www.sudzibas.lv Icoo.lv Māna cilvēkus

Icoo.lv - Māna cilvēkus

Gribēju Jūs Pabrīdināt,ka interneta veikals "ICOO",kas atrodas Rīgā,Alfrēda Kalnieņa ielā 2.apkrāpj cilvēkus ja tā maigi var izteikties... Lūdzu neiepērcieties tajā,jo nopērkot planšeti vai citu ierīci,ar laiku sakas problēmas barošanas ligzdā..piem. vinji smuki sāk runat piedavat pie sevim remontu pa 25.eiro vai nopirkt ladetaju pa 9.eiro lai viss but ok...ja atsakaties ok..nav problēmu ejiet citur salabojiet ierici,bet tad sakas pats interesantakais,kas ierice tiek aiznesta citur un tur pasaka,ka ir mehaniskais,rupnieciskais bojajums,tad vinji no visa attsakas pieraksta,ka ierice tika atverta pie nekvalificeta meistara un tiek nonjemta no garantijas,bet ta problema,kas vinjam patiesiba ir......vinji uz to aizver acis un vispar redz citu ko... Lūdzu,lūdzu neuzķeraties un padodat tālak šo informaciju,lai cilv.zinatu par šo FIRMU "ICOO" NEGODĪGUMU!!!!Un pat izradijas,ka preci biju atstajusi vinju nu pie vinjiem lai parbaida un beigu galos vinji to nekur nebij aizsutijusi bet gan tas pat pardevejs Igors Timofejevs atsutija atbildi... P.S.Es vinneju,jo patēretaj tiesibu specialisti man palidzeja un ekspertize ar apliecinaja,ka prece jasamaina pret jaumu:)) A viņi palika muļķu lomā:))

Z zaicikss 11.05.2015

Man ir identiska problēma! cilvēki neiepērkaties šajā veikalā!