www.sudzibas.lv ID Komercpasts Nenopietns uzņēmums

ID Komercpasts - Nenopietns uzņēmums

www.komercpasts.lv piedāvā transporta pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.
Nevar ticēt nevienam šā uzņēmuma darbiniekam.
Neiesaku izvēlēties šo kantorīti, jo piečakarēt tas ir ID komercpasts devīze!

Īpaši gribas atzīmēt dažus klaunus kas izvadā mantas, kas klientus uzrunā uz tu, ierodas kad viņiem labiepatīkas, melo utt.

Bezcerīgs gadījums!
Atcerās šos dīkdieņus, kad jums kaut ko ir jāpārved : ID KOMERCPASTS!!

P

V Vārds un Uzvārds 12.07.2010

Muķības tu te stāsti... esmu pārdevējs provinces pilsētiņā un manu pasūtīto preci no vairākām piegādātāju firmām piegādā TIEŠI "ID KOMERCPASTS"...

L Laila 18.08.2010

Nav tiesa ka visi darbinieki ir liekami zem vienas stripas.Vai tu(Jūs) pazisti(tat) un ir bijusi saskare ar pilnīgi visiem ID Komercpasts darbiniekiem???Varbut trapijas tev pašam slikts garastavoklis.Un Visur pasaulee cilvekus uzruna uz tu.Mes te Latvieši baigi lecigie, ne?Baigi zolidie un audzinatie-paši, ne?Moška pats nemaz nebiji mājās, kad tev preci atveda??Man ari regulari piegada preces sis kurjerpasts un vienmer ar viniem visu var sarunat utt., pretimnakosi, pagaida, ja vajag.loti elastīgi savos pakalpojumos.Cik pats kulturalu bildi esi pievienojis!!!Estētiķi

N nejautaa 30.11.2010

Izsaku atzinibu ID Komercpasts kurjeram, kas apkalpo Valmieras pilsetu.Loti laipns, atsaucigs, smaidigs.Patikams cilveks.Audzinats cilveks, atbildigs par katru klientu

N nejautaa 28.02.2011

Es ari piekritu, ka laba apkalposana ir Valmieraa.visu cienu!Manaa veikalaa prece vienmer ir laicigi.

D dvesele 03.04.2012

tāda sajūta ka šie komentāri ir rakstīti pašu komercpasta darbinieku rokām jo esmu viņu klients jau 3 gadus un ticiet man labāk strādājiet ar DPD nekā ar viņiem jo pirmkārt rokas viņiem aug pakaļas pavadokumentus atdod 3 nedēļas skaidrās naudas vispār neatdod un aizbildinās ar bērnišķīgiem argumentiem plus nenes nekādu atbildību kā arī liek kaut kādu mistisko degvielas piemaksu kas nu galīgi neiet kopā ar reālo sadārdzinājumu

R rits 28.09.2012

Mistiskā degvielas piemaksa ir jau sen ari DPD.

D dvesele 28.09.2012

bet ne tādos apmēros

R rits 28.09.2012

Klau-Dvēsele!!! Tavi komentari par DPD nebija tie glaimojošakie(skatit DPD sudzibas), bet te aizstāvi atkal DPD.Neiet kopā kaut kas.Izskatās pēc negatora, naida kurinātāja.

D dvesele 28.09.2012

nē es aizstāvu parastos patērētājus jo DPD ir kompānija kura ir liela un līdz ar to birokrātija ir liela ja ir problēmas, jo nevar piezvanīt uzreiz savam menedžerim lai pateiktu ka šoferis ir kaut ko aizmirsis un lai atgriežas, DPD droši vien ir jāklausās melodija kamēr tevi savienos, mazajiem tādā ziņā nav šādu problēmu kā komercpastam lai gan pēc 16.00 viņus vispār reti var sazvanīt, bet toties tie mazie iegriež ar kvalitāti, meliem, neizdarību un mistiskajiem ciapariem.

M mirra379 31.03.2016

Вчера заказала кошелек в магазине italijasomas. К товару претензий нет, но доставка просто поразила. Работаю в ночные, соответственно утром сплю. С 9 утра звонили трезвонили не переставая (без звука режим телефона), сплю не слышу. Курьер приехал, начал в двери трезвонить, разбудил меня, на мой спокойный сонный вопрос "почему Вы не подождали пока я Вам перезвоню и договорюсь о доставке?" он начал на меня орать, что я у него не единственная, и что в том что я сплю. Нахамил по полной программе, думала кинет в меня этой посылкой. Даже с психу не пытался дождаться пока я открою решетку, начал пропихивать посылку через нее. Я в шоке просто. Что-то еще орал, и под конец рявкнул "спокойной ночи!" я даже ответить ничего не успела - он быстро свалил впихнув мне посылку.
Нашла контакты компании, позвонила, на что меня уверили, что орал на меня он скорей всего потому, что вышел из машины, в которой громко гудел мотор. Что вообще не стоит заказывать доставку, если вы с утра спите, потому что они начинают развозить товары с 8 утра, что они развозят только когда ИМ удобно.
Знала бы что italijassomas доставляют такой фирмой лучше бы сама к ним днем в офис заехала, забрала.