Hula Hoop masāžas rinķis - Maldinoša reklāma

Uz savu elektronisko pastkasti saņēmu TOP-SHOP veikala reklāmu par dažādām precēm, tai skaita vingrošanas riņķi Hula Hoop. Bildē ir uzrādīts Acu Hula Magic Hoop riņķis pa 14, 90, kurš maksā interneta veikalos no 25Ls līdz 27Ls(Ražots Dienvidkorejā). Uzklikšinot uz bildi ienākam TOP SHOP veikala tiešā mājas lapā kur jau parādīts cits riņķis,
kurš ir pavisam citas kvalitātes un protams ražots Ķīnā, tam ir izteigta cita plastmasas kvalītāte, daudz mīkstāka ar blāvu krāsu, cits svars . Uzskatam, ka tā ir tieša cilvēku mānīšana, jo vizuāli prece ir nedaudz līdzīga un kas ar to nav saskāries ir grūti atšķirt pakaļdarinājumu no oriģināla.

Z zevii 12.02.2010

Tā patiešām ir !
Dāmas, kas vēlas iegādāties īsto acu hula hoop rinķi, nekādā gadījumā nepasūtiet topshop.lv un cenuklubs.lv, jo tie ir pakaļdarinājumi un var saplīst pat pēc mēneša!

I Ilze 12.02.2010

Es pasutiju caur Topshop, pa 9 ls un nav saplisis, kalpo labi, rinķojos katru dienu!!

I Inga 04.03.2010

Top Shop veikalā ir vēl smagāks un līdz ar to efektīvāks tas riņķis!!!

L Lilita 24.03.2010

Rinķis ir sliktas kvalitātes un tā detaļas neturas kopā. Esmu ļoti dusmīga, kā ne kā gaidīju pusotru mēnesi. Tā ir vistiešākā cilvēku mānīšana. Tā bija pirmā un pēdējā reize, kad caur šo veikalu kaut ko pasūtīju. Domāju, ka ietaupīšu naudu un saņemšu tādu pašu riņķi, taču kā vienmēr pierādijās, skopais maksā divreiz.

M Madara 31.05.2010

Es tiešām esmu vīlusies pasūtot rinķi no Topshop..Viņam nav rinķa forma un tie posmi griežoties izjūk! Neiesaku nevienai..

A aija 06.06.2010

ari man ta gadijas.griezot rinki vins juka pa detalam.nezin vai maz naudu atpakal var dabut????

V vera 16.06.2010

rinķis no top-shop ir vienkārši DRAUSMĪGS!!! GRIEŽOT IZJŪK. Sūtīšu atpakaļ un nevienām neiesaku nevienu preci sūtīt caur top-shop, blēžu kantoris!!! attieksme pret klientu laba tik ilgi, kāmēr viņi iesmērē savu preci (kura nav nekam derīga), pēc tam jau ir tavas problēma, ko tu ar to iesāksi :( Reklāmas jau burvīgas, bet nakas ko tur runā, nav patiesība!! NEIEKRITIET ARII JUUS!

M Madara 08.07.2010

Visas dāmas, kuras tiešām vēlas labas kvalitātes orģinālo masāžas riņķi pa taisno no Korejas, iesaku pasūtīt šeit-nenožēlosiet!! http://www.hula-hoop.reklama-saldus-broceni.com/
Pati pasūtīju un esmu ļoti apmierināta!! :):)

D Dainuvīte 29.07.2010

Vakar saņēmu pasūtīto riņķi no top-sop, saliku, it kā nekāda vaina.Kā sāku griezt, tā izjuka pa daļām, ņēmu skoču un salīmēju, tagad ir ok!Lai būtu smagāks par rakstītajiem 900 gramiem, vīrs tajās caurspīdīgajās bumbiņās sabēra metāla bumbiņas, tagad ar saviem uzlabojumiem viņš ir lietojams.

B Baiba Ennīte 15.08.2010

es arī pasūtīju riņķi no top-shop. tā ir mana viss lielākā kļūda. ar to nav iespējams pavingrot, tas visu laiku jūk ārā. Mēģināšu atgūt savu naudu

O oksana 16.08.2010

Es arī piekritu, tāds sūds...

L Loreta 16.08.2010

Avotu ielas sākumā nopērkams īstais riņķis.

L Lolis 16.08.2010

Tas TOP SHOP ir riktīga mēslu bedre! Tik nekvalitatīvu preci piegādā un vēl cenšās iesmērēt kādu sūdu par lielu cenu! Reklāmās rāda vienu, bet reāli dzīvē atsūta Ķīnas pakaļdarinājumu tikai par oriģināla cenu!

NEIEPĒRKATIES ŠAJĀ PIPARU BODĪTĒ! PAZAUDĒSIET NAUDU, LAIKU UN NERVUS!

T tautietis 16.08.2010

Bet ko jūs grībējāt dumjās aitas ar spalvām padusēs un kājstarpē?

K Kristine 17.08.2010

Es nepirku top shop. Pasūtīju speciālā ineta saitā, kas izplata šos riņķus, bet maksāju virs 20 latiem. Turas kopā labi, par laimi...
Man, piemēram, patīk...

E Estere 21.08.2010

Nu bet... biži vien jau tās preces, kuras ir stpri lētākas kā citur - ir pakaļdarinājumi, jo nevar cena vienai tik nedārgai precei atškirties par 10Ls. Tagad arī Rimi var nopirkt līdzīgu riņķi pa 6Ls. Smiesieties - bet draudzene arī no tā ekstrēmos zilumos un viss turās un nekas nejūk - nebrūk kopā ;)

Lai veicas :)

A Aija 23.09.2010

draugiem.lv/rinkotajuklubs.lv - ja gribiet normālu riņķi, kas netaisās vaļā un dod efektu.

ā Āmen 04.12.2010

Cik smiekīgi ir skatīties uz cilvēkiem, kuri domā, ka kaut kāds rinķis palīdzēs notievēt. Teikšu jums atklāti - ņihuja tas nepalīdzēs. Beidziet tēlot viegli ietekmējamus muļķus.

T toĀmen 04.12.2010

Tu ir lohs!Tas riņķis domats lai VINGROTU, Un ja vel pec 18.00 need tas ir gan ļoti labi rezultati.UZ TO RIņķI NAV JASKATAS AR TO IR JAVINGRO CITIGI IDIOT

B Brrrrrrrr 15.01.2011

cik ilga laika top-shop jums piegadaja to rinki??