstenis bija 19: 30, servisa darba laiks ir līdz 20: 00, mums tika paziņots, ka meistars, šķiet, jau ir pabeidzis darbu.. , bet kad bija uzdots jautājums kāpēc? Darba laiks ir līdz 20: 00 administrācija pateica ok, paskatīsimies un dators tika nodots ar nosacījumu, ka tajā vakarā tiks atvērts un vismaz iztīrīts, tā kā situācija bija steidzama, nebija iespējams gaidīt! Nākamajā rītā saņemu ziņu no meistara - jūsu dators neieslēdzas un nav iespējams noteikt diagnozi. Uz manu jautājumu - kad bija atvērts dators? Atbilde bija - šorīt.. Tiešām? Kāpēc ne pēc nedēļas? Esmu šokā un tas ir jūsu premium serviss? Protams viss tika appludināts pēc 13 stundās.. Kad datoru iedeva servisā viss darbojās, ekrāns, klaviatūra vēl darbojās, mums tikai meloja un meistars acīmredzot neeksistēja, vai viņam bija personīgas lietas un dators tika vienkārši nolikts plauktā.. Ja mums teiktu, ka uzreiz netiks atvērts, mēs būtu gājuši uz citu servisu! Ķirsis uz tortes, par to, ka atvēra pēc 13 st un teica ak, nedarbojās, samaksāja 30 eiro. Tālāk saruna ar meistaru jau bija pa telefonu un viņš man ieteica nopirkt jaunu datoru ar uzrakstu kāpēc tev jau tik vecs... . Ideal serviss dara visu, lai iegūtu vairāk naudas

06.06.2023

Atbilde no iDeal klientu atbalsts Pārstāvja atbilde 16.06.2023

Labdien, Mila!

Atbildot uz Jūsu sūdzību, iDeal Serviss norāda, ka veikala darbinieks Jūs informēja, ka šodien nebūs iespējams datoru apskatīties, jo meistars nav pieejams. Servisa meistars nebija pieejams, jo tajā brīdī veica citu klientu iekārtu remontus. Iespējams bija komunikācijas kļūda un veikala darbinieks neprecīzi izskaidroja, ka Jūsu iekārta tiks diagnosticēta ārpus rindas, bet ne ārpus darba laika. Mums visi mūsu klienti ir ļoti svarīgi un vienmēr cenšamies palīdzēt, cik vien tas ir iespējams, bet šajā gadījumā būtu jāpārstāj remontēt citu klientu iekārtas, kas bija jau remonta procesā.
Veikala darbinieks informēja servisu, ka klients vēlas pēc iespējas ātrāku diagnostiku, jo dators esot apliets. Respektējot klienta vēlmes, servisa meistars sāka datora diagnostiku, ārpus rindas, nākošā darba dienas rītā un par diagnostikas rezultātiem tika uzreiz informēts klients.

iDeal servisa noteikumi paredz arī apkopes laika rezervāciju, iepriekš tos rezervējot mūsu mājas lapā https://www.ideal.lv/serviss sadaļā “Rezervējiet apkopes laiku tiešsaistē”. Tā kā Jūsu vizīte nebija rezervēta un Jūs informēja veikala darbinieks, ka meistars šobrīd nav pieejams, tad uzskatām, ka sūdzība ir nepamatota.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

V Veroniqqque 06.06.2023

Nopietni?! Jūs nākat 20-30 min pirms slēgšanas un reāli domājat ka Jūsu datoru tūlīt pat paņems un vērs vaļā/tīrīs/žāvēs utt. (Ok, atvērt viņu varētu un tālāk ko, ja darba laiks beidzies?) To reāli nav iespējams izdarīt par šo laiku līdz slēgšanai un kāpēc darbiniekam būtu jātērē savs personīgais laiks pēc 19:00 ?

M Mila Trofimova 06.06.2023

Можно было сказать, что никто не будет его сейчас сушить, мы бы поехали в другой сервис или решали бы уже проблему не в этом убогом заведении. Существуют сос ситуации, когда ждать невозможно! Иначе техника просто пропадет (а она нифига не дешевая). Нам было сказано - мастер посмотрит его сегодня! По вине администраторов компьютеру не оставили шанса! Вот в этом и есть претензия! Всегда и везде есть экстренные ситуации, но только не тут, тут лишь бы взять бабки с людей ни за что и сделать так, чтобы человек купил новое