www.sudzibas.lv i-nets naudas izspiesana par neesoshu pakalpojumu

i-nets - naudas izspiesana par neesoshu pakalpojumu

Tas ir kaut kads arprats ar sho kantori... viss sakas ta, ka 1 men. nebiju samaksajusi par pakalpojumu par ko man atnaca vestule, ka ja nemaksashu, tad protams atslegs.. nu neko ta ari izdarija... beigas samaksaju par to menesi un atteicos no shiem nekvalitativajiem pakalpojumiem, jo i-nets regulari pazuda.. Nu neko..pec paris nedeljam atnak kartejais rekjins par esosho menesi. Zvanu nokaidrot, kas par lietu, jo pakalpojums man ir atslegts, bet man ir jamaksa.. sie man atbild, ka nesot atslegushi un pakalpojums man ir pieejams..lieki piebilst, kad biju dazhas reizes parbaudijusi, megjinot ieiet i-neta un protam, ka vinjs negaja! Shie pec zvana panjem man un piesledz i-netu, redz es melojot..pieradijumu man nav... ta es sanjemu vel vienu rekjinu par shito stulbumu, ko vinji dari. Mana pacietiba bija pari meram, shitadu bezkaunibu!!! Aizrakstiju e-pastu, ka iesudzeshu shos tiesa utt. Iestajas miers. Te pec gada shie atkal sak parsit man to summu, kkads idiotisms! Vienreiz sasiesies, nemuzham netiks valja!

D DreamLV 17.02.2010

nekas nav mūžīgs!!!

J Jānis 22.02.2010

Tas viss bija pēc tam kad tu kā klients biji uzrakstījis iesniegumu par interneta atslēgšanu?

L lilla 13.01.2012

aizmirsu rakstā piebilst, ka tas bija IZZI i-nets.
Kas atkal pēc divu gadu pārtraukuma mani sāka trobelēt. Šoreiz mana pacietība bija beigusies un samaksāju. Lieki piebilst, ka tas vilkās 4 gadus un visi dokumenti jau sen pazuduši. Jau bija apnicis skaidrot savu taisnību un bojāt savus nervus ar tādu aunu baru.