Hula Hoop masāžas rinķis - Maldinoša reklāma

Uz savu elektronisko pastkasti saņēmu TOP-SHOP veikala reklāmu par dažādām precēm, tai skaita vingrošanas riņķi Hula Hoop. Bildē ir uzrādīts Acu Hula Magic Hoop riņķis pa 14, 90, kurš maksā interneta veikalos no 25Ls līdz 27Ls(Ražots Dienvidkorejā). Uzklikšinot uz bildi ienākam TOP SHOP veikala tiešā mājas lapā kur jau parādīts cits riņķis,
kurš ir pavisam citas kvalitātes un protams ražots Ķīnā, tam ir izteigta cita plastmasas kvalītāte, daudz mīkstāka ar blāvu krāsu, cits svars . Uzskatam, ka tā ir tieša cilvēku mānīšana, jo vizuāli prece ir nedaudz līdzīga un kas ar to nav saskāries ir grūti atšķirt pakaļdarinājumu no oriģināla.

B BIGs 15.01.2011

Līdz 2 nedēļām. Parasti no 7-10 dienām.

Z ZUZE 13.02.2011

Kāds būtu tas efektīvākais svars iesācējam ar riņķi, labāk ņemt virs 1 kg?

B Brrrrrrrr 21.04.2011

man gan patik rinkis, pasutiju no top shop, griezu jau 2vus menesus un nereizi vel nav izjucis un rezultats ari ir;p

A Anonimius 14.03.2015

Pirku savu riņķi jau diezgan sen, gadus 5-6 atpakaļ. Cīk īsti maksāja vairs neatceros, kaut kur no 12 līdz 14 Ls. Bet kad paka atnāca, mani gaidīja nepatikams pārteigums - nācās maksāt ne 12 latus, bet gad ap 30Ls, lai saņemtu paku. Tur pija ielikta kaut kāda pircēja atlaižu karte, kuru es vispār nebiju pasūtījusi. To nekad arī neesmu izmantojusi, jo atlaide ir 5 Ls, ja pērc virs 50 Ls preci un 10 Ls, ja pērc virs 100Ls un vairāk. Es vispār neko citu negrasījos tur vairs pirkt, kur nu vel pa šādu nadu kuras man nav. Kad zvaniju, lai noskaidrot, kapēc man kaut ko tādu atsūtija, kaut arī neesmu to sūtijusi, man atbildēja vienu: "Neko nezinam, jūsu sūtījumā tā bija ierakstīts"/ Nekād unaudu par to stulbo karti arī neatgrieza. Zvaniju divas reizes - abos gadijumos, likās ka cilvēki izliekas par mulķiem. Nesaprotu, kā tas kantoris vispār vēl strādā. Ar šādu attieksmi pret pircējiem, sen jau būtu bankrotējuši.
Runājot par pašu riņķi, ko saņēmu, jāsana viens - atšutija kkādu sabojāto, jo kopā tas daļas neturējās un krita. Beigu beigās nācās aplīmēt ar skotču un riņkot tā. Bet īpašu efektu neesmu manījusi.

Nekad mūžā vairs nepirkšu neko no TopShop, jo tā ir tīra cilvēku maldīnāšana un krapšana!! Tāpēc cilvēki, iepērcieties labāk kaut kādos citos veikalos, un nekādā gadījumā ne Top-Shop-krāpšanas-veikala!!!