Hybrit Sia - Krāpjas

Ši firma uzņem darbiniekus kadu laiku liek pastrādāt Latvija un tad suta uz arvalstim stradat un dad nemaksa vel lits sim daudziem parada naudu un neliekas ne zinis kad zvana viniem met nost agrak atradas Jelgava ar nosaukumu TF construction un atlaiž bez iemesla cilvēki nevedieties uz sitajiem apisejiem.

Sia HYBRiT

Kritiskā 15.07.2017

Pieraadijumi? Bildes? Gramatika?

A alesja123 15.07.2017

Gribi pieradijumus rit ieliksu sarunu ar dmitriju un zigurdu un ja vājag varu ari ielikt lapu kuru viņi iedeva vini nemaz nodokļus nemaksa ka tu brauc ķipa komandejuma tie vel tie appiseji

Kritiskā 16.07.2017

Ta uzreiz vajadzeja darit. Uzreiz vajag pielikt visas noderigas bildes un pieradijumus.

S Svekla 09.11.2017

kur reāli ir tās firmas ražotne?...viskaļu ielā kur bija TFC tagad viss ciet?...

Dainis 15.07.2017

Spriežot pēc tavas gramatikas, varbūt arī ir problēmas ar skaitīšanu un vienkārši nezini cik esi nopelnījis?

A alesja123 15.07.2017

Ar skaitišanu teu ir problemas

A alesja123 15.07.2017

Mans vīrs ar tur strādaja ar apčakareja

R rossbaker 15.02.2018

Sveiki, vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? mēs varam apstrādāt jūsu finansiālās vajadzības ar zemāku atmaksas problēmu, tāpēc mēs finansējam tikai 2%. Neatkarīgi no jūsu apstākļiem, pašnodarbinātajiem, pensionāriem, ir slikts kredītreitings, mēs varētu palīdzēt. Sazinieties ar mums šodien: [slēpt]@gmail.com ziņu man, kas ir pieejams +1 845 600 7657.