www.sudzibas.lv IB Motors Igors Bobrickis krāpšana, slikts remonts

IB Motors Igors Bobrickis - krāpšana, slikts remonts

Servisā taisīju auto ritošās daļas remontu, samaksāju vairāk kā citur par to pašu. Man teica, ka ir ieliktas jaunas detaļas, bet pēc tam citur jau noskaidroju, ka daļa ieliktas lietotas - bet naudu paņēma kā par jaunām! Otru reizi atbraucu, lai pabeidz neizdarīto, jo bremzes nestrādāja normāli, pēc "remonta" karsa riteņi un brīvi negriezās, ātrāk pabraucot, nāca degošas gumijas smaka. Kad izteicu savas pretenzijas, Igors, servisa vadītājs, vēl mēģināja izlocīties, ka tā nav viņu vaina, bet beigās piekrita pabeigt bremžu sistēmas sakārtošanu. Nācās tērēt laiku sestdienā dēļ šīs pārtaisīšanas, rezultātā nekas labāk nebija un nācās meklēt citu meistaru, kas arī pateica, ka nekvalitatīvi sataisīts, plus sastiķētas detaļas, ne jauns komplekts. Turklāt tieši to pašu par nekvalitatīvu šī servisa veikto darbu pateica arī pavisam citā vietā, kur taisīju riteņu ģeometriju.
Tāpēc nācās pārtaisīt pie cita meistara dēļ sliktās kvalitātes. Pie visa vēl neiedeva čeku, mašīnu turēja ilgāk servisā, nekā objektīvi bija nepieciešams, lai pēc tam varētu vairāk paprasīt par darbu.

B