www.sudzibas.lv I-Birojs Open Ātrums niecIgs

I-Birojs Open - Ātrums niecIgs

Neparakstieties uz šo apkrāpšanu, nav tur tie 2mb, ātrums, knapi 0.8mb, 5 min no Jelgavas centra, maksāsiet 19 Ls par šo niecīgo ātrumu, bet no Lattelekom pa 19 Ls var pieslēgt 10 MB!!! Kā es nožēloju, ka paņēmu šo mēslu, līgumsods 60 Ls!!! Labāk būtu nabadziņiem atdevis.

I

D deivs 03.10.2008

Te nu gan tu esi pats vainīgs, jo līgumā ir teikts, ka tiek nodrošināts ātrums LĪDZ 2mbitiem. Un nejauc mērvienības MB nav tas pats, kas Mbs.

I igors 03.10.2008

tu labāk palasi pārējās sūdzības par to i-biroju, un sapratisi ka loti daudz neapmierinatoo..un ka viņi NENODROŠINA KVALITATĪVU PAKALPOJUMU!!!, tie kas saprot no datoriem kautko, sapratīs ko es gribēju
pateikt, ar tiem mb (megabitisekundē)

kļūda vai ne kļūda bet patikami jau nav ka apsola vienu(palasi viņu saitā) bet mājās atpakojot saņem pisienu pa smadzenēm!!! un palasot sudzibas.lv saproti ka neesi vienīgais lohs. tiks uzsākta darbība lai lauztu līgumu bez līgumsoda..zinu ka sanaks dārgāk, bet principa pēc... !!! sukas jobanie!!

MacBeton 11.10.2008

Pirmkārt, kāds līgumsods? Viņi nenodrošina ātrumu, tu nemaksā. Es pats šitā reiz samaksāju nedapisteņu un kropļu kantorim Latnet, tikai lai nesaķēpātu kredītvēsturi, taču kā izrādās vienalga esmu Creditreformas saraxtā. Nau ko maksāt par nesniegtu pakalpojumu, vajag vienkārši pateikt viņiem "pisieties dirst, nedapistie kuņasbērni!"
Otrkārt, telekoms teu nekādus 10Mbps nedos un biznesa klases internets viņiem neeksistē, viņi dod tikai download 6Mbps, dazhreiz 8. Montieri viņiem ir duraki/nejēgas un tikko kaukas neiet tā stāstīs teu otmazkas. Nau ko te slavināt telekomu.

K Kams 13.10.2008

Internetā ir pa pilno informācijas, par šo lmt pakalpojumu, gan par tā patiesajiem ātrumiem, gan to, ka pēc 10GB novilkšanas ātrumu nogriež līdz 0, 0x. Nesaprotu tos idi*t#s, kas izvēlās LMT (identisku pakalpojumu, jūtami labākā kvalitātē un par zemāku cenu piedāvā Tele2)

C Ceepstick 06.11.2008

Salīdzinoši labāks ir triatel. vēl šaubījos ko ņemt, kad izvēlējos bezvadu netu, tagad juppii jeej- viss kārtībā.
labs salīdzinājums ira te - www.izproti.lv/?p=197.