www.sudzibas.lv I.Bogdānova Nekādā gadījumā nekontaktējaties ar viņu!!!!!!

I.Bogdānova - Nekādā gadījumā nekontaktējaties ar viņu!!!!!!

Šī ''gaišā'' sieviete, kas uzdodas par faberlic un az parfum darbinieci izkrāpj naudu, neatbild un telefona zvaniem. Viņa cenšas ievilkt piramīdu biznesā, kur sākumā jāiegulda līdz 100LVL, bet ''labākais'' tikai parādās vēlāk. Kontaktējoties ar viņu, rodas iespaids, ka šai būtnei ''nav visi simts'', jo viņa runā par kautkādām pasaules bojāejām, mīlas enerģijām, neirolingvistisko programmēšanu, var stundām ilgi zīmēt ''mīlas un enerģijas'' slāņus ap zemi, līdz kautkādam gadam jāpaspēj ''izmīlēt'' pēc iespējas vairak ļautiņu uz zemes, savādāk zemeslode noies kautkādā cita slānī un viņa ar saviem domubiedriem esot izredzēti, kā arī klaji sieties klāt ar savām sektu būšanām. Kā savas teorijas apstiprinājumu, viņa min piemērus iz dzīves, atklājot intīmas detaļas par savu privāto dzīvi. Aiz visas ''jaukās'' sievietes fasādes slēpjas sīkumains un zemisks cilvēks, kurš tā vietā, lai atbildētu uz zvaniem, dod telefonu vīratēvam, kurš savukārt ''izliekas par beigtu'' un atbild krieviski.
Viņa bieži izvieto sludinājumus par ''smaržiņām un ziepītēm'' visādos saitos ar iespēju nopelnīt līdz 2000LVL nedēļā. Viens no populārākajiem medību laukiem ir www.zip.lv, kā arī reģionālie saiti meklējot konsultantus parfimērijas izplatīšanai.

Z

L Lepi 22.11.2008

Katrs savādāk jūk prāta. Ja zemeslode sāks brukt smaržiņas nepalīdzēs un ziepes vien būs tā pat.

D Dima Kozlovs 04.10.2020

Meli.