www.sudzibas.lv Husky Forsteri zemas kvalitātes pakalpojums

Husky Forsteri - zemas kvalitātes pakalpojums

Zemas kvalitātes lauku tūrisma uzņēji, ar ļoti zemu apkalpošanas kapacitāti. Niesaku kādam iegādāties viņu dāvanu kartes izbraucieniem husky suņu pajūgos, jo tā ir zemē nomesta nauda: jāpierakstās vismaz 3 mēneši uz priekšu, turklāt arī uz darba dienām. Drīzumā droši vien dabūs cīnīties ar patērētāju tiesību aizsardzības biroju, jo domāju, ka neesmu vienīgais apkrāptais.

B Belinda 21.02.2010

Kā nav kauna apmelot! kad tas vienreiz beigsies, vai tiešām katrs muļķis var rakstīt ko grib un par ko grib un nenest nekādu atbildību par saviem vārdiem!

M meistars 21.02.2010

Esmu bijis un braucis ar husky Forsteros, un viss tavs rakstītais ir galīgi slims vārdu savervējums, attieksme bija ideāla gan sagaidīšana gan informācija par vietu kā tādu kā arī suņu dzīvesveidu un atpūtas kompleksa nākotnes plāniem ! un par to cenu ko maksāju esmu gatavs tur doties vēl un vēl, droši ka esi resna (-ns) un izvēlies no kamanām :D tāpēc arī tāda sāpe te aptirzāta tiek :D

Z zigis 23.02.2010

cienijamie lauku uzņēmēji, neņemiet galvā šo morālo kropļu komentārus, tie kas pārsvarā te raksta ir neveiksminieki un skauģi ...lai paši pamēģina izveidot savu biznesu, ...bet prāta jau nepietiek.

D Dana 09.03.2010

Nu trakums, kāds konkurents noteikti apskauž! Jasaprot, ka kamanas velk suņi, kas nav roboti, un diena var noskriet tikai noteiktu daudzumu klilometru.

Laikam suncis iekoda dibenā :D

L lerijs 21.03.2010

Domāju ka nav vainīgi foresteri, bet gan dāvanu serviss.

S Smurfs 21.04.2010

Izklausaas, ka tas cilveeks tur nemaz nav bijis... visticamaak, ka daavanu servisa un lielaa pieprasiijuma deel..., kas ir tikai normaali, jo ziema ir tik gara, cik ir, un suni var noskriet tik, cik var.
Perfektaaku viesu uznemsahu pat iedomaaties uzreiz nevaru!!! Par visu padomaats, un ikviens cieminsh tiek laipni sagaidiits, viss izstaastiits, paraadiits, sunji miilji, smaidiigi, nekozh pat taadiem resniem meergljiem kaa shiis suudziibas autors, kaut gan dereetu;)

Un Forsteri ir vieniigie, kas piedaavaa tik augsta!!! liimenja sunju pajuugu izklaidi Latvijaa (man shkiet arii Baltijaa), taa kaa visu cienju gan saimniekiem, gan sunchiem.

Ideaals pasaakums!

M Maris 21.04.2010

Biju izbraucis Forsteros- viss bija super, biju viens no pirmajiem- pēc 3 dienām gribēju uzdāvināt braucienu brālim, bet viss bija pilns. Domāju, ka lielākā bēda ir tā, ka viņi ir vienīgie un nespēj nodrošināt tik daudz braucienu it īpaši brīvdienās, cik ir to gribētāju. Nu iespējams, ka iztirgoja viņi uz priekšu par daudz biļetes, bet brauciens bija labs.

A Alise 18.02.2011

pilnīgs bullshits! esmu bijusi Forsteros - attieksme vienkārši ideāla! visu cieņu puišiem!
bet par to, ka jāpiesakās iepriekš uzreiz pasaka! negribi gaidīt - nepiesakiem un nebūs problēmas

Z Zinaida 18.02.2011

Ki6ki Forsterov-mesto otdiha dlja gavnoedov!

K kazha 24.02.2011

Sūdzēties var tikai skauģi vai pilnīgi muļķi. Nesaprotu kas tiem ļautiņiem par problēmām, bijām Forsteros tur tiešām viss ir kārtībā. Neņemiet galvā tos idiņus, turpiniet tā tālāk, jūs esiet tiešām malači Forsteru komanda. Lai jums izdodas visi plāni! Tiem mērgļiem kas te skalo prātus citiem, ieteikums paklusēt.dariet paši tad redzēsiet ko tas nozīmē. Sviests pilnīgs, citu nav ko teikt. Būtu labāk klusējuši.

T ToKasha 24.02.2011

Nesen ragavas aprāzās, un aizķērās aiz celma.Suņi, nevarēdami atbrīboties no aizjūga, apēda pašu braucēju!

K kazha 27.02.2011

Jā Kasha! Tā tas arī bija. Tevi apēda, izkakāja un tu te tagad raksti! Izrādās "sūdi" māk rakstīt! Žēl tevis ka tu nevarēji "atbrīboties".

T ToKasha 27.02.2011

Nē, apēda Forsterus ar visām kiškām, tādēļ arī tāds nosaukums.

K kazha 03.03.2011

Tas, ka cilvēkam ir laba sirds, nenozīmē, ka viņš tev nevar iedot pa muti!

T ToKazha 03.03.2011

Skatos-tev vienu pautu jau nokoda, ka tik nikns!

K kazha 06.03.2011

Aizbrauc uz |Forateriem un pastāsti savu pro
blēmu Eduardam, viņš tev paskaidros, ja tu kaut ko nesaproti. protams ja tu neesi muļķis |(un sapratīsi), ja skauģis- lai tevi Dievs svētī tādu muļķi.

T ToKazha 06.03.2011

Vispār suņu gaļa ir dikti garšīga.Kādreit Tālakos Austrumos mēs ne vienu vien saņammājām.