www.sudzibas.lv http://www.tavsseks.lv http://www.tavsseks.lv

http://www.tavsseks.lv - http://www.tavsseks.lv

Viss sākās ar to, ka saņēmu savā e-mail savdabīgu, reklāmveida vēstuli, izlasiju to un joka pēc iegāju norādītajā adresē. Lai redzētu kas "lācītim vēderā" ir jāpiereģistrējās, to arī izdarīju. (Ar jebkādiem noteikumiem nebija iespējams iepazīties kamēr nebija sarakstīti savi dati un uzspiests "Reģistrēties") Pēc portālā pavadītām pāris minūtēm sapratu, ka tas nav priekš manis. Lietas būtība ir tā, ka no tā portāla nav iespējams izdzēsties nekādā veidā. Esmu sūtījis vairākas vēstules administrācijai, licis jautājumu forumā un nekaa, atbildes nav un jautājums forumā izdzēsts. Ja vēlas saglabāt lietotājus, tad tas jāpierāda ar lapas kvalitāti nevis šādā veidaa! Varbūt kāds zin kas ar to cīnās, jo manus datus bez nekāda brīdinājuma pret manu gribu, nav tiesību nevienam paturēt!

J juris 17.10.2009

Kaut kas līdzīgs ir arī sekoman.lv, nu nav iespējas izdzēsties, jautājot par problēmu adminiem, šie tik ņirdz, vispār baigais bezpriģels notiek i-neta lapās, katrs īpašnieks/moeris dara kā grib.Kaut vai tas pats bezjēdzīgais un stulbais moust.lv

K kaza 17.10.2009

tak nerakstiet īstos datus un būs miers un vēl jāizveido speciāla pasta kaste, kur tiks sūtīta visa tā draza :)
Nevar tak bārstīt savus datus pa visādām apšaubāmām vietām.

E Eseseseseseseseses 18.10.2009

nu ja visaados struntu saitos registrejieties ar savu iisto vardu, uzvardu, dzimsanas datiem utt., tad kaa gan jums paliidzeet?...pilnai laimei var vien ieteikt savu bildi pievienot...

L Lietotajs 18.10.2009

Par vārdu, uzvārdu, dzimšanas datiem pilnīgi piekrītu, bet šajā gadījumā viņiem ir tikai mans e-pasts, kurā turpinu saņemt gļēvas reklāmas. Tā kā neuzķeraties.

P Po 18.10.2009

A inbox.lv priekš kam? ... taisi kreisos meilus, lai reģistrētoes kreisos saitos.
P.S. kstaji vari piereģistrēt sevi 150 reizes un bombardēt viņus ar atbildes meiliem, kāda nekāda, bet izklaide :)

A Admins 18.10.2009

Te tavsseks.lv administrācija . vienīgais ko varu pateikt un kas NENORMĀLI kaitina administrāciju ir - Atsūta epastu - Dzēsiet mani no portāla . Kas mums būtu jameklē pēc ip adreses kuram lietotājam tā ir un dzēst. Ja neesi tik attistīts lai norādītu kaut savu epastu (kurš kontaktu formā ir jaaizpilda) tad nechīksti ;) un kad pēc 7 vēstulēm atjēdzies uzrakstī savu niku kuru dzēst, vienkārši tavas vēstules vairs neņemam vērā ;)

L Lietotajs 20.10.2009

Tātad izmantojot jūsu kontaktu formu es varu jūs no*irst no galvas līdz kājām un jūs pat nespēsiet noskaidrot kurš jūsu pašu portāla lietotājs ieliek mīksto jums sejā??? Vienīgais ko varu pateikt - sakārtojiet to lietu, lai nav problēmu lietotājiem un jums pašiem. Ja tas viss tiek darīts, lai saglabātu portālam lietotājus - pilnīgi veltīgi, beigās tur paliks ūbersexmonstri, kuru bildes rotās portālu ar savām ģenitālijām un ar tādu kvalitāti arī tad turpmāk taps viss portāla saturs. Lai veicas! ;)

V vauljvurf 31.10.2009

gribu sexinu

D Dina 05.11.2009

Nesaprotu vienu lietu berniem lidz 18 aizliegts, bet vai kads ir brivi pastaigajis pa porno saitiem ???? tur ir divi jautajumi ir vai nav 18, piedodiet bet man delam 6, burtot mak bet kad izlec tadi brinumi ka seksa portali vienkarsi ka reklamas. es uzzskatu tas nav normali. neturu savu bernu izolacija bet taaaas bildites nu ir pa traku.

J Jānis 27.05.2010

Man arī bija līdzīga problēma šai pašā portāla, bet leita tāda, ka administrācija ir ļoti pretīmnākoša un viņi izveidoja iespēja dzēst profilu un pat peidāvāja iespēj uatteikties no reklāmas e-pastiem nedzēšoties no portāla!
Ja Jums ir vēl šī porblēma droši ieejiet portāla un izdzēsiet savu profilu!