www.sudzibas.lv Icoo.lv Datoram problemas ar uzladešanas ligzdu

Icoo.lv - Datoram problemas ar uzladešanas ligzdu

Cilvēki, nepērciet preces no ICOO.LV, vēlāk nožēlosiet par savu veikto pirkumu. ICOO veikala darbinieku attieksme pret Jums, it ka jūs būtu ļaundaris, kurš speciāli salauž preces.Iegādājos datoru 2015 gadā janvārī. Internet reklāmā bija visplašākais apraksts par šo planšetdatoru. Pēc visiem parametriem ir vislabākais, tikai jānopērk. Jau pēc nedēļas parādījās pirmie defekti: 1. Dators nesedzas iekša, nelādējās un restart poga nepalīdzēja. Datoru ātri sataisīja, teica ka viss kartība.2. Pēc nepilna mēneša atkal nedarbojas. Remonta teica, ka uzlādēšanas ligzdai atnāca kontakts. Saremontēja pēc garantijas.3. Pēc 3 mēnešiem datoram melns ekrāns ar svītrām. Nomainīja monitoru pēc garantijas.4. Pēc 10 mēnešiem problēma ar uzlādēšanu, nenotiek uzlādēšana. Atdevām uz remontu - atbilde var saremontēt, bet tas maksa 25 EUR. Es pakonsultējos Patērētāju tiesību centrā un pēc mana Prasījuma pieteikuma saremontēja pēc garantijas. (bet palika nepatīkams iespaids pēc sarunas ar servisa darbinieku Igoru, ka esmu vainīgs ka iekārta tik bieži lūst)5. Pagāja nepilns mēnesis un Planšetdators atkal nelādējās. Šobrīd iekārta remontā un es gaidu atbildi uz savu Prasījumu pieteikumu.Nevēlos vairāk lietot šo iekārtu, jo tā nevar izturēt LV noteikto garantijas termiņu. Prasījuma minēju naudas atgriešanu vai maiņu uz līdzvērtīgu preci. Kurš kompensēs laiku, ko nevaram izmantot šo iekārtu? Naudu, ko esam iztērējuši ceļam braukšanai turp un atpakaļ.? Kurš kompensēs morālo kaitējumu, slikto attieksmi pret mani?

O

Ventilators 29.12.2015

Tipiska problēmas apraksts pērkot mazpazīstama brenda planšeti.
Nebūsiet ne pirmais ne pēdējais. Sakrājiet naudu nu vismaz 100€ un nopērciet zināmus brendus. Šīs problēmas atkritīs. Vismaz 97% gadījumos noteikti.

Latviešu tautas 30.12.2015

Хм... Думаю что покупка изделия известного бренда проблему навряд ли решит. Дело в том, что производитель не заинтересован в производстве долговечного электронного изделия. Такие изделия (мобильные телефоны, планшеты) рассчитаны на работу не более чем на 1 год. Посмотрите с какой быстротой меняются смартфоны iPhone или Samsung... Об этом на днях было рассказано в передаче Анны Чапман на RenTV... Доходит до смешного: те детали (микросхемы) производитель запихивает в глубь устройства. А уж как китайцы экономят на разъёмах... Доходит до смешного: разъёмы (micro)USB должны иметь позолоченные контакты. Так китайцы ставят НЕ ПОЗОЛОЧЕННЫЕ, А ЛАТУННЫЕ, в которых в нашем влажном климате с агрессивной средой входящие в её состав алюминий и цинк быстро корродируют, реагируя с серой, которой в виде окислов достаточно в городском воздухе! Так что мастер был прав, только контакт не отходил, а пропадал!

Latviešu tautas 30.12.2015

Доходит до смешного: те детали (микросхемы), КОТОРЫЕ ЧАЩЕ ВСЕГО ВЫХОДЯТ ИЗ СТРОЯ производитель запихивает в глубь устройства. А производитель ещё делает всё. чтобы ремонт был дороже покупки нового устройства, поставляя комплектующие для ремонтных мастерских по завышенным в разы ценам! Так крышка для батарейного отсека, которой красная цена в несколько центов фирма SONY поставляет по 3-4 евро!

Latviešu tautas 30.12.2015

Так что мои советы будут следующие:
1. Не покупать изделия неизвестной или малоизвестной фирмы. Причём ещё и по подозрительно низкой цене.
2. Сдавать изделие продавцу с возвратом денег. Закон позволяет это делать уже после двух ремонтов!